18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

StaraPawla

2011-04-10, 09:51
W Anal Wjeżdżam napisał/a:


Ad 2

Bo w słońcu znajduję się melanina (barwnik). Pod wpływem promieniowania utlenia się powodując jego aktywacje i ciemnieje skóra. Włosy stają się jaśniejsze, bo otwierają się łuski włosowe.



Może i mózgiem nie jestem, ale melanina raczej jest w skórze ;)

fen1x

2011-04-10, 10:25
Cytat:

Ad 12

Nie kaski tylko hełmy lotnicze, a zakładali je bo to znak firmowy lotnictwa



Sam jesteś k**** jak znak lotnictwa. Hełmy były zakładane przede wszystkim po to żeby człowiek miał słuchawki na głowie które nie spadną mu kiedy zrobi beczkę i po to żeby mu łeb nie umarzł na wysokości kilku tysięcy metrów. Chyba że ty widziałeś ubranego w koszulkę i spodenki pilota w czasie drugiej wojny światowej...

Cytat:

Ad 15

Lodówkę otwierasz częściej niż zamrażalnik, niby po ch*j otwierać zamrażalnik w nocy ?



Odpowiedz godna producenta...A teraz idź synu włóż rozgrzaną żarówkę do zamrażarki ustawionej na -20 i patrz co osadzający się lód na niej zrobi...

quepassa

2011-04-10, 12:12
[quote="W Anal Wjeżdżam"]Nudziło mi się


Ad 2

Bo w słońcu znajduję się melanina (barwnik).



melanina w słońcu? :idzwch*j:

BulletTime

2011-04-10, 14:29
W Anal Wjeżdżam napisał/a:

Nudziło mi się

Ad 1

Nie trzeba, przytrzymaj dłużej przycisk włączający komputer

Ad 2

Bo w skórze znajduję się melanina (barwnik). Pod wpływem promieniowania utlenia się powodując jego aktywacje i ciemnieje skóra. Włosy stają się jaśniejsze, bo otwierają się łuski włosowe.



Thanks, Cpt. Obvious!

reszta cytatu ucięta, żeby wam się scrolle nie zajarały.

Majster90

2011-04-10, 16:48
http: //www.wblekicie.konin.lm .pl/index_pliki/pytania.htm kopia sie nie dowartosciujesz, na kiepie tez byles z kopia myslisz ze byles na tej stronie pierwszy?^^

Gerwand

2011-04-11, 19:16
Bogusław Linda powiedział by zapewne: ,,A gówno Cię to obchodzi, szpiegu pie**olony"