18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Disko Klub Atlantis - Żart czy poważna oferta?

liryczny_wampir • 2013-06-04, 12:49


Żart czy poważna oferta?

sk...........an

2013-06-04, 18:55
Zarammoth- screen , którego wstawiłeś to moje dzieło ; ) pozdr!!! : D

Templariusz Mariusz

2013-06-04, 19:47
A myślałem że za reklamę na sadistic.pl się płaci, a tu proszę, za darmo :D

Zarammoth

2013-06-04, 19:48
@skejtrajan: Znalazłem w necie. Już nie mogę edytować, żeby podać źródło: skejtrajan, więc dam ci po prostu piwo ;)

MrBlackHat

2013-06-04, 20:09
truskawkowabuba napisał/a:



no tak się składa, że mam rodzinę z Chełma, więc może nie takie gówno :roll: .



A Ty to pewnie z Poznania jesteś? Nie ważne ska gwarantuję Ci że jak wyjedziesz 5km za swoje miasto czy też przejedziesz się po swojej wsi to znajdziesz tak samo zaciągającą osobę "Panie kartofli to u nas w tym roku obrodziliiii" I gówno prawda że takie zaciąganie to zależy od regionu w którym się mieszka i że wszyscy na wschodzie tak mówią, albo ktoś zaciąga albo nie trzeba by się zastanowić nad tym dłużej chociaż ja w sumie mam swoją pewną teorię na ten temat.

truskawkowabuba

2013-06-04, 20:29
MrBlackHat napisał/a:



A Ty to pewnie z Poznania jesteś? Nie ważne ska gwarantuję Ci że jak wyjedziesz 5km za swoje miasto czy też przejedziesz się po swojej wsi to znajdziesz tak samo zaciągającą osobę "Panie kartofli to u nas w tym roku obrodziliiii" I gówno prawda że takie zaciąganie to zależy od regionu w którym się mieszka i że wszyscy na wschodzie tak mówią, albo ktoś zaciąga albo nie trzeba by się zastanowić nad tym dłużej chociaż ja w sumie mam swoją pewną teorię na ten temat.



nope, jestem z południa. i właściwie ze wsi, ale krakusy inaczej zaciągają. mowa mojej rodziny ze wschodu od zawsze mi się kojarzyła z tym charakterystycznym zaciąganiem jakie występuje na przykład w "samych swoich". i wcale nie jestem "miastowa", żeby śmiać się z tego akcentu. po prostu drażni mnie on, to wszystko.

pi...........ja

2013-06-04, 20:34
Moje miasto na głównej.Trzyma poziom:)

cyssiek

2013-06-04, 21:18
k***a, naprawdę lubelaki zaciągają? Ja tam nic nie słyszę :(

Hardcor922

2013-06-04, 22:42
Chu**wa dyskoteka.
Nie polecam.
Dresom z lubartowskiej polecam ;P

le...........ce

2013-06-04, 22:43
Gebofon napisał/a:

Mieszkam w okolicach, renomy nie mają wcale. Tutaj jeździ się na większe sztachoteki typu Siedliska, Suchowola lub Kometa. Jak żeś gość to zapie**alaj na Galaxę za Radzyń Pdl :amused:


Również :amused: Ale siedliska i kometa to to samo Zią :amused:

toiman

2013-06-04, 23:27
Ja też nic nie słyszę żeby zaciągał :D pewnie dlatego że jestem z tych okolic :D

styq

2013-06-04, 23:31
Przynajmniej robi na swoje u siebie, a nie na niemca, lub u niemca.

kr...........et

2013-06-05, 07:11
A to jest na ich stronie

~Creaters

2013-06-05, 08:32
prawie 800 osób na parkiecie :terror: