18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobromir "Mak" A.K.A "BRZECHWA" Makowski

Dexiuu • 2014-01-25, 00:39
Piątek godzina około 0:15.
z racji tego, że nie mam kolegów i koleżanek :-/ przeglądam sobie filmy na "Youtubie", nagle trafiłem na katolickie filmy :idzwch*j: (chwile przedtem patrzyłem na filmy z palikotem)

I trafiłem na tego człeka, przesłuchałem cały film i nie jestem w stanie sobie w tej głowie wyobrazić, jak można wierzyć w słowa tego typa zresztą sami posłuchajcie

wrzucam tylko 1 część bo reszty z jego wywodów nawet mi się k***a oglądać nie chciało.





A wy wierzycie w boszka?




Temat miał na celu pokazanie, że katole stoją rozwojowo zza ciapatymi

~Imperator

2014-01-25, 00:45
Koleś pali niezłe zioło :hitler:

Bożka się pisze matole

Snich

2014-01-25, 00:49
Ciekawe co on brał że tak nawija :lol:

Emer88

2014-01-25, 01:50
Bardziej sadystycznego materiału nie spotkałem ....

Ra...........py

2014-01-25, 01:51
Ło k***a co to jest !

ziomulus

2014-01-25, 02:06
Żal mi cię człowieku... nie znasz kolesia osobiście i śmiesz się wypowiadać na jego temat?!? MAK skończył AWF, prowadzi zajęcia z dzieciakami z osiedla, ma wspaniałą żonę i dziecko. Wyszedł z totalnego życiowego szamba... z gnoju ubóstwa i braku miłości. A teraz ratuje kraj w którym żyje on i ty, zajmując się dzieciakami z rodzin zniszczonych. Jest w Fundacji KrokpoKroku służącej miastu, prowadzi RAPpedagogikę, mówi że można żyć inaczej, lepiej. Ma szacunek do ludzi i co najważniejsze to nie narzeka, tylko służy dla ogółu. Wieży w Boga i mówi że go zbawił... Czy to prawda? Spytaj jakie było jego życie przed wiarą w Boga a sprawdź jakie jest teraz. A no i jest tak kozackim raperem freestyle że nie znasz tyle słów ile on ci na raz zarapuje.

decode21

2014-01-25, 07:24
pie**olicie tylko! Koleś pomaga dzieciakom z patologicznych rodzin, wyciąga do nich rękę. Pomaga innym bezinteresownie więc zasługuje na szacunek.

_R...........s_

2014-01-25, 09:09

Takich ludzi powinno się leczyć. Jebie mnie w co kto wierzy, ale ślepa wiara i ślepe posłuszeństwo jakiejś książce to nic dobrego. Taki trochę dewota z niego. Mówi o miłości boga, o pomocy, ale wystarczy że zmieni temat na ludzi o innym światopoglądzie, od razu wylewa z siebie cały jad i nienawiść.

decode21

2014-01-25, 10:35
RottenFetus napisał/a:

Obrazek
Takich ludzi powinno się leczyć. Jebie mnie w co kto wierzy, ale ślepa wiara i ślepe posłuszeństwo jakiejś książce to nic dobrego. Taki trochę dewota z niego. Mówi o miłości boga, o pomocy, ale wystarczy że zmieni temat na ludzi o innym światopoglądzie, od razu wylewa z siebie cały jad i nienawiść.



k***a, to samo można powiedzieć o ślepo wierzących zwolennikach Tuska, Kaczyńskiego, Palikota, Milera, o feministkach, wierzących, ateistach, lewakach, Owsiaku, narodowcach, brudasach itp.
Czyli jak ktoś ma jakikolwiek pogląd na rzeczywistość to do leczenia?
Rotten ciebie powinno się leczyć że zabraniasz komuś wierzyć w to co chce, oczywiści jeżeli ten ktoś nie wchodzi ci na głowę.

Pawulon89

2014-01-25, 10:53
1. Wcale się nie dziwie że nie masz znajomych.
2. To że nie jesteś w stanie sobie czegoś wyobrazić świadczy o deficycie inteligencji.
3. Koleś żyje swoim życiem i podniósł się z niezłego bagna i w tym temacie nie ma nic śmiesznego.
4. Życie to nie tylko komputer, życzę Ci żebyś też znalazł swoją pasje.
5. A rozwojowo 'zza' ciapatymi to są Twoi rodzice bo Cie w porę nie wyskrobali.

Pozdrawiam



Niech się zacznie hejt :sraczka:

_R...........s_

2014-01-25, 11:23
@decode21
Ja nikomu nie bronię wierzyć. Tylko nie mam cierpliwości do ludzi, którzy nie potrafią zaakceptować tego, że ktoś może mieć inny światopogląd. Jak dla mnie możecie sobie nawet wierzyć w latające krowy, zombie, i świętego mikołaja. Mi to nie przeszkadza.
Wk***iają mnie tylko tacy dewoci jak ten typ, który z jednej strony opowiada jaki jest kochający, jak pomaga innych, a potem gdy wchodzi na temat innych ludzi, zaczyna na nich napie**alać, jacy są głupi i źli. Wk***iają mnie ludzie fanatycznie wierni swojej chorej wizji świata, zamknięci na wszelkie argumenty i fakty. Nie chodzi o to że koleś w coś tam sobie wierzy. Chodzi o to że nie widzi innych możliwości.

To nie ja zakazuje wierzyć, to on otwarcie atakuje, i gdyby mógł karał by ludzi tylko dlatego, że odważyli się myśleć inaczej. To się nazywa totalitarne myślenie. Zamieńmy słowo bóg na partia, dostaniemy wtedy komunizm. W końcu partia "pomagała" ludziom, a jeśli tej pomocy nie chciał, od razu został atakowany, nazywany głupcem, a to dopiero był początek represji.

wsmigiel

2014-01-25, 11:56
Ostatnio działa to wszystko w dwie strony, z jednej strony hejt na katoli, z drugiej na tych co nie wierzą.
Jeśli facetowi w tym co robi pomaga wiara w Boga, jego sprawa i nie ma sie co w to wpieprzac, jeśli innemu ta wiara szkodzi to niech nie wirzy, nikt nikogo nie zmusza.
Niech każdy robi po swojemu, to wolny kraj, i wuj w dupę hejterom!

DupcTp

2014-01-25, 21:28
Niezłe rymy , no no nawet mi się podoba :)