18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrze mówi.

jkllll485 • 2023-07-17, 13:13
Polać jej bo mówi prawdę i to nie tylko o roweroseksualistach z Warszafki


mazga50

2023-07-18, 17:51
dgfdfg napisał/a:

czyli jak mam ograniczenie do 50 i jadę przepisowo i ktoś mi wybiegnie pod maskę (nie mówię o pasach, ścieżce itp.) i go jebnę jadąc 50 to go nie jebnąłem jadąc jednak? czy jebnąłem?



Dyskutujesz z niedojebem z kilkoma multikontami na sadolku. To jakiś gówniarz bez prawka, który "myśli", że jak bierze w dupę i jeździ na rowerku to jest już taki nowoczesny i w ogóle "sól tej ziemi". A to młotek jakiś tylko.

maxkulczyk

2023-07-18, 17:55
zamknij morde grazyna , wracaj do kuchni.

RobertRadocha

2023-07-18, 21:40
Antypolak666 napisał/a:

k***o blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo k***a ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc ch*j z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



Smutna prawda, ale prawdopodobnie czytamy tutaj komentarz zakompleksionego zjeba, pedalarza (nie mylić z rowerzystą).
Pedalarze myślą, że skoro nie trzeba mieć uprawnień do prowadzenia roweru, to jest to równoznaczne z tym, że nie muszą Oni znać, a tym bardziej stosować się do przepisów. A później zdziwienie. Łeb rozj***ny, cały połamany, a Policja jeszcze Mu mówi, że to Jego wina.

Tymonek

2023-07-20, 21:08
Antypolak666 napisał/a:

k***o blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo k***a ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc ch*j z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



primo ultimo rowerzysci nie maja pierwszenstwa tylko piesi

kris1978

2023-08-15, 09:21
Antypolak666 napisał/a:

k***o blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo k***a ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc ch*j z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



Cycki ma pokazywać? Po co? Przecież na tych j***nych rowerach, co to notorycznie na nich trąbię, jeżdżą same pedały! Ich cycki nie interesują matole!

spoon17 napisał/a:

zrobiłbym tej pani z dupy garaż moim zajebistym rowerem ( ͡º ͜ʖ͡º)



Najpierw musiałbyś zdjąć majty z pampersem

jan__kowal

2023-09-24, 21:40
No mała korekta w najlepszym przypadku nie na wózku a po drugiej stronie życia i h.j z tego że miałeś pierwszeństwo...