18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DJ Earworm - United State of Pop 2012

TomdeX • 2013-01-08, 20:10
Jak co roku DJ Earworm prezentuje swoje podsumowanie roku, według mnie jeden z lepszych mashupów, gorąco polecam!



Lista utworów:
Gotye and Kimbra - Somebody That I Used To Know
Fun. - Some Nights
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
Maroon 5 - One More Night
Fun. and Janelle Monáe - We Are Young
Maroon 5 and Wiz Khalifa - Payphone
Ellie Goulding - Lights
Rihanna - Diamonds
Bruno Mars - Locked Out Of Heaven
Ke$Ha - Die Young
Kelly Clarkson - Stronger (What Doesn't Kill You)
Flo Rida - Good Feeling
Nicki Minaj - Starships
The Wanted - Glad You Came
Adele - Set Fire To The Rain
Lumineers - Ho Hey
One Direction - What Makes You Beautiful
Flo Rida and Sia - Wild Ones
Phillip Phillips - Home
Bruno Mars - It Will Rain
Katy Perry - Wide Awake
Alex Clare - Too Close
PSY - Gangnam Style
Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together
Flo Rida - Whistle

solmis

2013-01-09, 07:42
Co jak co ale to jest zajebiste :D

at...........25

2013-01-09, 08:00
Penis penis vagina!

Darson666

2013-01-09, 08:30
wiesiors4 napisał/a:


A no tak, zapomniałem, że tylko wasza wspaniała muzyka metalowa powinna istnieć na świecie, słuchaczy innych gatunków powinno się palić :homer:


Jakbyś nie wiedział gałganie, że nie chodzi o muzykę nie metalową przypominam, że chodzi o całe te elektroniczne gówno, tworzone klikaniem i programowaniem. :lodowka:
Z tego, co widzę, nie wszystkie utwory tutaj są elektroniczne, ale na popie się nie znam więc się nie wypowię.

Trupp

2013-01-09, 09:14
Moim zdaniem to bardzo pokazuje jak robi się taką muzykę. Miło posłuchać ale coś jest nie tak jeśli można to razem skleić w jeden pasujący do siebie kawałek. Chociaż i nie popowych kawałków kilka by się znalazło. Mash-up Rickrolla i rape me nirvany właściwie jedyne które mi się przypomina, ale to są dwa utwory. A tutaj mamy grubo ponad 10. Teraz zamiast trafiać do Top 10 będą trafiać do miksów z najlepszą dziesiątką.

Kluska

2013-01-09, 09:33
Darson666, Twój post jest
Cytat:

elektronicznym gównem


Gardzisz klasykiami pokroju U96 - Das Boot, Kernkraft 400 - Zombie Nation?
Żeby uświadomić Twój ograniczony płazi ośrodek percepcyjny, napiszę, że w latach 70-90 ubiegłego stulecia, wielu artystów eksperymentowało z muzyką modyfikowaną elektronicznie, lub nawet tworzoną za pomocą instrumentów obecnie zwanych często potocznie i nie słusznie "elektronicznymi". Artystów różnych gatunków, również metalu, rocku.

Wielce krzywdzącym dla nich, jest porównywanie ich twórczości do - mimo wszystko twórczości - Biebera czy Nicki Minaż.

http://www.wumpscut.de/ stronka jednego z moich bardziej ulubionych artystów, tworzących ciekawą i klimatyczną muzykę.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Electro-industrial
http://castleparty.com/


Zresztą do popu też nic nie mam - niech se ludzie słuchają.
Nie mniej wkurzają mnie idioci rzucający się na innych z powodu słuchanej muzyki, niż wszyscy nazistowsko-lewakowscy napinacze internetowi czy wojownicy o gejowsko- platformowską rasę.

Fajnie jest pogadać o muzyce - nawet POP, o gustach, dlaczego "to" a nie ""to" - w ten sposób człowiek się rozwija, otwiera swój umysł i pochłania wiedzę.

ale w sumie ch*j. hejterom życzę śmierci w ograniczeniu umysłowym.

Piooner

2013-01-09, 10:16
@Up ten wyżej dobrze gada polać mu!

7 Sins

2013-01-09, 10:28
Wypie**alać z tym na kwejka itp!

Macias17

2013-01-09, 10:55
Brawa dla dja earworma. Udało mu się zebrać najbardziej gówniane kawałki 2012 roku. Szacun :ok:

masterwow

2013-01-09, 11:09
a gdzie Weekend? Ona już nie tańczy bo połamali jej nogi?

artiee

2013-01-09, 11:24
Naziolek napisał/a:

"CZEGO SŁUCHAJĄ SADOLE" mityczne miejsce, w którym podobno zrzucane są tematy w których wrzuca się kawałki muzyczne jako merytoryczne tło. W istocie jest to zsyp dla muzyki, której nie lubią moderatorzy. Co to do k***y robi na głównej? Wytłumaczcie logicznie, dlaczego to jest na głównej, a jak np. wrzucę top5 metalu, to dostanie po dupsku i w suchary?



Metal to nie muzyka, pogo to nie taniec.

Tarakum

2013-01-09, 11:36
A wiec powiem coś od Siebie na temat METALU i tych poj***nych pseudoznawców nastawionych na jeden gatunek... Słucham metalu od hmmm, nie pamietam kiedy z 7-9 lat. Jezdze na koncerty, festivale... http://www.lastfm.pl/user/Tarakum

Ale jak mnie wkurza taki chory hejting pseudo metali na inne gatunki muzyczne... Spoko techno to gówno, to jest niepodwarzalne... Ale wiele z tych psotaci które wystapiły w tym Mixie Popowym to całkiem udane gwiazdy, fakt talentu wielkiego to 75% z nich nie ma, co można zobaczyc na nagraniach LIVE z ich koncertów. Ale to całkiem fajne piosenki...

Nie wierzcie ludzie w stereotyp Metalu który słucha tylko metalu, to pozerzy i pozerki...

Sam słuchałem na poczatku Techniawek w podstawówce, potem jakies polskie hip-chłopy, potem nastała era Amerykanskiego Punka (The Offspring), potem klasyka metalu (Metallica, Black Sabbath, Iron Maiden), kolejno black metal (Gorgoroth, Enisferum), death metal (Canibal Corpse), potem czas relaksu ROCK (Pink Floyed, The Doors), obecnie kocham thrash metal, punka, regge, dobrymi kawałkami electro z filmów typu PEOPLE ARE AMAZING nie pogardze...

bloodwar to jakis troll, a wiesiors4 sie spina i zna na stereotypach jak pierwszy lord tego kraju...

Skąd sie bierze poj***ne twierdzenie "BRUDASY". Metale to w 75 przypadkach ludzie inteligętniejsi, zadbani, wykształceni niż społeczeńsko hip hopowe spod bloku czy dresy z techniawkami w bmw...

Tak samo narzekania: cyt: "Na Polsacie było DiscoPolo live, teraz na sadolu robi się wylęgarnia muzyki POP? :| " , na ch*j to komu...?? filmiki sa rozne, sadistic to filmiki, nie koniecznie sadystyczne, ale tez i ciekawe i kształcace, a pod kazdym tematem, kupa poj***nych komentarzy...


Eldryzif

2013-01-09, 12:07
W tytule macie wyraznie napisane POP, wystarczylo tylko przewinac, wielki problem... Zreszta juz nie wchodzac w niepotrzebna dyskusje to mijacie sie z celem w jakim muzyka zostala stworzona.

ko...........zo

2013-01-09, 12:17
bez kitu ten sadistic schodzi na psy co to za gowno wrzucacsz pojebie

DarkBolo

2013-01-09, 13:24
Nie słucham PoPu, ale muszę przyznać, że ten mash-up wyszedł całkiem fajnie.

Kakutniaczek

2013-01-09, 13:39
Co Ty pie**olisz jeden z drugim ? Ja się doj***łem tylko do tego PSA, bo mam go już zwyczajnie dość...
No ile k***a można ? Każdy styl muzyczny jest fajny, na swój sposób, krytyka metalu czy innych nie ma racji bytu.
No ale tej k***y nie zdzierżę, więc zamknij mordę gałganstyle....Dlatego coraz rzadziej słucham radia....tego z pokroju jeee, jeee !!! Jebnij się w czoło...
Jestem Oazą Spokoju....
:-?