18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doceń czasami to co masz

Drabenstein • 2016-03-03, 22:47
Animowany filmik, który każdy z nas z pewnością zinterpretuje na swój sposób, jednakże - dla mnie - ukazujący dosyć powierzchownie problem niespełnionych, czasami chorych ambicji i żądzy posiadania, konsumpcyjnego stylu życia,a także różnić zależnych od perspektywy patrzenia na świat.

krzyks

2016-03-03, 22:53
Ciesz się tym co masz? Gówno prawda. To pozbawia ludzi motywacji, a właśnie dzięki niej wielu jeżdżących na wózku staje na nogi. Urodziłeś się i leżysz w gównie? Zgodnie z przesłaniem z tego materiału tam właśnie powinieneś pozostać. Tak, należy doceniać to co się ma, ale nie trwać w tym... bo przestaniemy się rozwijać. 8-)

Drabenstein

2016-03-03, 23:02
'ciesz się tym co masz? gówno prawda.' dobrze, a teraz: 'tak, należy doceniać to co się ma, ale nie trwać w tym'. Więc, chłoptasiu, gdzie jest Twoja 'gówno prawda'? Sam sobie zaprzeczyłem, a przy okazji pokazałeś, po 1 - potwierdzenie tego, że każdy z nas zinterpretuje to na swój sposób, a po 2 - ignorancję lub głupotę, niezrozumiawszy mojego opisu :) . Wyraźnie napisałem, że są to 'czasami chore ambicje'. Więc spokojniej gówniaku i przed napisaniem komentarza analizuj mój opis, jeżeli już zwracasz się do mnie ad persona twierdząc, że urodziłem się i leżę w gównie. Jestem szczęśliwym człowiekiem, a Ty pokazujesz tylko ignorancję umysłową. Sam jestem za tym, by w życiu rozwijać się całe życie, lecz jak wspomniałem - w niektórych przypadkach są to chore ambicje.

Sam sobie zaprzeczyłeś*

qwerty1234567890

2016-03-03, 23:09
Słowa krzyksa nie tyczyły się Ciebie Drabenstein. Sam wykazałeś się ignorancją i głupotą wyzywając od gówniarzy bez zrozumienia tego co krzyks chciał powiedzieć.

krzyks

2016-03-03, 23:17
Drabenstein napisał/a:

'ciesz się tym co masz? gówno prawda.' dobrze, a teraz: 'tak, należy doceniać to co się ma, ale nie trwać w tym'. Więc, chłoptasiu, gdzie jest Twoja 'gówno prawda'? Sam sobie zaprzeczyłem, a przy okazji pokazałeś, po 1 - potwierdzenie tego, że każdy z nas zinterpretuje to na swój sposób, a po 2 - ignorancję lub głupotę, niezrozumiawszy mojego opisu :) . Wyraźnie napisałem, że są to 'czasami chore ambicje'. Więc spokojniej gówniaku i przed napisaniem komentarza analizuj mój opis, jeżeli już zwracasz się do mnie ad persona twierdząc, że urodziłem się i leżę w gównie. Jestem szczęśliwym człowiekiem, a Ty pokazujesz tylko ignorancję umysłową. Sam jestem za tym, by w życiu rozwijać się całe życie, lecz jak wspomniałem - w niektórych przypadkach są to chore ambicje.

Sam sobie zaprzeczyłeś*



Pomijając błędy w tekście....no i ogólny chaos.... Błędnie interpretujesz wypowiedzi. Wracaj do szkoły. Żyję na tym świecie blisko dwa razy dłużej od Ciebie, więc oszczędź sobie określeń "chłoptasiu", "gówniaku" - po mnie to spływa.... mam w dupie opinie takich jak Ty - i nie mam tu na myśli Twojego wieku....

ti...........ax

2016-03-03, 23:18
Koleś z helikoptera ma na to wyj***ne

krzyks

2016-03-03, 23:29
tihomax napisał/a:

Koleś z helikoptera ma na to wyj***ne



On już wie, że wyżej nie poleci :lol:

haker2715

2016-03-03, 23:35
Ja widze to w ten sposob.. nie zamartwiam sie tym ze mnie na cos nie stac. Jesli mi to potrzebne chocby tylko po to aby zaspokoic wlasna proznosc, to staram sie na to zapracowac. Nie czynie jednak z tego pragnienia sensu wlasnego zycia, ktory w krotkim czasie przerodzilby sie w zawisc i zgorzknienie. Ludzie maja duzo wieksze problemy w zyciu ( chore dzieci itd itp) i jakos daja sobie z tym rade. Nie zamienie sie w czlowieka ktory dla upragnionej rzeczy sprzedalby wlasna matke. Ot, prosta filozofia a sprawia ze jestem szczesliwym czlowiekiem.

BialyNigger

2016-03-03, 23:47
Zamiast smętnej papki na końcu powinno być: "Weź się w garść p*zdo i osiągnij to na co masz ochotę."

CichaWoda

2016-03-04, 00:05
uuuuuuuuu najtrudniej odchodzi się milionerom z tego świata :D

BrianGriffin

2016-03-04, 00:23
Takie życie. Najszybciej szacunku do tego co się ma lub miało uczy choroba. 99% ludzi wtedy zaczyna widzieć, jaką małą wartość mają te wszystkie samochody i pieniądz sam w sobie.

Prawda jest jedna. Dopóki poważnie nie chorujesz, nie masz problemów.

C.Z.E.S.I.E.K

2016-03-04, 08:58
krzyks napisał/a:

Ciesz się tym co masz? Gówno prawda. To pozbawia ludzi motywacji, a właśnie dzięki niej wielu jeżdżących na wózku staje na nogi. Urodziłeś się i leżysz w gównie? Zgodnie z przesłaniem z tego materiału tam właśnie powinieneś pozostać. Tak, należy doceniać to co się ma, ale nie trwać w tym... bo przestaniemy się rozwijać. 8-)



Dobrze prawisz, ale mam nieodpartą chęć to uzupełnić. Sprowadza się to do wyświechtanego stwierdzenia: wolę być, niż mieć. Osiągnąłem już pewien standard, który chce utrzymać. Edukować (w sensie szkolnym) się dalej nie zamierzam, z pracą się nie ożeniłem i nie boję się jej stracić, samochód zastąpiłem rowerem, bo aktualnie nie jest mi potrzebny. Pod marynarkę nie zakładam białej koszuli (jak wszyscy) tylko czarną koszulkę. Zamiast ajfona wolę mój Cat B25 i chętniej opie**olę karczek z grilla niż pójdę do restauracji, a z brakiem motywacji do rozwoju ma to niewiele wspólnego. Zamiast wziąć dodatkowe zlecenie na szkolenie czy inną robotę, zasiadam z rodzinką, idę na siłownię albo macham kijem (jo). Ewentualnie coś Tu poczytam i wystukam. 8-)

deck123

2016-03-04, 09:28
A ten na wózku nie docenia ze moze siedziec, napie**alac w cs'a całymi dniami i nikt sie do niego nie dopie**oli ze siedzi bezczynnie.

mateusos

2016-03-04, 09:33
I zaczelo sie pie**olenie.

arekdd

2016-03-04, 10:55
I wish I had kalasnikov