18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dla obrońców Jurka Owsiaka

d3...........88 • 2015-01-12, 22:40
Do wszystkich obrońców Jureczka, nie twierdze ze WOŚP to zła inicjatywa, ale ten Pan na pewno nie pasuje do niej, bo za to co sobie zabiera mógłby zrobić znacznie więcej a jak lubicie przekręty rodem z komuny to już nie wiem jak do Was dotrzeć i nie chodzi mi tu o zlikwidowanie WOŚP, tylko o wyeliminowanie z niej Jureczka.

DziadMróz

2015-01-12, 23:10
Wielka Orkiestra wzbudza wspaniałe emocję. Nigdy nie zapomnę radości radości pewnego dresika z pukszą, potrząsał ją i krzyczał, że kupi w tym roku ps3.

ajeinot

2015-01-12, 23:12
wrzuciłem 5zł do puszki licząc na to, że całość pójdzie na szczytny cel, a nie k***a jakiś owsik sobie do kielni to upcha.. Akcja jest charytatywna i nie życzę sobie żeby moje 5zł trafiło np. na woodstok albo do innych ćpunów. Dziękuje i dobranoc..

premium122

2015-01-12, 23:13


Po czym poznac debila? Bezkrytycznie wierzy mainstreamowi i zamiast merytoryki skrzeczy - zrob tyle dla dzieci co jurek.

macior13

2015-01-12, 23:23
Budżet NFZ na 2014 to 67,5 miliarda PLN WOŚP zebrało w 2014 52 miliony PLN czyli 0,00077 % :) czyli dla tych co nie kumają jak zarabiasz 3000 PLN to wkład orkiestry dla Ciebie to 2 zł 31 groszy.
No a za te ponad 2 złote ile szumu :) :) :) pozdrawiam kumatych

d3...........88

2015-01-12, 23:24
Chciałbym tylko dodać, żebyście nie pisali czegoś w stylu nie chcesz nie wrzucaj, przecież masz wybór. Otóż nie mam wyboru, bo cały finał jest robiony z pieniędzy podatników, co innego gdyby był robiony za prywatne pieniądze a nie z sektora publicznego wtedy miałbym w dupie kto co robi za SWOJE pieniądze.

Ko...........on

2015-01-12, 23:25
Napiszę zjeby raz jeszcze:

WOŚP to inicjatywa dobrowolna. Nie zaglądajcie nikomu do portfela. Jak ktoś chce dać to jego sprawa. Odpie**olcie się od cudzych pieniędzy, zajmijcie się swoimi!


macior13 napisał/a:

Budżet NFZ na 2014 to 67,5 miliarda PLN WOŚP zebrało w 2014 52 miliony PLN czyli 0,00077 % :) czyli dla tych co nie kumają jak zarabiasz 3000 PLN to wkład orkiestry dla Ciebie to 2 zł 31 groszy.
No a za te ponad 2 złote ile szumu :) :) :) pozdrawiam kumatych


Debilu ale większość tych pieniędzy idzie na:
- pensje i administrację (urzędników)
- pensje lekarzy i pielęgniarek
- utrzymanie szpitala

To weź sobie te 67,5 miliarda PLN podziel na 800 szpitali w PL i policz ile to k***a sprzętu. :idzwch*j:

Ale jesteś cebulak.

Tyle np kupił owsiak w 2005 roku:

aparaty USG - 20 szt. - Philips
kardiotokografy - 26 szt. - Philips
inkubatory zamknięte do opieki podstawowej - 109 szt. - Dutchmed
inkubatory zamknięte do opieki intensywnej - 29 szt. - GE MS Polska
inkubatory otwarte - 14 szt. - Dräger
stanowiska do resuscytacji - 22 szt. – Dutchmed

Przykładowo 20 szpitali otrzymało aparat USG, a 150 szpitali nowy inkubator. Daje do myślenia?

I na koniec napiszę! Nie daję na WOŚP, bo wolę co innego z pieniędzmi zrobić! Ale też nie zaglądam nikomu w kieszeń!!!!! Chce dać to daje, chce kupić marsa w sklepie to niech sobie kupi, chce jeść białe pieczywo niech je, tankuje paliwo na Shellu po 4,70 a nie w Orlenie za 4,50 jego sprawa! ODpie**olCIE SIĘ OD CUDZEGO a będzie wam lepiej w życiu!

d3x88 napisał/a:

Chciałbym tylko dodać, żebyście nie pisali czegoś w stylu nie chcesz nie wrzucaj, przecież masz wybór. Otóż nie mam wyboru, bo cały finał jest robiony z pieniędzy podatników, co innego gdyby był robiony za prywatne pieniądze a nie z sektora publicznego wtedy miałbym w dupie kto co robi za SWOJE pieniądze.


Dowody k***a, bo już słyszałem o trotylu, zdjętych światełkach, wybuchu, że żaden samolot nie uderzył w WTC, że amerykanie nie staneli na księżycu a jednocześnie odkryli tam kosmitów, w ogóle reptilianie i inne rzeczy.

Zresztą ch*j ci do tego. Jak nie masz samochodu to też walczysz, żeby państwo dróg nie budowało z podatków?

Ag...........ei

2015-01-12, 23:37
Ja jebie przecież tu nikt nikogo nie zmusza do wrzucania pieniędzy do puszki na WOŚP, twoje pieniądze twoja sprawa, ale chodzi o to że ludzie są nieświadomi tego na co idzie ich złotówka, tu chodzi o uświadamianie ludzi że Owsiak pierze pieniądze i ma z tego zysk, sztucznie utrzymuje nierentowne spółki których sam jest właścicielem i marnotrawi część pieniędzy publicznych, finansuje PW dla brudasów i opłaca "gwiazdy" które grają na finale WOŚP, bo przecież nikt za darmo nie gra. Godzisz się na to w imię wyższych celów- wrzucasz złotówkę do puszki, nie godzisz się bo cię to wqrwia- nie wrzucasz. Twoja kasa ty decydujesz, nikt nikogo nie namawia na to, tylko chodzi o to by ludzie mieli pełną świadomość zanim podejmą decyzje czy wspierać WOŚP czy też nie.

Ko...........on

2015-01-12, 23:39
AgnusDei napisał/a:

Ja jebie przecież tu nikt nikogo nie zmusza do wrzucania pieniędzy do puszki na WOŚP, twoje pieniądze twoja sprawa, ale chodzi o to że ludzie są nieświadomi tego na co idzie ich złotówka, tu chodzi o uświadamianie ludzi że Owsiak pierze pieniądze


Ale po co ich uświadamiać? Uświadamiasz każdego w sklepie, że za rogiem jest taniej baton o 20gr? Albo, że szynka jest po 15,99zł/kg a nie 17,20? Bez przesady, szkoda życia... .

Ork.Fajny

2015-01-13, 05:57
Skoro według was nie ma problemów to czemu Owsiak pozwał jakiegoś blogera za rzekome kłamstwa nt. jego finansowych przekrętów a teraz aby udowodnić że w bloger kłamie, nie chce pokazać ksiąg rachunkowych swojej fundacji...?

Btw. Dlaczego wszyscy płacimy za jego występ w TVP? A może zapłacił za to?

VisaInfinity, twoje wypisywanie sprzętu jako argument "za" nie ma sensu... W Polsce nie mamy kasy na utrzymanie/eksploatację sprzętu oraz na pensje dla "operatorów" tychże maszyn.
Ludzie miesiącami czekają aż będzie kasa na opłacenie lekarzy, pielęgniarek, odczynników i zużytego małego sprzętu a nie że będzie kasy na duży sprzęt.
To jakby kogoś chwalić że raka leczy aspiryną albo witaminami... To się w ogóle nie dodaje i mija z ogólnym meritum problemu.

ajeinot

2015-01-13, 15:37
VisaInfinity napisał/a:




Dowody k***a, bo już słyszałem o trotylu, zdjętych światełkach, wybuchu, że żaden samolot nie uderzył w WTC, że amerykanie nie staneli na księżycu a jednocześnie odkryli tam kosmitów, w ogóle reptilianie i inne rzeczy.



ty popaprana cioto, oglądałeś to w ogóle. Przecież ten bloger pokazał dowody i udowodnił to też w sądzie że owsik bierze pieniądze z gmin powiatów i innych urzędów. A to wszystko to są pieniądze płacone w podatkach..

~tip.top

2015-01-14, 19:13
sard napisał/a:

podpisz i opublikuj oświadczenie, iż zgodnie z Twoim sumieniem nie życzysz sobie by zakupione za "brudne" pieniądze sprzęty ratowały Ci życie.


Ze wszystkich argumentów na obronę Owsiaka ten jest chyba najbardziej ch*jowy :roll: Skrajna demagogia chyba podłapana od jakiegoś polityka albo "dziennikarza" tvn-u zaczerpnięta

ajeinot napisał/a:

ty popaprana cioto, oglądałeś to w ogóle. Przecież ten bloger pokazał dowody i udowodnił to też w sądzie że owsik bierze pieniądze z gmin powiatów i innych urzędów. A to wszystko to są pieniądze płacone w podatkach..


Stary, daj mu spokój. Chłopak ma dopiero 16 lat i jeszcze nie wie co to są własne pieniądze, a tym bardziej nie wie co to są podatki ;) Póki utrzymują go rodzice będzie pisał takie brednie i próżne twoje wysiłki żeby go przekonać.

Ko...........on

2015-01-14, 19:47
tip.top napisał/a:


Stary, daj mu spokój. Chłopak ma dopiero 16 lat i jeszcze nie wie co to są własne pieniądze, a tym bardziej nie wie co to są podatki ;) Póki utrzymują go rodzice będzie pisał takie brednie i próżne twoje wysiłki żeby go przekonać.


A ty kutafonie masz 30 i jesteś moderatorem na sadisticu? Szczyt marzeń? Żona dzieci dumni? Czy ręką sobie walisz przed monitorem? :idzwch*j:

Idąc twoim zaj***nym tokiem rozumowania to wiek tych wypowiadających się w temacie jest prawdziwy. Czyli masz 2osoby po 40tce i 3 osoby po 30tce. Jakoś rzadko można spotkać kogoś poniżej 18tki na sadisticu. Dlaczego? :smiechzula: . Tak naprawdę sam masz 16 lat i wpisane 30, żebyś na harda mógł wchodzić. A jeżeli jesteś w wieku 30 lat moderatorem na sadisticu to cóż. Współczuję i nie dziwię się, że ci w życiu nie wyszło. bo takie ch*jki jak ty piszą o wieku. Ja jestem trollem to mi się udało, sprowokować kolejnego debila. Szacun.

~tip.top

2015-01-14, 20:14
VisaInfinity napisał/a:

A ty kutafonie masz 30 i jesteś moderatorem na sadisticu?


Jestem i nie widzę w tym nic złego.
VisaInfinity napisał/a:

Szczyt marzeń?


Nie, tylko sposób na zabicie wolnego czasu.
VisaInfinity napisał/a:

Tak naprawdę sam masz 16 lat i wpisane 30, żebyś na harda mógł wchodzić.



VisaInfinity napisał/a:

A jeżeli jesteś w wieku 30 lat moderatorem na sadisticu to cóż. Współczuję i nie dziwię się, że ci w życiu nie wyszło.

Cytat:


Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że mi w życiu nie wyszło?
VisaInfinity napisał/a:

Ja jestem trollem to mi się udało, sprowokować kolejnego debila. Szacun.


Jesteś gimbusem i idiotą, których Owsiak naprodukował sobie w nieprzebranych ilościach niestety.
A szacun to się należy twoim rodzicom że jeszcze takiego idiotę trzymają pod dachem.

Ko...........on

2015-01-14, 22:16
Tez mieszkasz z rodzicami. Gdybym wpisal sobie wiek 25 to jakie argumenty byś podal? Wierzysz w ten wiek jak dziecko w Owsiaka. Pisałem mam w dupie tego Owsiaka, nie daje na niego kasy, nie widziałem dowodów ze państwo go dotuje. Sam sobie radze, podatki place i nie narzekam na finanse. Nie musze dorabiać po szkole na sadisyicu

~tip.top

2015-01-14, 23:22
VisaInfinity napisał/a:

Wierzysz w ten wiek jak dziecko w Owsiaka


Napisało dziecko, które wierzy w Owsiaka :krejzi:

VisaInfinity napisał/a:

Pisałem mam w dupie tego Owsiaka


Kogo miałeś w dupie to twoja prywatna sprawa... swoje łóżkowe podboje zachowaj dla siebie.

VisaInfinity napisał/a:

nie daje na niego kasy


Bo swojej nie masz.

VisaInfinity napisał/a:

nie widziałem dowodów ze państwo go dotuje


Fakt, że co roku w jego akcje angażowane są prawie wszystkie publiczne służby (które jak wiadomo są utrzymywane z budżetu) ci jak widzę nie wystarczy :roll:

VisaInfinity napisał/a:

Sam sobie radze, podatki place


Zbieranie plastikowych nakrętek w szkole i przekazywanie dalej to nie jest płacenie podatków.

VisaInfinity napisał/a:

nie narzekam na finanse


Nic dziwnego że nie narzekasz na finanse. Nie płacisz rachunków bo mieszkasz u rodziców, na kredyty jesteś za młody, a jedzenie ci mama pod nos podsuwa... pewnie 100 zł kieszonkowego miesięcznie wystarczy na zaspokojenie twoich życiowych zachcianek :ok:

VisaInfinity napisał/a:

Nie musze dorabiać po szkole na sadisyicu


W ogóle nie musisz dorabiać... ciesz się póki możesz ;)