18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DJ Earworm - United State of Pop 2012

TomdeX • 2013-01-08, 20:10
Jak co roku DJ Earworm prezentuje swoje podsumowanie roku, według mnie jeden z lepszych mashupów, gorąco polecam!



Lista utworów:
Gotye and Kimbra - Somebody That I Used To Know
Fun. - Some Nights
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
Maroon 5 - One More Night
Fun. and Janelle Monáe - We Are Young
Maroon 5 and Wiz Khalifa - Payphone
Ellie Goulding - Lights
Rihanna - Diamonds
Bruno Mars - Locked Out Of Heaven
Ke$Ha - Die Young
Kelly Clarkson - Stronger (What Doesn't Kill You)
Flo Rida - Good Feeling
Nicki Minaj - Starships
The Wanted - Glad You Came
Adele - Set Fire To The Rain
Lumineers - Ho Hey
One Direction - What Makes You Beautiful
Flo Rida and Sia - Wild Ones
Phillip Phillips - Home
Bruno Mars - It Will Rain
Katy Perry - Wide Awake
Alex Clare - Too Close
PSY - Gangnam Style
Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together
Flo Rida - Whistle

czub1789

2013-01-09, 13:51
Vivaldi przestań tworzyć tę instrumentalna muzykę pozbawioną ambitnego tekstu przecież to tylko stukot klawiszy i dzwieki jakis drewninanych instrumentów tego moga słuchać tylko bezmózgi to my bardowie mamy ambitne teksty i tylko nasza muzyka jest właściwa-tak wygladala by mniej wiecej spina na temat muzyki w dawnych czasach ludzie co wy odpie**alacie ktos ci robi krzywde ze slucha czegos innego niz ty ja pie**ole co za niedorozwiniete karaluchy (cockroaches jak by to powiedział Antonio Montana )

Anonymouz

2013-01-09, 13:59
bloodwar napisał/a:

Spisać tych wszystkich autorów, wysłać im zaproszenia, zebrać w jedno miejsce i rozj***ć a Świat nie poczułby straty :-)

K***a, wyjdź. :facepalm:

KlinikaAborcyjna

2013-01-09, 14:05
Panowie i Panie powiem tak życie było by ubogie gdyby wszyscy słuchali takiej samej muzyki . Różnorodność muzyczna jest wskazana bo kiepsko by było gdyby dresy w bemkach puszczali sobie Metallicę .

Bezem

2013-01-09, 15:45
Zawsze mi się czyta Carly Rape Jepsen, nie wiem czemu :D

TomdeX

2013-01-09, 16:55
DJ Earworm wybrał 25 utworów z listy 100 najpopularniejszych w USA, więc to głównie zasługa amerykańców, co umieścił w mashupie, nie ma to ja hejt, słucham POP, nie słucham Metalu, więc nie wypowiadam się w takich tematach, widzę, że tu co drugi to znawca wszystkich gatunków muzycznych. Nie słuchasz tego, to przewiń dalej...

babycow

2013-01-09, 18:56
Cytat:

. Spoko techno to gówno, to jest niepodwarzalne...


Gin metalowa k***o, gin!

Mlodymm

2013-01-09, 22:19
Panowie, nie ma się co spinać. Dzieciak pewnie ma 13 lat, pierwszy raz usłyszał Kata i pewnie sądzi, że nic innego nie istnieje. A jak jeszcze rzuca hasełko, że elektronika to gówno, to już brak słów. To niech Samaela nie zaczyna słuchać, bo się chłopaczysko zapłacze. A co dopiero Ulver! Srać na takich ludzi, podejrzewam, że oni kiedyś z tego wyrosną. Chyba każdy miał okres w życiu, że 'JEGO' muzyka jest najlepsza. Nam pozostaje się cieszyć, że mamy otwarte głowy i możemy sobie pozwolić na wychodzenie 'z' metalu 'do' innych gatunków, bo to nie dość, że bardzo rozwija(jeśli np. jesteś muzykiem), to dodatkowo daje większą frajdę ze słuchania muzyki. I oczywiście, że każdy ma własny, że tak powiem, gatunek nr 1, ale najważniejsze, że potrafi otworzyć się na coś innego! Pozdro i browarek!

BTW. Nexures, jedynie z tym, by wypie**alało One Direction można się zgodzić, bo reszta nie jest zła.

Fetisher

2013-01-09, 23:24
a mi się podobało i nie wiem na czym polegają te wasze denne spory na temat która muzyka jest lepsza..... jak dla mnie Black Sabbath, Sabaton czy Flo Rida moze iść i nic mnie to nie boli a wy wymuszacie na innych swoje chore idee muzyczne ....

raistpol

2013-01-10, 04:40
Skąd sie bierze określenie brudas?

Calkiem logiczne, skoro k***a wasza mać, na dworzu jest +40 stopni w cieniu a wy zapie**alacie w glanach, dlugich czarnych spodniach i czarnej bluzie z wlosami do pasa, no to k***a samo przez sie....


"(...)Serdecznie pozdrawiam metali, tych co dają sobie brudasować, i tych co to wielkie byki są, z moturami i słuszna ilością ćwieków w swoim ubraniu.

Wiedzcie, że kibicuje wam, widząc w lato, w plus 40 stopni, metala w glanach, długich czarnych spodniach i długich włosach.

Doszły mnie pogłoski, ze sprzedaliście amerykańskim żołnierzom patent, na niepotliwość w warunkach ekstremalnego ciepła.(...)"


Co do muzyki, to sie nie wypowiem, bo mnie zjecie jeden z drugim, mimo tego ze na gitarze i perce umiem grac 20 razy lepiej od Was czcicielow szatana.

masabitumiczna

2013-01-10, 23:29
Osobiście uważam, że większość (albo nawet wszystkie) te kawałki są ch*jowe. Wcale nie dla tego, że to muzyka popularna taka czy śmiaka, tylko dla tego, że zostały "wyprodukowane" przez producentów muzycznych. Ktoś napisał tekst, ktoś inny zrobił muzykę, "gwiazda" zaśpiewała, ktoś wywalił grubą kasę na promocję i efekt jest taki, że piosenka lata w radiach na całym świecie i hajs się zgadza. Gatunek muzyczny nie ma większego znaczenia, czy to elektronika pseudo-rock czy ostatnio mega-popularne piosenki w stylu retro...

Ubiegnę spinaczy i dodam, że słucham i muzyki elektronicznej i gitarowej...

kocio

2013-01-11, 00:05
Aj tam hejtujcie się, nie słucham na co dzień takiej muzyki. Lecz sądzę że bardzo ciekawie to zrobił i całkiem mu to fajnie wyszło ;-)