18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diablo 3: Cinematics

DeX3r • 2013-05-26, 22:25
Podniecacie się animowanymi sekwencjami z LoLa, bo nie widzieliście jak to robią mistrzowie (czyt. Blizzard). Jako przykład podam intro z Diablo 3:



To tylko namiastka tego, co robią animatorzy z Blizzarda. Dla prawdziwych fanów 20-minutowy filmik zawierający wszystkie Cinematics z Diablo 3:

Kod:
Niestety filmik jest dłuższy niż 20 min i nie można go wstawić, dlatego podaję link: /watch?v=JID1u9qiMjQ

Basmacz

2013-05-27, 13:26
D3 obecnie jest ch*jowe. Zmierza w dobrą stronę ale tempo prac i opieszałość z jaką nowe patche się pojawiają jest IMO nie do przyjęcia (ROK panowie z Blizza potrzebowali, żeby umieścić w grze opcje identyfikowania wszystkiego na raz mimo, że gracze od samego początku truli im o to dupę - to niech służy za przykład podejścia Blizza do kwestii ulepszania D3). To będzie kiedyś świetna gra ale za (w tym tempie) lat kilka i dodatek lub dwa. Czekałem na d3 fch*j lat, nie mam siły ani ochoty czekać dłużej i ch*j na tej produkcji kładę mimo, że fanem serii jestem od czasu D1. Szkoda. Dla mnie biorąc pod uwagę hype jaki towarzyszył wypuszczeniu tej gry jest to porażka dekady.

Btw. Filmiki są super. ;]

Leginek

2013-05-27, 13:28
trane1 napisał/a:

Wohohoho ale fajne, btw nie wiem czy wiesz ale odzial robiacy ffilmy dla blizarda jest profesjonalny,robi to od kilkunastu lat i bierze wiecej za 10sekund filmu niz kosztuje cala gra, za to cinematic lola jest zrobiony przez niedoswaidczony oddzial,pewno za grosze (to ich 2projekt) wiec ogarni dupala



Jak się k***a nie znasz to zamilcz na wieki gimbolu, cinematici robią firmy niezależne od twórców gier które nie mają nic wspólnego z nimi więc lol równie dobrze może sobie pozwolić na jakościowo taki sam
materiał jak blizzarda. Swoją drogą ten cinematic blizzarda ssie pałkę. Lepszy jest z aniołami (diablo3)

kwiatusheck

2013-05-27, 13:36
tuxkiller napisał/a:



całe szczęscie mamy fachowca (j.w.) który w Polsce robi gry na podobnym poziomie za połowę kasy. Ja myślałem, że korporacje robią gry żeby można było na torrentach pobrać. A tu proszę.
Najbardziej jednak rozbawiło mnie Twoje zdanie o przymuszaniu gracza do kupna nowego dodatku.
Podając przykład WoW'a - nowe dodatki wychodzą nie dlatego, że się złoto kończy w żydowskim korporacyjnym skarbcu tylko dlatego, że gracze (klienci) chcą czegoś dalej, żeby ich przygoda nie kończyła się na tych wszystkich lokacjach które już zwiedzili setki razy.



Ale ty wlasnie udowodniles to, o czym mowie. Rozwijaja to, na czym ciagle zarabiaja. Tam gdzie zarobku juz dawno nie ma nic sie nie dzieje.

Zjacer napisał/a:

Ja to myslalem, ze dodatek do gry powstaje (szczegolnie od Blizzarda) po to, zeby miec dalsza czesc przygody / nowe mechaniki i tak dalej. Niektore rzeczy sa za duze jak na patcha (popatrzcie na zmiane mechanik pod koniec kazdego dodatku WoWa - niektore postaci sa przej***nie OP, a niektore posysaja), wyrownuje sie to w dodatku - bo zamiast balansowac cala gre, lepiej wypuscic nowy content. Serio. Dam przyklad jednego z najfaniejszych tierow w dziejach WoWa - T11. Zabijalem tam bossy ze znajomymi na HC od przyslowiowego strzala juz. I co, mialbfym juz drugi, trzeci rok siedziec i miec 200 zabojstw tego samego bossa?

Podsumowujac: gosc, ktory napisal, ze dodatki wychodza dla kasy, niech wezmie patelnie i pie**olnie sie poteznie w pusty leb. Z pustego i Salomon nie naleje, ale bardziej Ci nie zaszkodzi.



Madrosci dziewietnastolatka na temat marketingu. Zapewne jak wychodzil Starcraft to nawet nie wiedziales co to jest Blizzard. Wracajac do znakomitego Starcrafta, kiedy ludzie byli zagorzalymi fanami Warcraft 2 i wychodzily trailery Starcrafta wszyscy nie mogli sie doczekac az gra wyjdzie. Gra wyszla, a tydzien po premierze wyciekly screeny z samego Blizzarda juz do dodaku Brood War. Czyli co? Oni mieli dodatek juz gotowy! Nie ma zadnej koontynuacji, to bylo zrobione wszsytko naraz. Po prostu robia jedna gre, dziela na dwie i kasuja powdojnie! Nie wymagam od ciebie nastolatku abys pamietal co sie dzialo na rynku gier komputerowych w czasach kiedy siedziales jeszcze w podstawowce.

Kozar

2013-05-27, 13:40
"mistrzowie" nie pieprzą się z grą 10 lat

Quietkiller

2013-05-27, 13:45
Cóż Blizz robi dobre filmiki do swoich gier ale istnieją bardziej klimatyczne i które moim zdaniem są lepsze a wiec

Bioshock



God of War 3


Alonso

2013-05-27, 14:26
Dzięki. Zjechałem na ręcznym tę lalkę z intra.

astmuus

2013-05-27, 14:33


Dzie mie tu bez Wiedźmina, co?

A tak btw. pie**olicie o tym, że Blizzard dobrze robi wydając płatne dodatki, a nasza rodzima firma dodała coś na wzór dodatku - dodający bardzo dużo contentu i zmieniający całkowicie 3ci akt (czyli ten najkrótszy).

Sam update, darmowy, 10,5 GB:



Tak więc, cudze chwalicie - swojego nie znacie.

Biala

2013-05-27, 15:03
No k***a. I jedna i druga animacja jest zajebista, czy 'amatorzy' czy profesjonaliści' ch*j tam - efekt się liczy. Jeśli w lolu zrobili to 'amatorzy' to gratuluję talentu!

Lasarr

2013-05-27, 18:42
Tak na marginesie to nie blizzard jest pazerny na kase tylko Activision, ktore w 2008 polaczylo sie z blizzardem, co zaowocowalo diametralna zmiana podejsccia, to dzieki nim wow od cata wygladal jak wygladal, o pandach nie wspominajac, wszystko ma byc ulatwiane graczowi i sprzedawana w jak najwiekszej ilosci, blizz jest dalej najlepszym studio produkujacym gry na swiecie, tylko niestety kreatywnosc jest mocno ograniczana przez panow w garniakach, ktorzy maja tylko $$ w oczach.Diablo 3 jest nawet dobre pomimo, ze calkowicie zawiodlo moje oczekiwania, znudzilo mi sie o wiele szybciej niz 2, niewiem moze to sprawa wieku bo 2 wyszla jak bylem jeszcze w liceum i bylo wiecej czasu na granie, dla mnie teraz to istniee tylko sc2 tak naprawde^^

Leginek napisał/a:


Jak się k***a nie znasz to zamilcz na wieki gimbolu, cinematici robią firmy niezależne od twórców gier które nie mają nic wspólnego z nimi więc lol równie dobrze może sobie pozwolić na jakościowo taki sam
materiał jak blizzarda. Swoją drogą ten cinematic blizzarda ssie pałkę. Lepszy jest z aniołami (diablo3)



No ciekawe gimbus, gimbusami rzuca :D a sam pie**olisz glupoty, blizz jako jeden z nielicznych robi wszystko inhouse, nawet caly pelnometrazowy film wowa beda sami robic bo powiedzieli, ze nikomu tego za ch*ja nie dadza sp***olic.

stryjek89

2013-05-27, 21:37
nie wazne ile lat nagrywa:) a ze jaracie sie diablo i smiejecie z lola to wasza sprawa , badz obiektywny widzu!!
LOL!!

Pyro25

2013-05-27, 22:22
Kolejna wojna gustów... Wrzucona LoL'a to chwilę potem pojawił cie cinematic z Diablo. Ludzie ogarnijcie dupy. Jak jakiś temat wam się nie podoba to go zwyczajnie przewińcie, zamiast pisać komentarze ( ba, albo nawet tematy jak ten tutaj ), które mają na celu wywyższenie czegoś, co wam się po prostu podoba. Jak już zapomnieliście co napisałem na początku tego komentarza, powtarzam: Każdy ma różne gusta i uszanujcie to do jasnej cholery

LarryFoulke

2013-05-28, 09:53
Co do Blizzarda (i przy okazji LoLa) to wielki ból dupki wyzwoliły pewnie u nich sukcesy Doty 2, na którym Valve trzepie kasiurkę, aż miło (mimo, że gra w pełni darmowa). Ciągłe procesy o prawa autorskie z Warcrafta III pięknie na to wskazują.