18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dodatki dla pracowników w Grecji

BMWswap • 2012-02-14, 10:38
fajnie w tej grecji... było :D szkoda że teraz to MY za to musimy płacić, ale przecież na biednego nie trafiło :amused:


lapsikoss

2012-02-14, 20:41
@rydzo2008
Ty się napinasz jak sznurek do bielizny, nie wiadomo czemu zesrałeś się na rzadko z tefauenem i od 9 godzin siedzisz i srasz dalej. Skończże wreszcie, bo nabijasz durne posty.


:idzwch*j:

petru23

2012-02-14, 20:52
pie**olenie...

Zajebisty TV, dobra ostrość, ładne kolorki a i jaka jakość filmiku :)
Się chwali

edit:

kasztan_85 napisał/a:

@adresikpuma - k***a znowu Ty. I znowu bronisz głupich greków. I znowu pie**olnąłeś błąd. Ja pie**olę szkoda zużywać klawiaturę na polemizowanie z Tobą.



skoro już zacząłeś o błędach...

winno być:
szkoda zużywać klawiaturę na polemikę z Tobą. A nie polemizowanie...

Ant1984

2012-02-14, 21:19
@ErictG

Cytat:

Płacenie premii pracownikowi za to, by jadl darmowe żarcie, pokrywane z budżetu państwa, jest jakimś kosmicznym absurdem wszech czasów. Na pewno nie tylko ja miałbym ochotę przywalić w mordę takiemu grekowi, który użala się nad tym jak pokarało go jego państwo. Co najbardziej irytuje to fakt, iż za lenistwo i roztrwonienie pieniędzy przez greków, to inne państwa będą musiały za to zapłacić.



Takie ustalenia są winą ich rządu (a dokładnie tych kto nimi dyryguje), a nie zwykłych greków. Gdybyś Ty miał dostać taką zapomogę, to brałbyś bez zastanowienia i jeszcze byś się śmiał.
A większość z Was mimo psioczenia na TVN kieruje się narzuconym przez nich sposobem myślenia, że to grecy sami są sobie winni.
Pozwólcie, że zwrócę uwagę na coś, co było mówione w telewizji na samym początku kryzysu w Grecji - a mianowicie na to, że grecy zawinili, bo imprezowali i bawili się zamiast pracować. I nawet ja na początku niczego dziwnego w tym stwierdzeniu nie zauważyłem. Ale pomyślcie sami - ktoś, kto się bawi i imprezuje widocznie MA pieniądze i widocznie mu się k***a mać powodzi! Bo jeśli mnie by było stać na to, aby nie chodzić do pracy, tylko cieszyć się życiem, to bym tak robił do ch*ja j***nego! Bo to dobrobyt a nie kryzys! Otwórzcie oczy ludzie!

mefe

2012-02-14, 21:50
Ant1984 napisał/a:


Gdybyś Ty miał dostać taką zapomogę, to brałbyś bez zastanowienia i jeszcze byś się śmiał.



Ależ oczywiście, zgadzam się w stu procentach. Gdy uda mi się trafić na jakąś promocje, tudzież zaoszczędzić na czymś innym parę groszy, ciesze się z tego i jestem zadowolony. Ale nie wychodzę na ulice, nie rozwalam cudzej własności, gdy ktoś mi taki przywilej odbierze. Łatwo przyszło, łatwo poszło. Wychodząc na ulice, domagając się dalszych zapomóg, bo inaczej się tego nazwać nie da, grecy pokazują szczyt rozleniwienia człowieka poprzez Unię. Czym to poskutkowało dla budżetu tego państwa mówić nie muszę.

Ant1984 napisał/a:

A większość z Was mimo psioczenia na TVN kieruje się narzuconym przez nich sposobem myślenia, że to grecy sami są sobie winni.



Winni są rządzący, ale poprzez strajki grecy pokazują jak zniszczonym społeczeństwem się stali.

Ant1984 napisał/a:

Pozwólcie, że zwrócę uwagę na coś, co było mówione w telewizji na samym początku kryzysu w Grecji - a mianowicie na to, że grecy zawinili, bo imprezowali i bawili się zamiast pracować.



I tu powinieneś skończyć myśl, bo jest prawidłowa do tego momentu.

Ant1984 napisał/a:

Ale pomyślcie sami - ktoś, kto się bawi i imprezuje widocznie MA pieniądze i widocznie mu się k***a mać powodzi! Bo jeśli mnie by było stać na to, aby nie chodzić do pracy, tylko cieszyć się życiem, to bym tak robił do ch*ja j***nego! Bo to dobrobyt a nie kryzys! Otwórzcie oczy ludzie!



''Imprezowanie'', jak to nazywasz, na kredyt nie jest dobrobytem, a jedynie chwilowym zachwytem szybką i łatwą gotówką. Nie ma w tym nic złego, każdy z nas by tak robił, taka jest własnie natura człowieka. Z tym, że każdy kredyt kiedyś trzeba spłacić. Zamiast pogodzić się z tym faktem, nieroby chcą to zrzucić na kogoś innego, w tym przypadku na kraje członkowskie unii, na przykład na nas.

Ktoś oczytany na pewno wspomni o Islandii. Owszem, w przypadku malej wyspy i małego długo to się udało, niespłacenie długów obeszło się bez echa. Ale długi jakie ma Grecja zapewne nie zostaną wymazane z pamięci kapitalistycznych braci.

LICH0

2012-02-14, 21:52
Pogratulujcie tym, którzy głosowali za wejściem do UE.....


rydzo2008

2012-02-14, 21:57
lapsikoss napisał/a:

@rydzo2008
Ty się napinasz jak sznurek do bielizny, nie wiadomo czemu zesrałeś się na rzadko z tefauenem i od 9 godzin siedzisz i srasz dalej. Skończże wreszcie, bo nabijasz durne posty.


:idzwch*j:


bo tvn to ZLO zmanipulowany pionku

dioen

2012-02-14, 22:30
rydzo2008 napisał/a:

adresikpuma
znowu ty
dokładnie taki sam wałek jak wynagordzenie w poladni
jak mozna wierzyc ze na tvn mowia jakas prawde ?
i od kiedy mi za to placilim co na na tvn mowia tak o 2 dni to i ty powtarza to do autora



Obstawiam, że 2008 to twój rok urodzenia -.- więc jak, k***a, nie dostajesz jeszcze do klawiatury, to odpuść sobie tę stronę.

duchh

2012-02-14, 22:42
@rydzo Twój bełkot przypomina mi tych panów w garniturkach z wiejskiej

rydzo2008

2012-02-14, 23:00
duchh napisał/a:

@rydzo Twój bełkot przypomina mi tych panów w garniturkach z wiejskiej


posluchasz jeszcze i zaglosujesz przyjacielu

dioen napisał/a:



Obstawiam, że 2008 to twój rok urodzenia -.- więc jak, k***a, nie dostajesz jeszcze do klawiatury, to odpuść sobie tę stronę.



obstawiam ze zdjęcie z avatara jest na żywo wiec pociagnij za spust

Ant1984

2012-02-14, 23:08
@ErictG

Cytat:

Ale nie wychodzę na ulice, nie rozwalam cudzej własności, gdy ktoś mi taki przywilej odbierze.


Cytat:

Wychodząc na ulice, domagając się dalszych zapomóg, bo inaczej się tego nazwać nie da


Nikt nie powiedział, że oni wyszli na ulice, bo odebrano im przywileje/zapomogi.

Cytat:

grecy pokazują szczyt rozleniwienia człowieka poprzez Unię


Taak, słuchaj dalej tych bredni z telewizji. Jak można być tak bezkrytycznym i bezmyślnym...?

Cytat:

Winni są rządzący, ale poprzez strajki grecy pokazują jak zniszczonym społeczeństwem się stali.


Po 1: Że co?? Niby czemu strajkowanie odzwierciedla zniszczenie społeczeństwa? Poj***ło cię chłopie? Wszyscy mają być potulni jak baranki i nic nie robić, gdy ktoś niszczy ich kraj, tak? Uważaj, bo jeszcze pomyślę, że jesteś z tych "agentów" podstawionych na różne fora, żeby mącili ludziom w głowach.
Po 2: Prawdziwymi winnymi są banki centralne. Ale nimi też ktoś rządzi...

Cytat:

''Imprezowanie'', jak to nazywasz, na kredyt nie jest dobrobytem


A kto powiedział że żyli na kredyt? --> telewizja. Dziękuję, do widzenia.

Cytat:

nieroby chcą to zrzucić na kogoś innego, w tym przypadku na kraje członkowskie unii, na przykład na nas.


Po 1: Czy naprawdę nieroby, to już tłumaczyłem.
Po 2: Który zwykły obywatel chciał zrzucać dług na kogoś innego? ŻADEN. To rządzący zadecydowali. I to rządzący z twojej ukochanej Unii, której tak bronisz.
W skrócie to wygląda tak - Grecja upadnie i jednocześnie stanie się przykładem - postrachem dla innych, żeby bardziej zapie**alali i nie narzekali. Dwa w jednym.

Cytat:

Ktoś oczytany na pewno wspomni o Islandii


O tak. To bardzo ciekawy przykład. Pokazuje jak można odzyskać swój kraj i wygrać z tymi szczurami. Polecam wszystkim zainteresowanym!! (O, tutaj jest: http://www.sadistic.pl/system-bankowy-i-system-emisji-pieniedzy-vt100988.htm?sid=10f70387fb458e3a9b3cf78b78b68178 :-D )

Pozdrawiam "kolego" :evil:

krzychon

2012-02-14, 23:42
@rydzo2008
Byłaś Ty kiedy w Polsce ? Suko.

JohnnyRocketfingers

2012-02-14, 23:45
U słabych charakterów pranie mózgu daje efekt wypranego mózgu. Chłońcie prawdę z tefauenu będziecie "trendi" "kól" i "faszion"..i będziecie mogli wyzywać każdego kto ma inne poglądy, a za rogiem krzyczeć "folność rufność tolerancia" jelopy bez wlasnego zdania :lol:

lapsikoss

2012-02-15, 00:10
rydzo2008 napisał/a:


tvn to ZLO zmanipulowany pionku



Właśnie przestałem wierzyć, że piszesz to na serio :mrgreen:

Siedzisz pewnie teraz przed monitorem i nie posiadasz się ze śmiechu, taki nam wyciąłeś numer! Ty dzielny trolliku :rofl:

djhexe

2012-02-15, 00:13
rydzo2008 - mama ciebie nie kocha?

BMWswap - widzę że masz n-kę z nowym oprogramowaniem... u paru znajomych dalej jest stare..

rydzo2008

2012-02-15, 00:39
pazi napisał/a:

U słabych charakterów pranie mózgu daje efekt wypranego mózgu. Chłońcie prawdę z tefauenu będziecie "trendi" "kól" i "faszion"..i będziecie mogli wyzywać każdego kto ma inne poglądy, a za rogiem krzyczeć "folność rufność tolerancia" jelopy bez wlasnego zdania :lol:


dobrze gada dac mu piwo !!!!!

krzychon napisał/a:

@rydzo2008
Byłaś Ty kiedy w Polsce ? Suko.


bylem jestem i będę
ale tez byłem parę razy na zachodzi i widziałem jak tam się żyje i widziałem te społeczeństwa bo nie narody