18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego Kadafi został zamordowany

Czesiek181 • 2012-08-25, 13:26
jak w temacie

Patriot91

2012-08-25, 17:42
No tak teraz wszyscy zacznijmy się użalać nad biednym kadafim przecież to nie on był odpowiedzialny za zamach nad Lockerbe w , którym zginęło 259 obywateli USA . Nie mogę już słuchać pie**olenia o tym jak to zły wujek Sam bije biednych arabusów bo mają ropę naftową , zastanawialiście się kiedyś czemu kiedy husain zaatakował Kuwejt a iracka armia niszczyła wszystkie szyby naftowe napotkane na swojej drodze ? Pewnie dlatego , że zachód bierze od nich ropę naftową a takie ataki mogłyby z powodzeniem zatrząść gospodarką , co jest na rękę Rosji i Chińczyką którzy tylko czekają aż w europie i USA zacznie się żle dziać żeby mogli po wygórowanych cenach sprzedawać swoje surowce


Ps.Plus tego filmiku jest taki , że mówi o teoriach spiskowych a jednak nie wykorzystuje soundtracku z requiem dla snu.....

Sanchi

2012-08-25, 17:44
Ja pie**olę "francuski frank" ten Amerykanin co te brednie wymyślał mógł przynajmniej sprawdzić w internecie jaka jest waluta we Francji...

Galin

2012-08-25, 17:55
Znajomy pracował w Libii, i opowiadał że nie spotkał żadnej osoby która nie doceniała by tego co Kadafi zrobił dla Libii. Wcześniej tam była pustynia, a za jego rządów pobudowano drogi, szpitale, szkoły. Libia ma chyba najlepszy socjal w Afryce, on podniósł ten kraj z rzędu rozbitych plemion do cywilizacji. Ale że był patriotą i nie chciał się dzielić z obcymi to go wykończyli. Zrobili medialną wojnę skierowaną przeciw niemu. Na całym świecie został przedstawiony jako krwiożerczy dyktator, a pominięte zostały jego wszystkie zasługi dla Libijczyków. Pomyślcie sobie że w tym momencie, w Polsce wybucha rewolucja przeciw rządom PO. Wkraczają amerykanie, albo nie Rusowie. Donald ucieka z Gdańska, ukrywa się w Starogardzie Gdańskim, gdzie został znaleziony i wywleczony na ulicę po czym ukamienowany. Brzmi znajomo? Jedyna różnica polega na tym że Donek działa na szkodę a nie rzecz RP...

~Bambi~

2012-08-26, 09:48
Pan Mularz napisał/a:



Moje słowa na temat twojego miałkiego umysłu, odnosiły się do twojej wypowiedzi na mój temat.
Wiedziałem, że znowu zaczniesz wymyślać i przypinać nam łatkę, bo na nic więcej cię nie stać. W efekcie płodzisz jakieś paranoidalne wypowiedzi posługując się nieskomplikowanymi schematami myślowymi.

Nie będę tobie pisał jak mało wiesz, nie o to tu chodzi. To temat o Kadafim. Idź oglądać sobie inne filmiki skoro ten Cię nie interesuje. Droga wolna.



A Ty się dalej powtarzasz i walisz tymi śmiesznymi soganami ;) Obrażać to potraficie. Chyba szukasz Mularzu poklasku wśród społeczności internetowej płodząc takie wywody :)