18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra zmiana

lysout • 2018-01-03, 21:46
Wszyscy tak psioczą na „dobra zmianę”, tymczasem dzięki niej mieszkańcy Lubelszczyzny już drugie święta nie musieli zajadać się psami.

en-em

2018-01-06, 01:31
@MadDave - łatwo mówić jak się jest proboszczem i cała parafia się zrzuca ;)

lysout

2018-01-06, 09:04
MadDave napisał/a:

Heh śmieszna sprawa - niby mieszkam na Lubelszczyźnie, zadupiu naszego cudownego kraju, niby polska kategorii C albo nawet D wg niektórych ale stać mnie na własne mieszkanie, regularne tankowanie samochodu(szczerze to tylko mi się raz rezerwa zaświeciła) a pije oooj pije jak na 2 litrowy roadster. Na święta stać mnie było na prezenty dla całej rodziny, w tym perfumy Paco Robanne dla nowej dziewczyny no i jeszcze został mi hajs na zakup nowego telewizora, garnituru i figureczek do mojego ukochanego warhamerka. k***a jakbym np mieszkał w części polski gdzie np już nie trzeba jeść psów i kotów to chyba by mi odj***ło od tego przybytku i cisnąłbym z mojego prywatnego jachtu z takich ślunzoków czy innych podchalańczyków. Ale mam na tyle godności i szacunku do siebie że wiem iż bym tego nie robił.



Nawet kłamać nie umiesz :kawa:

sezamkowyRozpierdol

2018-01-07, 00:44
karnyqtas napisał/a:

ale może uda się ich zhumanizować jak Tytusa De Zoo. Także przyjacielu nie spinaj dupy



Wyczuwam w Tobie Kazimierę Szczukę i jej słynne "Jak się okaże, że większość z nich jest terrorystami, to wtedy będziemy się martwić" :idzwch*j:

Wiewór

2018-01-07, 11:00
Ukraiński pracownik przede wszystkim ratuje polskiego ucisnionego pracodawcę przed podwyżkami dla Polaków.
W Polsce lewicowy pis walczy o socjalizm ale ciągle jest krwawy kapitalizm. Poj***ny kraj:D