18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla obrońców Jurka Owsiaka

d3...........88 • 2015-01-12, 22:40
Do wszystkich obrońców Jureczka, nie twierdze ze WOŚP to zła inicjatywa, ale ten Pan na pewno nie pasuje do niej, bo za to co sobie zabiera mógłby zrobić znacznie więcej a jak lubicie przekręty rodem z komuny to już nie wiem jak do Was dotrzeć i nie chodzi mi tu o zlikwidowanie WOŚP, tylko o wyeliminowanie z niej Jureczka.

ke...........71

2015-01-12, 22:44
Ohoho,ale masz bol dupy :) Jak jestes taki madry, to sam rzuc robote czy szkole i zapie**alaj charytatywnie na chore dzieci!
Dla mnie, jesli on zbierze 100 milionow,a sobie z tego wezmie milion, to nie ma problemu. Nie zazdroszcze mu i dobrze, ze znalazl sie ktos z takim zapalem i zmyslem organizacyjnym.

Brade42195

2015-01-12, 22:47
@up charytatywnie? ...no weź nie pie**ol, że w to wierzysz? W sekcie jesteś...czy z patrolu?

d3...........88

2015-01-12, 22:47
Widzę, że film o długości 30 minut obejrzałeś w 5 minut, ale niech Ci będzie.

sard

2015-01-12, 22:48
Następny - nie wspierasz ok Twoja osobista sprawa, ale jak jeździsz po nich jak po łysej kobyle - podpisz i opublikuj oświadczenie, iż zgodnie z Twoim sumieniem nie życzysz sobie by zakupione za "brudne" pieniądze sprzęty ratowały Ci życie. Przestań być hipokrytą, stań się honorowy i słowny.
Bądź tak prawilny, że Jaruś będzie musiał ci obciągnąć :)

d3...........88

2015-01-12, 22:49
Przecież pisałem, ze do inicjatywy WOŚP nic nie mam tylko niech z niej usuną Jerzego i czemu od razu wytykasz mi Kaczyńskiego? Jeszcze nazwij mnie zacofanym Katolem. Skąd wiesz kogo politycznie popieram? A jakby Cię to interesowało to popieram KNP.

ke...........71

2015-01-12, 22:51
Idioto, a kto to wszystko wymyslil? Wlasnie Jerzy! Sam siedzisz z dupą i nic nie robisz,to nie glosuj.

d3...........88

2015-01-12, 22:53
A pie**ole nie będę się tu bronić, kto chce niech obejrzy i sam wyciągnie wnioski ;)

osa79

2015-01-12, 22:56
@d3x88

"nic nie mam tylko.." - polactwo wylazło z Ciebie albo inaczej szambo wybiło, niech tylko to, niech tylko tamto itp itd...
załóż swoją fundację i tyle a jak Ci Owsiak nie pasuje to idź do sądu ! Czemu te szczekaczki-cebulaczki nie idą z tymi przewałami do sądu ??? macie rozliczenia WOŚP ze skarbówek, macie swoje podejrzenia i świadków jak ta Kurew Pospieszalski i jemu podobne kreatury, do sądów i zróbcie w końcu porządek z Owsiakiem albo zamknijcie jadowite ryje...

olotom

2015-01-12, 22:57
chcesz pobzykac jedz na woodstok

osa79

2015-01-12, 23:01
@olotom

tia twoja mamusia tak mówiła ;-)

Brade42195

2015-01-12, 23:04
W życiu spotkałem trzy grupy ludzi z najbardziej zrytymi beretami...pingwiny-te to mają ostre kukunamuniu, młodzi żydzi na wycieczce do Oświęcimia-dramat, pełna indoktrynacja i na deser...sekta od Owsiaka, żaden argument nie trafi i wzbudzi wątpliwości, nawet jak go złapią pukającego ośmiolatkę w toitoiu, to pokojowy patrol wytłumaczy ci, że "prezes" uczył dziecko resustytacji.

Pr...........em

2015-01-12, 23:04
k***a czemu nie rozumiecie jednej prostej rzeczy - odwala kawał dobrej roboty tylko NA ch*j wszędzie udaje świętego, który energię czerpie ze światła, zamiast OD RAZU przyznać się, że stworzył firmy-córki służące głównie jemu i jego rodzinie? Idea jest fajna, wykonanie - może budzić pewnie wątpliwości, ale kłamstwa i nieliczenie się z wyrokiem polskiego sądu?

stelmon

2015-01-12, 23:08
A żeby wasze dzieci ledwo żyły k***y j***ne i odmówcie wtedy korzystania ze sprzętu zakupionego przez WOŚP. Słuchacie takiego gówna jak TV Republika i wam się w głowach POpie**olIŁO.

Jak macie trochę oleju w głowie to sprawozdania finansowe wosp-u są dostępne, NIK nie ma zastrzeżeń, ministerstwo zdrowia nie ma zastrzeżeń, ministerstwo administracji nie ma zastrzeżeń, ale k***Y NARODOWE Z TV REPUBLIKI JUŻ TAK.

Dziady jesteście i tyle. Żebyście k***y potem na starość się opieki nie domagali.

Martinez1976

2015-01-12, 23:09
Postaram się zidentyfikować problem.
WOŚP ideą jest piękną i pomaga ludziom - to bezdyskusyjny fakt.
Owsiak, gdyby jasno powiedział, że jako twarz i animator całego tego wydarzenia pozwala sobie nieco przy okazji i całkiem legalnie zarobić na duperelach - pełna akceptacja i pełne poparcie. Ale nie, on musi kręcic "lody" i idzie w zaparte, że nic z tego nie ma. Kłamie ewidentnie. I tu jest problem numer 1.
Problem numer 2 to przeszłość Owsiaka i bardzo zasadne pytanie, czy WOŚP i PW Owsiaka nie są wymyślona przez establishment polityczny w celu ukierunkowania "buntu młodzieży". Tu się wyszumią, wykrzyczą pod kierunkiem Owsiaka i jest spokój, a na dodatek w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku - pomogą wolontariatem i swoimi pieniędzmi potrzebującym - i tak oto mamy zapotrzebowanie na naprawę państwa, które niedomaga w swych podstawowych obowiązkach - z głowy.
Mam nadzieję, że pomogłem.