18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domy strachu podczas "Horror Nights 2011"

Sushy • 2013-08-26, 13:05
2 lata temu w hameryce odbyła sie impreza "noc strachu".
Pośród wielu atrakcji których można było spotkać były doj***ne domy strachu. W niektórych momentach szło sie obsrać, ale efekty mieli na najwyższym poziomie. Normalnie gratka dla sadoli bo chyba każdy chciałby przejść się po takim budynku :amused:

Ogólnie hamerykańce mają zajebiście co do takich atrakcji a w Europie co jak co ale tak dobrze nie ma.

Troche kasy, czasu i można zwiedzać do porzygu ;)




Ogólnie parka jeździ sobie po kraju w poszukiwaniu takich atrakcji i mają tego więcej.

Arcane

2013-08-26, 13:33
Dlaczego jakoś nigdy nie widziałem w owych domach "strachu" niczego fajnego?
Co strasznego jest w tym, że wchodzisz sobie do jakiejś kupy mając świadomość, że to wszystko fake, tu mi zaraz wyleci jakiś pan z kosą, tamta pani z kolei jęknie jak poj***na, a w dodatku bez przerwy słychać wesołe krzyki milionów ludzi z zewnątrz co już dobitnie psuje i tak ch*jowy według mnie efekt. Takie rzeczy powinny być ulokowane w takich miejscach gdzie widz nie miałby pojęcia, że zaraz faktycznie może zesrać się w gacie. W sławniejszych parkach rozrywki takich jak chociażby włoska mirabilandia, którą dane mi było niedawno odwiedzić miejsca jest mnóstwo, więc dlaczego by po zmroku nie wypuścić poprzebieranych ludzi w jakieś przypadkowe krzaki, których nikt by o nic nie podejrzewał? Wszystko było by tańsze w organizacji, a efekt raczej lepszy...

mare30ks

2013-08-26, 15:25
nieno faktycznie dzikie tlumy i wrzaski zabijaja przyjemnosc z odwiedzin takiego miejsca

byl ktos w polskim muzeum horroru w wojnowicach? :)

Muzz

2013-08-27, 02:51
Z Chorzowskiego "Pałacu Strachów" wyjechałem posikany ze śmiechu. Może w 1963 roku, kiedy go otwarli, to straszyło ludzi... ale teraz to atrakcja dobra na depresję - rogal i łzy ze śmiechu murowane! No i z wózeczka można wypaść podczas jazdy ;-)

igorektgk

2013-08-27, 02:54
Jak dla mnie to wnetrze typowego domu w Radomiu

Bard_Zerald

2013-08-27, 04:09
Tak samo jak Arcane.
Jak można się bać w miejscu gdzie wiesz że będą wyskakiwać na ciebie przebrani goście?
Nawet jakby się nakręcić to by się nie dało

zjerycha

2013-08-27, 04:19
Hostel bardzo fajny, jest klimacik. Jedyne co przeszkadza to to, że wygląda jakby był zakaz zatrzymywania, cały czas trzeba iść.

to...........um

2013-08-27, 06:45
Straszne to jak Paranormal Activity...

suomi1987

2013-08-27, 07:49
Dużo fajniejszą atrakcją wydaje mi się np. Amsterdam Dungeon. To taki bardziej profesjonalnie zrobiony dom strachów. Częściowo jest strasznie, częściowo zabawnie.
W każdym razie trwa to półtorej godziny i aktorzy są naprawdę świetni. Spektakl przeciąga przez 500 lat mrocznej historii. Jest się sądzonym przez inkwizycję, sprzedanym na statek, a nawet umiera się na plagi.
Ja akurat byłam w tym w Amsterdamie, ale mają to jeszcze w Londynie, Hamburgu, Berlinie i paru miastach w Anglii. Naprawdę polecam!

dmesg

2013-08-27, 08:48
Jakbym tam pracował, to bym dziewczyny za tyłki i cycki obłapiał, nie mógłbym się powstrzymać ;)
Ciekawe kiedy by mnie wyrzucili z roboty...

RavenRR

2013-08-27, 08:59
Byłem w domu strachów w Boltonie, przestraszyłem się tam raz - gdy przeciskałem się przez wiszące na hakach mięso (pomieszczenie stylizowane na rzeźnię), gościu, który wcześniej niegroźnie straszył w klatce, nagle zaczął mnie gonić, dzierżąc w łapie pręt. Mimo świadomości, że nic nie może mi się tam stać, pompa o mało co mi nie siadła :lol:

wdiko

2013-08-27, 10:20
O kuffa jest moc :chainsaw: :sraczka:

marcinc53

2013-08-27, 10:31
E tam. Jak dla mnie bieda bo słaby "scerariusz" tego wszystkiego. Tańszym kosztem można zrobić coś dużo straszniejszego. Ja bym jebnął coś takiego, że wchodzisz do ciemnej kaplicy, a tam w trumnie leży mała dziewczynka i jej matka ją opłakuje. Bez żadnego wypie**alania ludzi z kosami czy piłami co 2 m. I bym do tego wziął trojaczcki tych dziewczynek. I chodziło by się po tej sceneri i one by nas prześladowały. Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do pustego ciemnego pomieszczenia oświetlonego tylko na środku, a w tym świetle stoi ta zmarła dziewczynka z grobową miną i misiem w ręce. :kloc: :ok***a:

dumad

2013-08-27, 11:12
ja natomiast zaj***łbym się jakimś dobrym jointem i poszedłbym zobaczyć jak bym na to reagował. Bo na trzeźwo to ch*jnia nie zabawa :szczerbaty:

bedzio

2013-08-27, 11:23
I tak nie przebiję to nocnej wędrówki po piwnicach starych opuszczonych budowli ;) Polecam w szczecinie magazyny marynarki wojennej na skolwinie ;) pójdziesz tam nocą i gwarantuje pełne gacie