18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego gracze z Polski są najlepsi?

LionX • 2012-01-18, 21:27
Ponieważ niemcy nie chcą nas widzieć na serwerach :hitler: :mrgreen:

:idzwch*j:

baztien90

2012-01-19, 19:32
Qboos napisał/a:

A ja nawet rozumiem admina, część polaków nie potrafi grać. Wyzwiska, rasizm i brak jakiejkolwiek kultury są tego świetnym przykładem.

jebac rasizm, nikt nie lubi czarnych. bardziej bym sie sklanial ku glupiemu pie**oleniu i neostradzie :D

NuclearBlast

2012-01-19, 20:14
Wiek: 14

Mnie bardziej demotywuje twój wiek ...

LionX

2012-01-19, 20:43
NuclearBlast napisał/a:

Wiek: 14

Mnie bardziej demotywuje twój wiek ...


Uwierz mi, że to nie moja wina kiedy się urodziłem. Przynajmniej tego nie ukrywam i staram się tym nikomu nie przeszkadzać. peace

maderfakermen

2012-01-19, 23:06
Opelel napisał/a:

" k***a! bo nikt w tej j***nej Polsce nie może grać uczciwie, to się nie dziwcie, że was wyjebują z serwerów (pirat=cheater). zacznijcie od zakupienia oryginału nooby. "

...powiedzial syn niemca.
ps. zastanow sie szwabie zchamialy zanim cos napiszesz.



prostak z ciebie unt nic więcej lamusie.

Legon

2012-01-19, 23:11
cala europa powinna wprowadzic zakaz grania ruskim na innych serwerach niz ich wlasne bo tam co drugi gracz to j***ny czit a jezeli nie to internet z syberi ciagniety k***a oswietlonym przewodem w wodzie daje mu k***a +100 do fajnosci i zanikanie w przypadku mw3 hitboxow :O

maxim3n

2012-01-20, 00:15
No nick szablonowy :D
Lekka modyfikacja imienia + PE EL + Rocznik = +wch*j do lansu :P
Racja, że niemcy to parszywe gnoje ale ty też sie tutaj nie pochwaliles :P P

xerty

2012-01-20, 12:50
gościu, zachowujesz się jak ten co zgłosił się na policję że pobił go niezadowolony z ukradzionej podróbki rolexa złodziej - battlefield 3 jest grą od 18 roku życia... powinieneś poczekać z graniem kilka lat, a nie meczyc bułę o problemy z niemieckimi serwerami... dla mniej rozgarnietych można zawsze użyc proxy by oszukać niemca...

Da...........ki

2012-01-20, 14:38
Bożydar I Kozoglowy napisał/a:

I bardzo dobrze zrobili. Osobiście mam dosyć polaczkow gimnazjalnych w grach online. Powinni ich zamykać w gettach.



So true.
Ale to sie tyczy kazdej narodowosci.

adriano97 napisał/a:


Uwierz mi, że to nie moja wina kiedy się urodziłem. Przynajmniej tego nie ukrywam i staram się tym nikomu nie przeszkadzać. peace


Na dwor k***a! Ale juz! :D
Internet zostaw doroslym trollom :-P

ZnanyJakoZaganiacz

2012-01-20, 15:32
adriano97 napisał/a:

Ponieważ niemcy nie chcą nas widzieć na serwerach :hitler: :mrgreen:
Obrazek
:idzwch*j:



Powinieneś przez dupę od matki/ojca dostać za granie w grę od 18 lat. W twoim wieku nie szukałem rozrywki z niemcami :wtf:

Bloodex

2012-01-20, 23:46
Maderfakermen napisał/a:

k***a! bo nikt w tej j***nej Polsce nie może grać uczciwie, to się nie dziwcie, że was wyjebują z serwerów (pirat=cheater). zacznijcie od zakupienia oryginału nooby.




A co Ty k***a myślisz , że tylko Polacy tak robią ? Naczytał się w internecie stereotypów i pie**oli smuty idiota .

OFF

2012-01-21, 00:44
BF3 jest od 16 lat... przynajmniej według PEGI,więc przestańcie się spinać.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-01-22, 11:56
OFF napisał/a:

BF3 jest od 16 lat... przynajmniej według PEGI,więc przestańcie się spinać.



Co nie zmienia faktu że on ma 14 lat :P I wciąż powinien dostać przez dupę za to. Adrian, za co dałeś piwko? :wtf:

OFF

2012-01-22, 14:25
Tomasz Zaganiacz napisał/a:



Co nie zmienia faktu że on ma 14 lat :P I wciąż powinien dostać przez dupę za to. Adrian, za co dałeś piwko? :wtf:



Wiem,że nie zmienia to tego faktu. Po prostu chciałem poprawić tych co wyżej pisali,że jest to gra od 18 lat (niestety tak nie jest). Zresztą sami pewnie też często ograniczeń wiekowych nie przestrzegaliście - nie mówię o grach ,tylko też o fajkach,alkoholu. Więc nie bądźcie teraz takimi "strażnikami" .. hipokryci :roll: