18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego Kadafi został zamordowany

Czesiek181 • 2012-08-25, 13:26
jak w temacie

Anders Breivik

2012-08-25, 13:33
Kadafi chciał gonić ropę w innej walucie jak dolar (tak samo jak Saddam), co nie spodobało się USA, a w jego kraju ludziom było po prostu za dobrze(darmowy prąd, mieszkania zagwarantowane przez prawa człowieka, benzyna i ropa tańsza niż woda w Polsce). USA wiele razy próbowało obalić rząd Kadafiego, między innymi poprzez opłacenie świadków po zamachu w Panamie, tak aby ci zeznawali że to Libijscy terroryści.

Pan Mularz

2012-08-25, 14:47
Z tego co wiem z relacji osób, które były w Libii, to jakoś bieda nie rzucała im się w oczy. Ponoć normalny kraj.
Mój znajomy rozmawiał z pewnym Libijczykiem i mówił, że Kadafi zwykł traktować ten kraj jak własną, prywatną firmę. Po prostu włodarze pogryźli się między sobą o spory kawał mięsa, a Kadafi jako mały wilczek nie miał w tym sporze szans. Trzeba być debilem, aby wierzyć w wersje serwowaną przez media.

Pan Mularz

2012-08-25, 14:58
Bambiś napisał/a:

http://www.sadistic.pl/teorie-spiskowe-vf38.htm do teorii spiskowych sio



Tak sobie myślę, że wszystko co jest powiedziane inaczej niż w tvn, można wrzucić do teorii spiskowych.

~Bambi~

2012-08-25, 15:03
Pan Mularz napisał/a:



Tak sobie myślę, że wszystko co jest powiedziane inaczej niż w tvn, można wrzucić do teorii spiskowych.



To już Twoje przesiąknięte nienawiścią, zawiścią i zazdrością myślenie i postrzeganie świata.

Każdy temat, który opisuje daną sprawę i od razu obarcza tym żydów, masonów, iluminatów, korporacje i ufo są dla mnie bzdurnymi teoriami spiskowymi.

Rejtan

2012-08-25, 15:10
Bambiś napisał/a:

Każdy temat, który opisuje daną sprawę i od razu obarcza tym żydów, masonów, iluminatów, korporacje i ufo są dla mnie bzdurnymi teoriami spiskowymi.




Czesiek181

2012-08-25, 15:23
Bambiś napisał/a:



To już Twoje przesiąknięte nienawiścią, zawiścią i zazdrością myślenie i postrzeganie świata.

Każdy temat, który opisuje daną sprawę i od razu obarcza tym żydów, masonów, iluminatów, korporacje i ufo są dla mnie bzdurnymi teoriami spiskowymi.

Ty tak pie**olisz głupoty. Irak miał mieć broń masowego rażenia i co gówno zwykłe pie**olenie ameryki i mediów.Architekt ktory projektował WTC powiedzia,że to jest nie moźliwe aby dwa samoloty rozj***ły taką wieże.Tak ja konstruował aby sie nie zawaliła.Rzad USA nie zrobi normalnego dochodzenia o WTC.

Pan Mularz

2012-08-25, 15:35
Bambiś napisał/a:



To już Twoje przesiąknięte nienawiścią, zawiścią i zazdrością myślenie i postrzeganie świata.



Widzę, że twój prosty umysł już podsunął ci obraz mojej osoby...
Niestety pudło :-/
Strzelaj dalej, tylko nie myśl zbyt długo, bo nie jesteś wprawiony i to może ci zaszkodzić.

Bambiś napisał/a:


Każdy temat, który opisuje daną sprawę i od razu obarcza tym żydów, masonów, iluminatów, korporacje i ufo są dla mnie bzdurnymi teoriami spiskowymi.



No tak, korporacje i Żydzi mają wiele wspólnego z kosmitami :)
Nie ma to jak generalizować i wrzucać wszystko do jednego wora, co nie Bambiś?

~Bambi~

2012-08-25, 15:45
Pan Mularz napisał/a:



Widzę, że twój prosty umysł już podsunął ci obraz mojej osoby...
Niestety pudło :-/
Strzelaj dalej, tylko nie myśl zbyt długo, bo nie jesteś wprawiony i to może ci zaszkodzić.



No tak, korporacje i Żydzi mają wiele wspólnego z kosmitami :)
Nie ma to jak generalizować i wrzucać wszystko do jednego wora, co nie Bambiś?



Oho już te wasze durne teksty o prostych umysłach, przesiąkniętych TVNem, itd. itp. Ale wy się powtarzacie okrutnie :amused: Banda nawiedzeńców.

Spójrz na post wyżej Czesia :roll: Od razu zaczął mi pisać jak jakiś fanatyk o WTC i bombach :shock: To trzeba leczyć.

A co do wrzucania do jednego wora. To Wy (Ci właśnie fanatyczni wyznawcy globalnego spisku i nieprawości) wrzucacie każde wydarzenie do jednego wora pobierając informacje ze swoich "pewnych źródeł", które to źródła tak samo lasują Wam mózg jak TVN lasuje łby przeciętnych ludzi.

I darujcie sobie te Wasze marne wypociny o tym jak to Wy wiecie, a ja nie wiem i żebym lepiej poczytał i się dowiedział. Wasza racja będzie niezaprzeczalna zawsze. Dlaczego? Bo na tym polega właśnie manipulacja takimi jednostkami jak Wy. Myślicie, że odkrywacie manipulacje i kontrolę nad ludźmi, a tymczasem jesteście kolejnym frontem w działaniu tych organizacji. pie**olona parodia.

Czesiek181

2012-08-25, 15:50
Bambiś napisał/a:

Oho już te wasze durne teksty o prostych umysłach, przesiąkniętych TVNem, itd. itp. Ale wy się powtarzacie okrutnie :amused: Banda nawiedzeńców.

Tymi słowami pokazujesz jak jesteś ograniczony.
Bambiś napisał/a:

Spójrz na post wyżej Czesia :roll: Od razu zaczął mi pisać jak jakiś fanatyk o WTC i bombach :shock: To trzeba leczyć.

No tak Osama miał bron masowego rażenia i Ameryka nas uratowała.[quote="Bambiś"]

Pan Mularz

2012-08-25, 16:32
Bambiś napisał/a:



Oho już te wasze durne teksty o prostych umysłach, przesiąkniętych TVNem, itd. itp. Ale wy się powtarzacie okrutnie :amused: Banda nawiedzeńców.

Spójrz na post wyżej Czesia :roll: Od razu zaczął mi pisać jak jakiś fanatyk o WTC i bombach :shock: To trzeba leczyć.

A co do wrzucania do jednego wora. To Wy (Ci właśnie fanatyczni wyznawcy globalnego spisku i nieprawości) wrzucacie każde wydarzenie do jednego wora pobierając informacje ze swoich "pewnych źródeł", które to źródła tak samo lasują Wam mózg jak TVN lasuje łby przeciętnych ludzi.

I darujcie sobie te Wasze marne wypociny o tym jak to Wy wiecie, a ja nie wiem i żebym lepiej poczytał i się dowiedział. Wasza racja będzie niezaprzeczalna zawsze. Dlaczego? Bo na tym polega właśnie manipulacja takimi jednostkami jak Wy. Myślicie, że odkrywacie manipulacje i kontrolę nad ludźmi, a tymczasem jesteście kolejnym frontem w działaniu tych organizacji. pie**olona parodia.



Moje słowa na temat twojego miałkiego umysłu, odnosiły się do twojej wypowiedzi na mój temat.
Wiedziałem, że znowu zaczniesz wymyślać i przypinać nam łatkę, bo na nic więcej cię nie stać. W efekcie płodzisz jakieś paranoidalne wypowiedzi posługując się nieskomplikowanymi schematami myślowymi.

Nie będę tobie pisał jak mało wiesz, nie o to tu chodzi. To temat o Kadafim. Idź oglądać sobie inne filmiki skoro ten Cię nie interesuje. Droga wolna.

rozciętadupawspirytusie

2012-08-25, 16:47
no jest trochę za późno na filmiki o tym jak dobry był Kaddafi . Trzeba było pokazać to światu zanim był oskarżony przez rządy USA i Francji !

isotop

2012-08-25, 16:57
Anders Breivik napisał/a:

USA wiele razy próbowało obalić rząd Kadafiego, między innymi poprzez opłacenie świadków po zamachu w Panamie, tak aby ci zeznawali że to Libijscy terroryści.



Ludzie, przestańcie powtarzać to głupie tłumaczenie z http://www.sadistic.pl/czego-dowiedzialem-sie-na-temat-libii-vt131785,30.htm
Poczytajcie sobie na Wikipedii o "Zamachu nad Lockerbie" i o tym, że mowa tam jest o samolocie PanAm (lot 103).

HAL-9000

2012-08-25, 17:12
Bambiś napisał/a:

http://www.sadistic.pl/teorie-spiskowe-vf38.htm do teorii spiskowych sio



Dorośli wymieniają się tu kulturalnie poglądami więc na dobranocke w TVNie sio.


A tak konkretniej.

Zastanawiam się jak trzeba mieć głęboko w swojej dupie swój własny łeb, żeby nie widzieć, nie słyszeć i nie kojarzyć przyswojonych faktów.

Dopiero co banda medialnie wypranych debili w poprzednim temacie o zablokowaniu Iranu w battlenecie zjechała ten kraj od niecywilizowanych turbaniarzy, potencjalnych terrorystów nuklearnych.

No i ch*j - powtórka z rozrywki - czekamy teraz aż USA przeprowadzi "pokojową akcje zbrojną" w poszukiwaniu broni której tam k***a nie ma albo jest na papierze projektów doświadczalnych. Z reszta k***a to już stary temat.

Wiecie na czym jaja polegają?? Że Iran wpuścił inspektorów pare lat temu do swoich ośrodków którzy nie stwierdzili militarnego potencjału prowadzonych badań!

A wiecie na czym większe jaja polegają? Że j***ny w dupe IZRAEL położył lage na kontrole, inspektorom się kazał cmoknąć w końcówe i tyle z kontroli! NIGDY ich nie wpuścili! Ale oczywiście wszystko gra, bo z Juesej są funfle (w zasadzie USA z Żydowstwem mogłyby mieć wspólną flage), więc nawet jeśli k***a oświadczą że w silosach atomowych pelargonie trzymają to to będzie w mediach najświętszą prawdą. W międzyczasie okazuje się że mają około 200 funkcjonalnych głowic!

To co zawsze USA robiło to prowokowanie i podjudzanie plebsu, powodowanie wewnętrznych destabilizacji jeśli nie uda się na swojej ofierze tego przeprowadzić z zewnątrz.

Tak więc teraz po uwolnieniu ciemiężonego ludu spod tyranii kadaffiego, przyjdzie pora na "uwolnienie" ciemiężonych irańczyków, czemu będzie się przyglądać taki niedouczony plebs jak niektórzy z was który wręcz kibicować będzie hamburgerom w ich prawych działaniach.

Ludzie, świat to coś więcej niż własne koryto a przyszłość to więcej niż pierwszy matki boskiej pieniężnej.

Jak ktoś pisze, że to wszystko to spiski, urojenia to jest skończonym ślepo-głuchym nie myślącym na własną ręke debilem.