18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diablo 3: Cinematics

DeX3r • 2013-05-26, 22:25
Podniecacie się animowanymi sekwencjami z LoLa, bo nie widzieliście jak to robią mistrzowie (czyt. Blizzard). Jako przykład podam intro z Diablo 3:



To tylko namiastka tego, co robią animatorzy z Blizzarda. Dla prawdziwych fanów 20-minutowy filmik zawierający wszystkie Cinematics z Diablo 3:

Kod:
Niestety filmik jest dłuższy niż 20 min i nie można go wstawić, dlatego podaję link: /watch?v=JID1u9qiMjQ

Quietkiller

2013-05-27, 11:33
Tia D3.... to dodam swoje dwa grosze co do filmików od blizza

Starcraft 2 Heart of the swarm

[video]
[/video]

World of Warcraft Catalysm


kwiatusheck

2013-05-27, 11:38
Blizzard to tak naprawde zajebiscie ch*jowa korporacja - tak, to juz nie jest firma, to korporacja nastawiona na czysty zysk. Nie da sie ukryc, ze gry, ktore robia to sa mega produkcje, jedne z najlepszych gier jakie powstaja w swoim gatunku, jednakze polityka wobec gracza jest beznadziejna. Praktycznie kazda gra jaka wypuszcza Blizzard predzej czy pozniej dostaje dodatek, niby cos opcjonalnego, ale postaraj sie zagrac w gre bez dodatku na internecie, na dobra sprawe gracz jest niemalze zmuszony do zakupienia nowego krazka. W calym dodatku dodaja bardzo niewiele, a kasuja jak za nowa gre, wychodzi praktycznie podwojny zysk za zapewne ten sam naklad pracy, bo wcale bym sie nie zdziwil jakby dodatki byly opracowane wraz z sama gra, tylko troche dluzej przytrzymane. Blizzard zwyczajnie olewa graczy jak juz sobie napcha kieszenie, najlepszymi przykladami sa Warcraft 3 albo Diablo 2. Zarobili swoje, wpuszczaja mase botow i cheaterow i maja to w dupie.

Meri

2013-05-27, 11:42
@trane1

Filmiki lola robi Blur Studio, są w tej chwili jednymi z najlepszych. Podejrzewam, że różnica bierze się z czasu i pieniędzy które Blizzard / Riot są w stanie wyłożyć na cinematiki.

froqer

2013-05-27, 11:51
@trane1, no i ch*j z tym? Mam rozpowiadać, że Wiedźmin miał lepsze efekty specjalne niż Władca Pierścieni, bo był zrobiony za mniejsze pieniądze?

tuxkiller

2013-05-27, 11:53
sestorme napisał/a:

Blizzard to tak naprawde zajebiscie ch*jowa korporacja - tak, to juz nie jest firma, to korporacja nastawiona na czysty zysk. Nie da sie ukryc, ze gry, ktore robia to sa mega produkcje, jedne z najlepszych gier jakie powstaja w swoim gatunku, jednakze polityka wobec gracza jest beznadziejna. Praktycznie kazda gra jaka wypuszcza Blizzard predzej czy pozniej dostaje dodatek, niby cos opcjonalnego, ale postaraj sie zagrac w gre bez dodatku na internecie, na dobra sprawe gracz jest niemalze zmuszony do zakupienia nowego krazka. W calym dodatku dodaja bardzo niewiele, a kasuja jak za nowa gre, wychodzi praktycznie podwojny zysk za zapewne ten sam naklad pracy, bo wcale bym sie nie zdziwil jakby dodatki byly opracowane wraz z sama gra, tylko troche dluzej przytrzymane. Blizzard zwyczajnie olewa graczy jak juz sobie napcha kieszenie, najlepszymi przykladami sa Warcraft 3 albo Diablo 2. Zarobili swoje, wpuszczaja mase botow i cheaterow i maja to w dupie.



całe szczęscie mamy fachowca (j.w.) który w Polsce robi gry na podobnym poziomie za połowę kasy. Ja myślałem, że korporacje robią gry żeby można było na torrentach pobrać. A tu proszę.
Najbardziej jednak rozbawiło mnie Twoje zdanie o przymuszaniu gracza do kupna nowego dodatku.
Podając przykład WoW'a - nowe dodatki wychodzą nie dlatego, że się złoto kończy w żydowskim korporacyjnym skarbcu tylko dlatego, że gracze (klienci) chcą czegoś dalej, żeby ich przygoda nie kończyła się na tych wszystkich lokacjach które już zwiedzili setki razy.

nyja

2013-05-27, 12:00
Ja swoją kopie d3 kupiłem w cenie promocyjnej w jednym z hiperkmarketów- kosztowało mnie to 50zł.
A sama gra to... fajna rzeźnia po ciężkim dniu, ale cholernie krótka. Mi zajęło jej przejście ok 19h- oglądałem cutscenki i czasami długo afkowałem.

DeX3r

2013-05-27, 12:02
mr_9mm napisał/a:

Ech znowu walka gimbozaurów pod tytułem "który filmik ze śmiesznej gierki jest lepszy"
Są gusta i guściki.
Jednemu się podoba intro simsów, innemu trailer dead space...
No ale trzeba się kłócić, bo jak wiadomo Polacy to jeden z najbardziej kłótliwych narodów na tej planecie...

@dex3r
Jesteś hipokrytą, wiesz o tym? ;-)
Sam krytykujesz tamten cinematic lola, a jak ktoś skrytykował ten filmik to od razu "on ma ból dupy"...
Wiek 19 lat (w co wątpię), mentalność 13latka... ale podobno się z tego wyrasta, także można dać tobie jeszcze szanse.



W którym miejscu skrytykowałem cinematic LoLa, albo samą grę? Grałem w D3 i LoLa mniej więcej tyle samo i obie gry mi się podobają... ale co to ma do rzeczy? Walka, jak to nazwałeś "gimbozaurów" o to, która gra jest lepsza sięga czasów pierwszych internetów. Ja po prostu stwierdziłem, że Blizzard robi lepsze Cinematics, bo chyba mam do tego prawo, nie? Weź tak się gościu nie spinaj, bo w internetach panuje epoka szeroko pojętego sarkazmu, którego jak widać nie do końca rozumiesz. Pozdro ;)

Necrophilus

2013-05-27, 12:09
"Mistrzowie" hehe jakoś ich "dzieło" oczekiwane od tylu lat, nie zachwyciło graczy :)

JezTuptajacyNoca

2013-05-27, 12:10
Ja to myslalem, ze dodatek do gry powstaje (szczegolnie od Blizzarda) po to, zeby miec dalsza czesc przygody / nowe mechaniki i tak dalej. Niektore rzeczy sa za duze jak na patcha (popatrzcie na zmiane mechanik pod koniec kazdego dodatku WoWa - niektore postaci sa przej***nie OP, a niektore posysaja), wyrownuje sie to w dodatku - bo zamiast balansowac cala gre, lepiej wypuscic nowy content. Serio. Dam przyklad jednego z najfaniejszych tierow w dziejach WoWa - T11. Zabijalem tam bossy ze znajomymi na HC od przyslowiowego strzala juz. I co, mialbfym juz drugi, trzeci rok siedziec i miec 200 zabojstw tego samego bossa?

Podsumowujac: gosc, ktory napisal, ze dodatki wychodza dla kasy, niech wezmie patelnie i pie**olnie sie poteznie w pusty leb. Z pustego i Salomon nie naleje, ale bardziej Ci nie zaszkodzi.

Zaebauem

2013-05-27, 12:15
Nie wiem jak można wogole porównac riot games do blizzardu k***a. Riot wydał tylko jedną gre.. LoLa, a blizzard ma za sobą tyle kultowych gier, ze tu nawet nie ma co dyskutowac.

BiałaSiła

2013-05-27, 12:22
Jeżeli mieć problemy o kasę to do EA, którzy wydali już pierwszy dodatek do gry, której jeszcze nie wydali - Battlefield 4. W BF3 nastąpiła hierarchia po wprowadzeniu premium - gracze mają podwójne punkty doświadczenia w weekendy, i jeżeli taki gość Cię zabije to jest napis "Gracz Premium". Robione tylko pod kasę. Dobrze, że na x360 można kupić premium za 20zł na allegro i wbić ch*j w dupę EA.

Tulkas

2013-05-27, 12:36
Blizzard według mnie robi dobre gry ale jest zbyt pazerny na kase

DarkBolo

2013-05-27, 12:41
Jedyna dobra rzecz w Diablo 3 to te cut-scenki. Sama gra jest ssie.

slannesh

2013-05-27, 13:09
taaa na pewno nikt nie wrzucał już intra od 3 ?

dagins

2013-05-27, 13:20
Mi się najbardziej podobały filmiki z Thiefa. Co prawda bardzo prymitywne, bo to 1998-2000 rok, ale niesamowicie klimatyczne.

A Blizzard... bardzo dobra jakość, ale nawet bez oglądania wiem czego się spodziewać. Taki odpowiednik Avatara.

PS: a najlepszą politykę przyjazną graczowi ma firma Bohemia Interactive, która do swoim gier daje mnóstwo narzędzi dla modderów.