18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrze mówi.

jkllll485 • 2023-07-17, 13:13
Polać jej bo mówi prawdę i to nie tylko o roweroseksualistach z Warszafki


orzechcccc

2023-07-17, 15:16
Nie mogę patrzeć na ten ryj

Angevil

2023-07-17, 15:21
Miała do napisania jedno słowo na nagrywaniu swojego apelu

Wpisała APLEL :lol:

bananowyNihilista

2023-07-17, 15:27
Jakiś pedał rowerzysta musiał tej kobicie strasznie zajść za skórę :) Nawet se nie potrafię wyobrazić co tam się działo :)

kulawiec

2023-07-17, 15:45
Moja droga, następnym razem daj po pół ampułki na górę i dół, a nie walnęłaś po całej i poszło w karpia. Okulary trochę mniejsze, bo staro w tych jest.
I co tam za problem masz z rowerami? Skoro się wjebie pod auto, no to się wjebie, będzie na wózku czy tam w kostnicy, my obejrzymy filmik i po ch*j drążyć?

quark

2023-07-17, 16:06
Racja, nie racja ale brzydka k***a jak nie wiem. Chyba jakiś pedalarz ją wyj***ł, że tego wytrzeszczu dostała i teraz ma wąty.

keisats

2023-07-17, 16:12
Przecież na rowerach to same słoje jeżdżą.

Przyzwyczajenia z wioski

kolosasz

2023-07-17, 16:14
Ja jeżdżę na rowerze szybko ale bezpiecznie. Ale współcześni kierowcy i kierownice , odmóżdżeni przez smart-auta, które za nich
myślą nie potrafią ogarnąć rowerzystów, bo k***a, w j***nym menu nie można wybrać paluchem "tryb jazdy: uważaj na rowerzystów".
Nie ma i ch*j. Fabryka nie dała. Ojej. Co zrobić ? Zesrała się bida i płacze w filmiku na TikToku. Hemoroidziarze j***ni

2ic

2023-07-17, 16:42
Antypolak666 napisał/a:

k***o blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo k***a ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc ch*j z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



Co ty pie**olisz ???

Derma napisał/a:

Zlot pedalarzy w komentarzach których nie oburzyło napie**alanie dziecka na hardzie ale uruchomili się jak ktoś powiedział coś na temat ich legginsów i pedalarstwa.



Brawo k***a !!

Quassar

2023-07-17, 16:47
Antypolak666 napisał/a:

k***o blada w gównowozie, po pierwsze nie możesz nikogo jebnąć jadąc przepisowo, chyba że masz niesprawny szambowóz to jest primo.
po drugie primo k***a ultimo, masz szmato obowiązek zwalniać lub zatrzymywać się przed przejściami i pokazywać cycki rowerzystom, bo to święci ludzie.
Więc ch*j z Twoim apelem.
Więzienia pełne sa cebulowych dorobkiewiczów, co mieli piękne plany na życie, ale chcieli hamowanie i rozglądanie się zostawić innym, w szczególności tym co nie muszą robić PRAWA DO JAZDY!



Oczywiście że można szczególnie jak gówniak za zaparkowanego auta wyskoczy już miałem 2 takie akcje naszczęście jechałem wolno bo to było już przy domu podczas zbliżania sie do parkingu ale równie może być to na między miastowych na wsiach też ludzie przy głównych ulicach czasem robią niezłe sznury dzikich parkingów na chodniku..

Trolik1

2023-07-17, 17:08
Wytrzeszczałka powinna zacząć rozróżniać pedalarzy od rowerzystów. Bo to zasadnicza różnica. ;)

AberChaos

2023-07-17, 17:17
mam proste remedium na wszystkie problemy
zakazać ruchu samochodowego, wystarczą dostawczaki, pociągi i rowery
j***ć samochodziarskie bydło

hejt na rowerzystów na tym serwisie daje tylko informację o nadmiarowej wadze użytkowników

mkmkmk2

2023-07-17, 17:35
a co to za piździunia wstała rano z ciotą?

Nakwasowanyy

2023-07-17, 17:44
Śmieszna jest ta wojna puszkowców i pedalarzy, a fakt jest taki, że każdy z nich często łamie przepisy i utrudnia innym jazdę. Codziennie widzę jednych i drugich łamiących przepisy i stwarzających zagrożenie.

Miloszek88

2023-07-17, 18:18
Wyr*chałbym ją w ten okular :-D

Zamknij kureo morde

psyhepl

2023-07-17, 18:26
Nakwasowanyy napisał/a:

Śmieszna jest ta wojna puszkowców i pedalarzy, a fakt jest taki, że każdy z nich często łamie przepisy i utrudnia innym jazdę. Codziennie widzę jednych i drugich łamiących przepisy i stwarzających zagrożenie.



Dokładnie ! jedni warci drugich !