18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego gracze z Polski są najlepsi?

LionX • 2012-01-18, 21:27
Ponieważ niemcy nie chcą nas widzieć na serwerach :hitler: :mrgreen:

:idzwch*j:

ramzes902

2012-01-19, 14:58
Na polskich serwerach są tylko Polacy, na zagranicznych są Polacy i kilku obcokrajowców. Klasyczne.

Op...........el

2012-01-19, 15:09
" k***a! bo nikt w tej j***nej Polsce nie może grać uczciwie, to się nie dziwcie, że was wyjebują z serwerów (pirat=cheater). zacznijcie od zakupienia oryginału nooby. "

...powiedzial syn niemca.
ps. zastanow sie szwabie zchamialy zanim cos napiszesz.

.:...........:.

2012-01-19, 15:14
Opelel napisał/a:


...powiedzial syn niemca.
ps. zastanow sie szwabie zchamialy zanim cos napiszesz.



Po czym wnosisz, że to szkop napisał? :)

stona2

2012-01-19, 15:16
Jak ci zależy, to zgłoś serwa przez battleloga, będą mieli problemy u EA ;)

Go...........ck

2012-01-19, 15:28
Może mieli powód, grałem w wiele gier sieciowych i niestety wszędzie gdzie jest za dużo polaków, robi się syf, wyzywania, cwaniakowanie, o cheatach nie wspominając. Niestety polscy gracze to w większości buraki i dzieci neo.

Rapid2344

2012-01-19, 15:28
adriano97 napisał/a:

Ponieważ niemcy nie chcą nas widzieć na serwerach


A moze dlatego ze wiekszosc polakow to c**y ktore placza o wszystko? Tez niechcialbym polakow na wlasnym servie bo konczy sie na tym ze caly czat jest zaspamowany, sam gram u szwabow bo maja najlepsze servery.
Jedyne dobre Polskie servy to servery w CSie w ktorego i tak duzo nie gram ;)

Qboos

2012-01-19, 15:37
Trochę z innej beczki.
Powiedz mi przyjacielu, jak do k***y nędzy, ktoś znajdzie podobny temat?! Bo na pewno nie po tagach...

xS...........Kx

2012-01-19, 15:38
@Rapid2344 dobre, polskie serwery można spotkać w MTA, bądź w SAMP'ie, takie jak H-RP, na którym główny administrator zarabia ok. 5000 zł. Niektóry gracze naprawdę potrafią zachowac kulturę. Jednak w Polsce internet jest traktowany jako zabawka, jako miejsce, gdzie możemy się wyżyć za błędy swojego życia. Tak nie powinno być...

.:...........:.

2012-01-19, 15:39
Qboos napisał/a:

Powiedz mi przyjacielu, jak do k***y nędzy, ktoś znajdzie podobny temat?! Bo na pewno nie po tagach...



Słuszna uwaga.

Może by tak wyj***ć temat, coby zmobilizować nieco autora. :roll:

Stashqo

2012-01-19, 16:12
Pierwsze widzę, mnie jeszcze nigdy z niemieckiego serwa nie wywalili, sądzę, że nie mają oni nic do naszego poziomu gry, gram tu i tu i ogólnie u nas trochę lepszy poziom graczy, ale za to tam gracze częściej ze sobą współpracują dzięki czemu gra się chyba przyjemniej. Jeśli jest powód dla którego wywalani są gracze z Polski to albo kultura (za chamskie odzywki EA powinna moim zdaniem czasowo zawieszać konto gracza) albo zwyczajna ksenofobia, poziom gry nie ma z tym nic wspólnego.

LOADING...

2012-01-19, 16:33
Ogólnie serwer jest zablokowany dla graczy z PL i to już nie pierwszy taki przypadek Panowie :(

borisklinga

2012-01-19, 16:43
Nie chodzi o polaków, czy niemcow. Duzo serwerow administrowanych jest przez dzieciaki, jesli zabijesz takiego pare razy to cie kicknie i z bananem na pysku gra dalej, bo juz mu nie przeszkadzasz

A tak wgl, gram w BF3 i polskie serwery G4G chociazby maja kilka razy wyzszy poziom gry niz pozostale, mowie tu o skillu poszczegolnych graczy,. Polacy sa cholerni dobrzy w FPsy

OFF

2012-01-19, 16:44
Ja tam gram na serwerze mojego klanu,a wcześniej też tylko na polskich serwerach i poziom kultury części graczy był czasem tragiczny,ale nie było tak źle,tylko czasem jakiś dzieciak się trafił co dopiero CS'a odstawił i wyzywał od oszustów jak się go tylko zabiło :D ahh..lubię wk***iać takich gówniarzy. Co do cheaterów.. najwięcej banów w BF3 mają za to ruscy ;) Polscy admini często banują ruskich jak tylko wbiją na serwer,a nas wywalają/banują szwaby. Takie życie,na szczęście wybór serwerów jest duży,więc nie ma co płakać.

Smiglo

2012-01-19, 18:06
Ostatnie 2 cyfry jego nicka wyjasniaja dlaczego zostal wypie**olony... Stop gimbusiarni.

LionX

2012-01-19, 18:48
Smiglo napisał/a:

Ostatnie 2 cyfry jego nicka wyjasniaja dlaczego zostal wypie**olony... Stop gimbusiarni.

Niestety to nie wina nicku, server ma autokicka gdy ktoś z polskim IP wchodzi na serwer.