18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dodatki dla pracowników w Grecji

BMWswap • 2012-02-14, 10:38
fajnie w tej grecji... było :D szkoda że teraz to MY za to musimy płacić, ale przecież na biednego nie trafiło :amused:


Suq-Madiq

2012-02-15, 01:31
Hehehe, ten rydzo wyglada mi na kolezke, ktory u siebie na wsi podlapal jakis 'tekscik', za ktory wspolwsiury sie obrazaja i ida ze szlochem do domu, wiec w internetach tez probuje pokozaczyc. Jakim trzeba byc glabem, zeby myslec, ze komus sie pojedzie przywolujac stacje telewizyjna, ktora ow ktos oglada lub nie? Do tych co polsat ogladaja tez sie przyjebiesz? W koncu w polsacie tez podobno za pisiorami nie przepadaja.

andyq

2012-02-15, 03:12
BMWswap napisał/a:



zrozumiał ktoś ten bełkot?


Prawie mi się udało ale musiałem użyć tłumacza google.
Wyszło coś takiego: adresikpuma
你再
,完全poladni wynagordzenie同一軸上
你怎麼能信任與TVN講實話嗎?
當我這placilim等TVN兩天說什麼,你重複提交

Gienek2

2012-02-15, 07:40
niebawem beda dodatki za paczenie

rydzo2008

2012-02-15, 11:10
jeremyirony napisał/a:

Hehehe, ten rydzo wyglada mi na kolezke, ktory u siebie na wsi podlapal jakis 'tekscik', za ktory wspolwsiury sie obrazaja i ida ze szlochem do domu, wiec w internetach tez probuje pokozaczyc. Jakim trzeba byc glabem, zeby myslec, ze komus sie pojedzie przywolujac stacje telewizyjna, ktora ow ktos oglada lub nie? Do tych co polsat ogladaja tez sie przyjebiesz? W koncu w polsacie tez podobno za pisiorami nie przepadaja.



nie chodzi ze TVN jest za PO czy PIS
widzę ze nie rozumiesz jak ci wkładaj do głowy to co oni chcą żebyś miał przykro mi :(

cappy_dk

2012-02-15, 11:22
@rydzo2008

Nie oglądasz TVNu to na ch*j to przeglądasz? Jak już ktoś powiedział, scrolluj dalej. w dodatku naucz sie polskiego i przestan sie osmieszac

rydzo2008

2012-02-15, 11:28
czekiniasty napisał/a:

@rydzo2008

Nie oglądasz TVNu to na ch*j to przeglądasz? Jak już ktoś powiedział, scrolluj dalej. w dodatku naucz sie polskiego i przestan sie osmieszac


no ale czego tak bronisz tego TVN ? co odpowiedz mi na to ?

.:...........:.

2012-02-15, 11:30
Może ma tam staż. :roll:

Suq-Madiq

2012-02-15, 12:28
W sumie lepiej ogladac tvn niz miec wyprany mozg i 'znac jedyna, prawdziwa prawde'.

A juz calkiem fajnie jest znac jezyk polski, wez to pod uwage rydzo, cyganie.

Ant1984

2012-02-15, 13:32
Przecież oglądać tvn to mieć wyprany mózg.
A prawda nie ma wersji i zawsze jest jedyna i prawdziwa.

rydzo2008

2012-02-15, 14:05
jeremyirony napisał/a:

W sumie lepiej ogladac tvn niz miec wyprany mozg i 'znac jedyna, prawdziwa prawde'.

A juz calkiem fajnie jest znac jezyk polski, wez to pod uwage rydzo, cyganie.


:homer:
idź nastaw se tvn 24 ochłoniesz dostarczysz trochę "informacij" swoje głowie bo już widzę ze się zdenerwowałeś jak na chwile zostałeś odłączony od swoje prawdy

JohnnyRocketfingers

2012-02-15, 14:54
jeremyirony napisał/a:

W sumie lepiej ogladac tvn niz miec wyprany mozg i 'znac jedyna, prawdziwa prawde'.




Hahahahahahah..tobie to chyba juz nic nie pomoże..nawet gdyby tefauen i GW'no zmienily orientacje polityczna..coz czas przyznac sie..mamy slaby chartakterek coo? POdatny na manipulacje.
:homer: :sispalm: :erniepalm: :xalpalm:

Suq-Madiq

2012-02-15, 16:57
rydzo2008 napisał/a:


:homer:
idź nastaw se tvn 24 ochłoniesz dostarczysz trochę "informacij" swoje głowie bo już widzę ze się zdenerwowałeś jak na chwile zostałeś odłączony od swoje prawdy




'Nastawilem se' tvn cnbc i nie wiem skad nius o tym, ze mnie czymkolwiek zdenerwowales? W gazecie polskiej pisali?
Poza tym nie moglem zostac odlaczony 'od swoje prawdy', bo tvn cnbc ogladam od rana do zamkniecia parkietu, wiec znow pudlo.
pie**olisz swoje smuty, bo myslisz, ze kogos tym obrazisz, ale prawda jest taka, ze nikogo nie rusza marudzenie jakiegos cyganskiego nieuka.

pazi napisał/a:




Hahahahahahah..tobie to chyba juz nic nie pomoże..nawet gdyby tefauen i GW'no zmienily orientacje polityczna..coz czas przyznac sie..mamy slaby chartakterek coo? POdatny na manipulacje.
:homer: :sispalm: :erniepalm: :xalpalm:



Sprowadziles sobie pazia na sadola, cyganski rydzu? Moze niedlugo caly tabor sie zaloguje?



(BTW. podejrzewam, ze riposta bedzie w stylu: "wlacz sobie tvn jakistam, bo [tu sobie wstaw jakis swoj wydumany argument]", oczywiscie z bledami. Wierz mi, nikogo nie zaskoczysz.)

peaceBro

2012-02-15, 17:29
jak by to stacja nie była, sądzę, że przynajmniej 20% z tego to była prawda. A to k***a jest o 20% za dużo. Te wszystkie "dodatki" to jakaś pomyłka jest. Zreszta... grecy maja wyższe emerytury niż my (średnie) pensje. Żałosne jest to co się dzieje w UE, grecy i tak będą bankrutami, a pompowanie kasy z innych krajów spowoaduje kolejne bankructwa.

btw. w dupach sie tym grekom poprzewracalo z nieróbstwa

rydzo2008

2012-02-15, 17:36
jeremyirony napisał/a:




'Nastawilem se' tvn cnbc i nie wiem skad nius o tym, ze mnie czymkolwiek zdenerwowales? W gazecie polskiej pisali?
Poza tym nie moglem zostac odlaczony 'od swoje prawdy', bo tvn cnbc ogladam od rana do zamkniecia parkietu, wiec znow pudlo.
pie**olisz swoje smuty, bo myslisz, ze kogos tym obrazisz, ale prawda jest taka, ze nikogo nie rusza marudzenie jakiegos cyganskiego nieuka.



Sprowadziles sobie pazia na sadola, cyganski rydzu? Moze niedlugo caly tabor sie zaloguje?



(BTW. podejrzewam, ze riposta bedzie w stylu: "wlacz sobie tvn jakistam, bo [tu sobie wstaw jakis swoj wydumany argument]", oczywiscie z bledami. Wierz mi, nikogo nie zaskoczysz.)





uwaga niebezpieczny inwestor giełdowy z niebywałym narzędziem do inwestowani jakim niewątpliwie jest TVN cbn wykryty :idzwch*j:

Suq-Madiq

2012-02-15, 18:04
@cyganski rydzu
Masz, zatancz sobie z paziem i reszta stada, a ja juz opuszczam temacik, bo mnie tylko nudzisz, nawet trollowac nie potrafisz.



Paputki. ;)