18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokarmianie całkiem dużej kici...

Halman • 2023-04-29, 07:31

jakaś jebnięta miłośniczka kotów...

dżonyłojlker

2023-04-29, 18:42
Zulu-Gula napisał/a:

Sram na tę całą politykę, zwłaszcza na Sadolu, ale są jakieś granice pie**olnięcia



A czy to czasem nie ty zakładałeś tu od ch*ja multikont i pie**oliłeś tylko o polityce?

MalcolmX

2023-04-29, 19:41
Kolejna Bez-kid-ka która ma kocie-dzko i obchodzi jego adopciny?

NosaczPL

2023-04-29, 22:57
Zulu-Gula napisał/a:

Na nikogo, bo nie wiem kto jest bardziej popie**olony, te czubki z PiS, czy ta gówno warta opozycja.
Jak dla mnie, to ten cały cyrk z Wiejskiej nadaje się do wzięcia udziału w misji wprost na Marsa i to tylko w jedną stronę.
Może jakby w tym kraju rządziła jakaś młoda krew, byłoby inaczej, ale wbrew sobie szczerze wątpię, bo Polacy mają taką mentalność, że bez wroga nie da rady, jak wróg z zewnątrz daje małe poparcie, to trzeba atakować swoich.
W sumie, bez względu na wszystko, przynajmniej dla mnie, najgorsza k***a, to ta, co we własne gniazdo sra.
Dla mnie Polak jest Polakiem, a jak ktoś uważa inaczej to jego sprawa, ale żeby atakować kogoś za inne poglądy i jeszcze robić to komentując filmik o kocie, to w ogóle nie ma tematu.
Pozdrawiam was: @turor, twojego obrońcę @Velture'a i radzę na przyszłość trochę się zastanowić o co wam właściwie chodzi.
Niech moc będzie z nami wszystkimi bez względu na politykę.



chodź jedna osoba napisała coś normalnie i z sensem bez głupiego pie**olenia +1 dla ciebie ziomek :)

MeH88

2023-04-30, 03:47
jak kończy większość feministek

Dżizas_kurde

2023-05-02, 03:18
[cytat]
jakaś jebnięta miłośniczka kotów.
[/cytat]

po prostu miłośniczka kotów...

W domyśle : one wszystkie sa jebnięte.