18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dinozaur w domu

RED RIGHT HAND • 2013-02-07, 19:54
A Wy jaracie się swoimi gekonami



Swoją drogą głos tej baby przypomniał mi ten motyw:


toficjan

2013-02-07, 21:37
Dokładnie to jest waran stepowy ( nie nilowy czy z komodo - bo z komodo potrafią mieć 7m długości), sam mam Legwana zielonego w domu, który ma 170cm długości, może nie jest tak duży jak waran, ale to kochane zwierzątka, wbrew pozorom potrafią okazać wdzięczność i miłość (niechodzi o zoofilllie do sprostowania :D ) :) zależy jak sie wychowie i traktuje. Tak jak psy ino nie szczekają tym lepiej dla mieszkańców bloku :)

sebeks

2013-02-07, 21:38
one mają fajną strategię zabijania :) bardzo cierpliwe są

cu...........ow

2013-02-07, 21:51
toficjan, gdzie go trzymasz? w klatce, akwarium? a jak defekacja? w domu czy wyprowadzasz na dwór?

motoguru

2013-02-07, 22:07
cursecrow, Z tego co mi wiadomo to legwana normalnie puszczasz po chatce jak psa czy tam kota. Tylko podobno trzeba z nimi uważać, bo nieznajomych potrafią po nogach ogonem napie**alać.

Jest to waran stepowy albo teju ( teżu się czyta czy jakoś podobnie ). Ze względu na białe podbrzusze oraz charakterystyczne białe pasy kropek postawił bym na teju. ( ten jest pewnie bardzo sędziwy ). Teju są cięższe od waranów stepowych ( warany ok 30kg, teju 40 ). Znam sklep gdzie można sobie takie zwierzątko kupić :) jedno i drugie, jak ktoś lubi to ewentualnie krokodyla okularowego ( ok 800-1200 pln ), ale krokodylkowi trzeba zapewnić lepsze warunki.

Swoją drogą anegdotka z tego sklepu:
-Mówię do faceta ( odnośnie tego krokodylka, miał 20cm i był taki zajebiaszczo słodki ) taki jak podrośnie to pewnie żre kilogramy żarcia...
Facet na mnie popatrzył uśmiechnął się i wali:
- Wiesz generalnie to jest tańszy w utrzymaniu niż pies czy kot. Wrzucasz raz w miesiącu kure za 20 złotych i masz spokój... Którego psa za 20 złotych miesięcznie wyżywisz ?

fylypsky

2013-02-07, 22:10
"Dinozaur w domu" piwo leci za świetny opis :D

Pańcio

2013-02-07, 22:23
Nie wiem czy ktoś z was słyszał, ale była taka kobitka w Polsce, która uratowała aligatora w USA i przemyciła go do nas. I wychowała jak psa. Normalny zwierzak domowy, z psami chowany, dobrze z oczu mu patrzyło. Widziałem kiedyś reportaż jak byłem młodszy na tvn. I nigdzie go nie ma. Ma ktoś do tego dostęp? ch*j z legwanami- kobitka miała aligatora, który jak poczciwa psina był.

Heilotes

2013-02-07, 22:45
moja gosciowka od biologii z LO miala aligatorka w domu :D

Gi...........sz

2013-02-07, 22:48
k***a czego to ludzie nie trzymają w domu, ja bym czegoś takiego nie chciał nawet gdyby mi płacili za trzymanie.

malwa321

2013-02-07, 22:57
Kiedyś wpie**oli właściciela i chciałbym zobaczyć to na sadolu.

Ryszardenko

2013-02-07, 23:13
k***a, jakich to zwierząt ludzie nie kupią, żeby się na główną dostać;d

mewta

2013-02-07, 23:36
warann z far cry boje sie ich

Episkopat

2013-02-08, 00:23
@motoguru no to masz podstawowe luki w wiedzy, z zakresu biologii, skoro nie wiedziałeś, że organizmy zmiennocieplne (jakimi są wszystkie gady), potrzebują mniej pokarmu do przeżycia.

MudPie

2013-02-08, 02:13
rmaya napisał/a:

@up włącz k***a dźwięk to się dowiesz.
Dziadek kilka razu powtarza tytuł filmu...


k***a a wiesz ile jest filmów godzilla ?! 50! Powiedz k***a który :P

Już nie ważne nie pomyślałem, żeby sprawdzić po żanie reno.

teken

2013-02-08, 08:48
Ale zajebisty zwierz.

motoguru

2013-02-08, 09:40
Episkopat, Z biologii jestem p*zda :P Co nie zmienia faktu, że oglądając różne programy na discovery można odnieść wrażenie, że jak takie cudo nie zje kilkudziesięciu kilowej antylopy czy innej sarenki to nie przeżyje. Mam agamy brodate, i one wpieprzają sporo i wychodzi dużo drożej, niż przytoczona kura za 20 pln. ( dwie agamy wpieprzają 10-15 szarańczy tygodniowo, każda po 1,2 pln + bazylię, melisę i kilka podobnych ).