18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokarmianie bezdomnych

Cryo • 2013-01-21, 22:53
Żart i dobry uczynek w jednym :-)

straatveger

2013-01-22, 00:42
Takim bezdomnym to sam bym rzucił pare groszy, widać, że głodni zmarźnięci

a nie to co u nas cygan chce na złoto

albo naj***ny żul chce na piwo bo kierowniku wyszedłem właśnie z wytrzeźwiałki mam delirke tylko browarek mnie uratuje, a wytrzezwialke tez pan oplaci nie bezposrednio, ale pana podatki odegraja tutaj duza role panie kierowniku.

:D :D :D j***ne polskie zakłamane ŻULE

Halibut

2013-01-22, 00:52
Ścierwo powinno się zabijać a nie dokarmiać. Nie pie**olcie, że im się nie poszczęściło. Toż to sami alkoholicy menele i inna banda nieudaczników, którzy nie zasłużyli na to by żyć.
To jest sadistic a nie portal dla kobiet i pedałów.

goolman

2013-01-22, 00:59
StaraSzafa napisał/a:

k***a a ja myślałem że będzie coś w stylu rzucania w bezdomnych kawałkami chleba jak do kaczek .. :/



w ten sposób to ci stara jeść daje

pauauek

2013-01-22, 01:10
Halibut napisał/a:

Ścierwo powinno się zabijać a nie dokarmiać. Nie pie**olcie, że im się nie poszczęściło. Toż to sami alkoholicy menele i inna banda nieudaczników, którzy nie zasłużyli na to by żyć.
To jest sadistic a nie portal dla kobiet i pedałów.



Odezwał się pan życia i śmierci... pie**olisz jak potłuczony- nie każdy bezdomny jest menelem, ćpunem, pasożytem itd. Sam mam "znajomego" bezdomnego, któremu zginęła cała rodzina w wypadku i został sam. Sam przeżył wypadek, ale nie był w stanie spłacać kredytów mieszkaniowych oraz innych długów(renta oraz uraz powypadkowy nie pozwolił dorobić do tej renty). Komornik wsiadł na wszystko co możliwe i dochodzimy do sedna sprawy... Masz 26 lat według informacji z profilu, a rozum jak 9 latek "Sadistik" "Sadistikiem", ale Ci ludzie nie zawsze wybrali tą drogę życia- tylko zmusił ich los...

Ha...........ng

2013-01-22, 01:19
@pauauek dzieki za przypomnienie muszę sobie ściągnąć "Pan życia i śmierci" :D

hienamas

2013-01-22, 01:43
Bym się uśmiał gdy w środku było gówno
chociaż sumienie by mnie gryzło. hmm nie jednak nie :)

Światłocień

2013-01-22, 02:01
Nie no, piwko za uczynek, ale jak ten koleś za to zapłacił? Bo nie mogę się dosłuchać. :(

Artos

2013-01-22, 03:08
@Światłocień
Za to, że bezdomni wg. dzwoniącego są tajnymi agentami, to dostali pizze za darmo. :D

Powell

2013-01-22, 03:22
@Światłocień - nie zapłacił. Gość chciał podać numer karty kredytowej ale najwyraźniej w odpowiedzi usłyszał "na koszt firmy"

snik0

2013-01-22, 09:13
Od razu przypomniał mi sie bumhunter z bumfights :) on tez pomaga bezdomnym

asomdai

2013-01-22, 09:32
To kto zamawia pizze dla chlopakow na centralnym? ;) BTW: mega akcja i soundtrack jak z "Przeminelo z wiatrem" :)

Re...........ms

2013-01-22, 11:26
Panowie ściągnęli to bo już takie akcje były na YT

mazitbg

2013-01-22, 13:22
Jak by tam było nasrane to by było dopiero sadystyczne, ale piwko leci za trochę pozytywnych wibracji wprowadzonych na sadola

Cv...........hy

2013-01-22, 23:14
Oby więcej takich dobrych ludzi.