18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokarmianie całkiem dużej kici...

Halman • 2023-04-29, 07:31

jakaś jebnięta miłośniczka kotów...

turor

2023-04-29, 07:37
Tylko czekać na zaproszenie do telewizji przez tego wysokiego -niemądrego i ta niską dietetyczkę welmanową :D

A potem wyjdzie Tusk i obieca każdemu kotu cycek do ssania jak wygra wybory.

JamPawel

2023-04-29, 07:51
W naszej wsi bezbronnego kotka znalazła w trawie raz Margot
A że sama była sierotką wzięła go
Był malutki jeszcze więc chciała jakąś poduszkę zdobyć mu
A jedyną jaką znalazła był jej biust
Kotek wziął ją za swoją mamę i ssać zaczął dzielną Margot
Ona zaś ze wzruszenia nagle straciła głos
Syn sołtysa właśnie przechodził ujrzał rzadki obrazek ten
I poleciał z nowiną do wsi A na drugi dzień
Gdy Margot stanik swój rozpinała
By miał kotek biedactwo co ssać
Biegła nas biegła nas cała zgraja
By popa pa pa pa pa patrzeć
By popa pa pa pa pa pa
A niewinna Margot przypuszczała
Że do kotka co z jej piesi ssał
Biegła nas biegła nas cała zgraja
By popa pa pa pa pa patrzeć
By popa pa pa pa pa pa




A tu dzielna Margot w oryginale z obrazkami, pomagającymi w zrozumieniu treści :->

Zulu-Gula

2023-04-29, 07:52
turor napisał/a:

Tylko czekać na zaproszenie do telewizji przez tego wysokiego -niemądrego i ta niską dietetyczkę welmanową :D

A potem wyjdzie Tusk i obieca każdemu kotu cycek do ssania jak wygra wybory.



Co ja mogę za to, że wolisz być przez upośledzonego umysłowo karła dymany prosto w dupę?
I żeby nie było, sram na tego długiego łoma i spasłą lochę, ale weź się gościu opanuj, bo robisz tu PiSowską wiochę.

~Velture

2023-04-29, 08:51
Zulu-Gula napisał/a:

Co ja mogę za to, że wolisz być przez upośledzonego umysłowo karła dymany prosto w dupę?
I żeby nie było, sram na tego długiego łoma i spasłą lochę, ale weź się gościu opanuj, bo robisz tu PiSowską wiochę.



Typowy mentalny głąb. Dla ciebie jak ktoś jest przeciwko tvn i po to z automatu zwolennik pisu... idź ty się k***a pie**olnij w baniak z rana :homer:

Zulu-Gula

2023-04-29, 09:08
~VeIture napisał/a:

Typowy mentalny głąb.


Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.

Zawsze byłem po twojej stronie, ale skoro grasz tu rolę celebryty, to dziękuję ci za twoją opinię i życzę ci wszystkiego dobrego, bo nie jestem, jak niektórzy, co się okazuje, zwykłą zakłamaną szmatą.

~Velture

2023-04-29, 09:17
Zulu-Gula napisał/a:

Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.
Zawsze byłem po twojej stronie, ale skoro grasz tu rolę celebryty, to dziękuję ci za twoją opinię i życzę ci wszystkiego dobrego, bo nie jestem, jak niektórzy, co się okazuje, zwykłą szmatą.



Gość coś napisał o tvnie i tusku a ty od razu wyskoczyłeś, że woli być r*chany przez kaczora i robi pisowską wiochę... :roll:

Biancaaaa

2023-04-29, 09:23
Aż mi się przypomniało jak mnie cyce niemiłosiernie bolały podczas laktacji, gdzie miałam poranione brodawki i nie mogłam ani nakarmić dziecka bo mleko z krwią ponoć nie służy niemowlakom ani użyć laktatora bo strupy to uniemożliwiały, Na szczęście nie jestem czarna i mój mąż nie siedział w więzieniu, więc prosiłam go by mi odblokował ujścia i troszkę possał a on ochoczo się zgadzał. Mam nadzieję, że urzekła was moja historia.

Zulu-Gula

2023-04-29, 09:36
VeIture napisał/a:

Gość coś napisał o tvnie i tusku a ty od razu wyskoczyłeś, że woli być r*chany przez kaczora i robi pisowską wiochę... :roll:


Naprawdę nie widzisz kto tu pierwszy wpie**olił się w opcji nie na temat? ( dzięki za twój geniusz @turor ).
Pokazać wam cokolwiek, przykładowo jak tu Halman kota i od razu we łbach się pie**oli. Sram na tę całą politykę, zwłaszcza na Sadolu, ale są jakieś granice pie**olnięcia, Typowa PiSowską zagrywka, przypisywać swoje winy swojemu wyimaginowanemu przeciwnikowi.
Weź się @Veltue puknij w łeb, bo mnie pie**oli ta cała polityka, jebie mnie tak samo PO jak i PiS.
Mimo wszystko, nie jestem zakłamanym ch*jem i życzę Wszystkim, bez względu na poglądy polityczne, wszystkiego dobrego,

turor

2023-04-29, 10:49
Zulu-Gula napisał/a:

Naprawdę nie widzisz kto tu pierwszy wpie**olił się w opcji nie na temat? ( dzięki za twój geniusz @turor ).
Pokazać wam cokolwiek, przykładowo jak tu Halman kota i od razu we łbach się pie**oli. Sram na tę całą politykę, zwłaszcza na Sadolu, ale są jakieś granice pie**olnięcia, Typowa PiSowską zagrywka, przypisywać swoje winy swojemu wyimaginowanemu przeciwnikowi.
Weź się @Veltue puknij w łeb, bo mnie pie**oli ta cała polityka, jebie mnie tak samo PO jak i PiS.
Mimo wszystko, nie jestem zakłamanym ch*jem i życzę Wszystkim, bez względu na poglądy polityczne, wszystkiego dobrego,



Na kogo idziesz głosować ? :D

Zulu-Gula

2023-04-29, 11:40
turor napisał/a:

Na kogo idziesz głosować ?


Na nikogo, bo nie wiem kto jest bardziej popie**olony, te czubki z PiS, czy ta gówno warta opozycja.
Jak dla mnie, to ten cały cyrk z Wiejskiej nadaje się do wzięcia udziału w misji wprost na Marsa i to tylko w jedną stronę.
Może jakby w tym kraju rządziła jakaś młoda krew, byłoby inaczej, ale wbrew sobie szczerze wątpię, bo Polacy mają taką mentalność, że bez wroga nie da rady, jak wróg z zewnątrz daje małe poparcie, to trzeba atakować swoich.
W sumie, bez względu na wszystko, przynajmniej dla mnie, najgorsza k***a, to ta, co we własne gniazdo sra.
Dla mnie Polak jest Polakiem, a jak ktoś uważa inaczej to jego sprawa, ale żeby atakować kogoś za inne poglądy i jeszcze robić to komentując filmik o kocie, to w ogóle nie ma tematu.
Pozdrawiam was: @turor, twojego obrońcę @Velture'a i radzę na przyszłość trochę się zastanowić o co wam właściwie chodzi.
Niech moc będzie z nami wszystkimi bez względu na politykę.

turor

2023-04-29, 12:30
badrass napisał/a:

Wypie**alać z z tą tanią polityką na wiocha.pl



I dalej nie wiem na kogo.
Veltur pewnie na pis bo dotacje na nogę dostanie :D

kinio7777

2023-04-29, 13:12
turor napisał/a:

Tylko czekać na zaproszenie do telewizji przez tego wysokiego -niemądrego i ta niską dietetyczkę welmanową
A potem wyjdzie Tusk i obieca każdemu kotu cycek do ssania jak wygra wybory.



Specem od kotów jest prezes..

JebacPis100procent

2023-04-29, 16:27
Biancaaaa napisał/a:

Aż mi się przypomniało jak mnie cyce niemiłosiernie bolały podczas laktacji, gdzie miałam poranione brodawki i nie mogłam ani nakarmić dziecka bo mleko z krwią ponoć nie służy niemowlakom ani użyć laktatora bo strupy to uniemożliwiały, Na szczęście nie jestem czarna i mój mąż nie siedział w więzieniu, więc prosiłam go by mi odblokował ujścia i troszkę possał a on ochoczo się zgadzał. Mam nadzieję, że urzekła was moja historia.



Doskonały materiał do masturbacji. Dzięki.

Prof._Kot_Budd

2023-04-29, 16:34
Jebnięta jak większość miłośniczek kotów podejrzewam, że one wszystkie tak robią.

Zulu-Gula napisał/a:

Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.



Masz 10 lat, czy zwyczajnie jesteś zj***ny ?