18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrali się

Catalizator • 2014-12-13, 14:23
Jeden mądrzejszy od drugiego. :facepalm:



Nie wiem gdzie, nie wiem co, materiał niewłasny.

Krak

2014-12-14, 09:38
Znalazł się świętojebliwy.
Co stało na przeszkodzie żeby wpuścić?
Odpowiem:
Stał na przeszkodzie prymitywny charakter, kompleksy, molestowanie w dzieciństwie, poniżanie przez otoczenie.
Teraz można się odwdzięczyć, trza byc twardym ch*jem i nie pozwolić dla nikogo wydobyć z siebie uprzejmości.

woofer51

2014-12-14, 09:50
skoro masz nagrane jak ta k***a Cię blokuje kilkukrotnie to spokojnie mogłeś mu się w dupę wpie**olić

MrTijomono

2014-12-14, 16:24
k***a dlaczego tak generalizujecie? Kierowcy beemek - ch*je, ciężarówek - ch*je, motocykli - ch*je, w małych autach - ch*je, w SUV-ach ch*je. pie**olicie aż baniak napie**ala. Sam jeździłem sporo czasu na busach, wiadomo jak to w trasie parę razy się człowiek powk***ia, zdarzyły się niemiłe sytuacje z tirami, beemkami a nawet rowerzystami i pieszymi (inaczej zwanymi ch*jami), lecz prawda taka, że miłych akcentów i kultury spotkałem 3x więcej.
Chcemy kultury i bezpieczeństwa na drogach? Zaczynajmy od siebie.

KingOfDarkness

2014-12-14, 23:29
Krak napisał/a:

Znalazł się świętojebliwy.
Co stało na przeszkodzie żeby wpuścić?
Odpowiem:
Stał na przeszkodzie prymitywny charakter, kompleksy, molestowanie w dzieciństwie, poniżanie przez otoczenie.
Teraz można się odwdzięczyć, trza byc twardym ch*jem i nie pozwolić dla nikogo wydobyć z siebie uprzejmości.



A co stało na przeszkodzie żeby zmienić pas w DOZWOLONYM MIEJSCU wcześniej? Odpowiem: cwaniactwo, mały ku*as, jeszcze mniejszy mózg. Bardzo dobrze zrobił, też bym ch*ja nie wpuścił 8-)

Piżmak85

2014-12-21, 14:33
kierowca tira to niezly glab