18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dojazd do pożaru

~Sunday • 2014-09-24, 10:18


Jedni pracują, drudzy utrudniają. ;)

Nap_Limak

2014-09-24, 18:00
StereoTyp napisał/a:

Policjanci i Strażacy nie mają aż takiej "spiny" między sobą, bo jeden ma swoją robotę, którą robi lepiej od tego drugiego i na odwrót.
Jednak zacięta walka jest między jednostkami straży czy policji... zawsze "ścigają się" o to, który oddział z której jednostki przyjedzie pierwszy do zdarzenia.


Masz rację, ale słyszałem bardzo niepochlebne komentarze dot. niesnasek między tymi dwoma zawodami po atakach na WTC. Strażacy mieli/mają ogromny żal do policjantów, którzy zamiast pomagać, tamtego dnia jedynie przeszkadzali. I sobie i pozostałym.

bluetooth

2014-09-24, 18:00
piłkarz lata po boisku dostaje 300 tys tygodniowo a strażak który codziennie ratuje ludzkie życie ledwo wiąże koniec z końcem

StereoTyp

2014-09-24, 20:31
Autoagresja napisał/a:


Masz rację, ale słyszałem bardzo niepochlebne komentarze dot. niesnasek między tymi dwoma zawodami po atakach na WTC. Strażacy mieli/mają ogromny żal do policjantów, którzy zamiast pomagać, tamtego dnia jedynie przeszkadzali. I sobie i pozostałym.



Racja, dotyczyło to tego, że Policjanci nie byli przygotowani i dokładnie przeszkoleni na takie okoliczności i jako że pchali się do "nie swojej roboty" to przeszkadzali Strażakom, którzy można powiedzieć byli w swoim żywiole.
Jednak działali w słusznej sprawie i chcąc nikomu wadzić, pomagali i starali się uratować jak najwięcej istnień. ;-)

qwerq221

2014-09-24, 22:15
A po ch*j hamował nie mógł z rozpędu tego staranować :-D poj***ny jakiś ;krejzi:

Hvsarz

2014-09-24, 22:47
To jest normalne w większości krajów - w tym i u nas. Nawet jest specjalna rezerwa na pokrywanie strat. Acz zwykle nie płaci się za to, że ktoś zastawił drogę pożarową czy bramę, wtedy to już jego problem i słusznie.

wodnik

2014-09-25, 16:10
Dajmy prawo policji do taranowania uciekajacych samochodow.
A moze lepiej byloby dac prawo strazy i pogotowiu prawo do "zrobienia miejsca" w razie wypadku/pozaru. To nie policja ratuje zycie czlowieka... zrozumie ten kto potrzebowal pomocy i wie ze liczy sie kazda minuta.

Rafixo

2014-09-26, 00:20
Bez przesady... te policyjne to dobrze że przesunął, ale wydaję mi się że cywilne auto było prawidłowo zaparkowane...