18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dinozaur w domu

RED RIGHT HAND • 2013-02-07, 19:54
A Wy jaracie się swoimi gekonami



Swoją drogą głos tej baby przypomniał mi ten motyw:


skinskin

2013-02-08, 11:38
"dobrze mu z oczu patrzy" "big boy", "przytulanka" itd to pieprzenie ludzi, którym wydaje się, że jak warana czy tam inne zwierzę występujące najczęściej na wolności weźmie się do domu, uspokoi jedzeniem i będzie się go traktowało jak pasa czy innego kota to można go oswoic. wystarczy jedno ugryzienie zwierzaka (będzie miał gorszy humor, czegoś się wystraszy) : " Największe gady na świecie, Warany z Komodo, potrafią zabić jednym ugryzieniem, a wszystko przez silnie infekującą ślinę.Ślina warana z Komodo zawiera ok. 50 szczepów bakterii, które powodują śmiertelną infekcję. Ugryzione zwierzę zdycha w ciągu 2-3 dni, a waran odnajduje je dzięki doskonale rozwiniętemu węchowi." i konsekwencje dla takich głupich ludzi mogą byc tragiczne. z jakiegoś powodu warany występują min. na Komodo, a jadowite węże czy pająku na terenach ogólnie nieprzyjaznych dla ludzi (nie mówie o Australii bo to inna historia).
wiem co mówię, jestem ekspertem.

RybakDziwko

2013-02-08, 12:30
@skinskin, ch*ja wiesz, ostatnio na joe było i skopiowales.

siwens84

2013-02-08, 14:42
Suty_dziobaka napisał/a:

To jest Waran z Komody.


czyś Ty kiedyś widziął warana z komodo??
Te wieprze mają 2,5 matra długości i ważą po 150 kilo to raz a dwa nie kazda duża jaszczurka to WARAN Z KOMODO.
zwykły waran (nawet nie podobny do warana z komodo)

okar19

2013-02-08, 19:03
niektórzy mają nasrane w głowach. To nadal dzikie zwierze.

skinskin

2013-02-08, 22:28
@Rybakdz**ko po pierwsze jestem kobieta, wiec zle forme czasowniks dobrales. po drugie- jestem ekspertem, wiec wiem
.

pbrowar

2013-02-08, 23:59
toficjan napisał/a:

Dokładnie to jest waran stepowy ( nie nilowy czy z komodo - bo z komodo potrafią mieć 7m długości), sam mam Legwana zielonego w domu, który ma 170cm długości, może nie jest tak duży jak waran, ale to kochane zwierzątka, wbrew pozorom potrafią okazać wdzięczność i miłość (niechodzi o zoofilllie do sprostowania :D ) :) zależy jak sie wychowie i traktuje. Tak jak psy ino nie szczekają tym lepiej dla mieszkańców bloku :)



doucz sie gosciu bo pie**olisz jak potluczony.

rafmike

2013-02-09, 02:39
to nie jest waran z komodo tylko waran stepowy tumany

khrystall

2013-02-09, 23:03
ch*ja się znacie, to zwykły gekon.

blackwheel

2013-02-09, 23:30
Zajebisty matka nie pozwoliła mi takiego kupić ale yorka mlodszej siostrze to k***a kupili ... -.-