18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jack Jack

2011-04-09, 19:54
Mam tylko jedną odpowiedź, na wszystkie pytania. Bo Chuck Norris tak chce.

Szalony_Rockman

2011-04-09, 19:56
Ad 15 - Nie dość, że tak jak powiedział Blodhgarm, to jeszcze pomyśl - żarówka wytwarza ciepło, nie ma ch*ja, żeby nie. Jaka logika wsadzić coś wytwarzające ciepło do zamrażarki! Padłaby szybciej niż powinna.

miedziak

2011-04-09, 20:11
kobiety podczas malowania oczy otwierają usta, żeby napiąć skórę na twarzy, bo kiepsko się maluję na takiej luźnej.

szefooo

2011-04-09, 20:20
Z tą lodówką to mnie akurat zaciekawiło bo ja np. lubie zacząć coś wpie**alac w nocy. Coś czego sie nie rozmraża np. lody.

Więc argument nie używania zamrażarki w nocy w moim przypadku nie działa. Sens umieszczania żarówki w środku też jest nijaki ponieważ żamrażarka ma przeważnie szuflady wysuwające się na zwenątrz więc bezsensem było by świecenie się żarówki w środku. Teoria o grzejącej żarówce w zamkniętej lodówce jest do dupy bo tylko idiota wierzy że po zamknięciu lodówki żarówka w niej nadal sie pali.

Dobrym rozwiązaniem było by podświetlenie wysuniętej szuflady z zamrażalnika przez lampkę która jest wyżej umiejscowiona na drzwiach lodówki i zapala się w momencie otworzenia zamrażalnika.
Warunek! Zamrażalnik musi być pod lodówką a zwykle tak jest.

Talk więc. Czekam na wdrożenie.

EDIT :)
Poszukałem i muszę was zmartwić.
Samsung już dawno wprowadził takie podświetlenie w swoich zamrażalnikach.

wexors

2011-04-09, 20:28
@up

moze zamiast konwencjonalnej żarówki zastosować diody LED, wytrzymują ujemne temperatury i stosunkowo nieźle świecą , stosuje się je jako elementy oświetlenia zewnętrznego więc czemu by nie wepchać ich do lodówki :D

jakby co ja to wymyśliłem prawa do patentu moje :P

Szalony_Rockman
że co k***a?? kto tak długo szuka czegoś w zamrażalce żeby żarówka zdążyła się nagrzać

vampirevorador

2011-04-09, 20:31
Nie raz widziałem zamrażalnik z podświetleniem LED przy otwieraniu, np nowsze modele samsunga tak mają.

Co do nr. 16 to ma to związek z tym że z założenia Kaczor Donald ma przypominać w wyglądzie i zachowaniu postać ludzką, a we większości filmów amerykańskich kiedy postać wychodzi spod prysznica, jest owinięta ręcznikiem

Roszp

2011-04-09, 20:47
Kocham gimbus science rodem z pseudofilozoficznych rozważań dzieci demotywatorów. Uboższa wersja trollscience, można się pośmiać z ludzkiej ułomności umysłowej.

czarnyrlz

2011-04-09, 21:16
Fakt, faktem, fajne i piwko masz, ale kurewsko mi się nie chce przewijać w tą i we w tą :D

bo...........30

2011-04-09, 21:55
Ja mam jedną słuszną odpowiedź na wszystkie wyżej wymienione pytania- bo tak.

mc...........es

2011-04-09, 21:56
słońce nie ma żadnej melaniny, melanina to jest w skórze bałwanie!

PrezesTegoBurdelu

2011-04-09, 22:29
Cytat:

słońce nie ma żadnej melaniny, melanina to jest w skórze bałwanie!



no co ty nie powiesz, zwykły błąd w pisaniu, myślałem nad pytaniem "słońce - promieniowanie" i że pomyślałem "słońce" to wpisałem je zamiast skóry ...

Dalione

2011-04-09, 22:58
Dlaczego przy 13 punkcie nie ma słowa dlaczego ? :)

K12

2011-04-09, 23:29
która k***a blondynka to tu wstawiła, ja sie w pytam

DarkRiser

2011-04-10, 00:17
Jeśli człowiek wie, że jest człowiekiem, to czy kot wie, że jest kotem?