18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Diabeł pod kościołem Mariackim

Swirussss • 2013-07-18, 11:39
Diabeł i zakaz występów pod kościołem Mariackim w Krakowie. Widać w tym kraju już nic nie wolno, wszędzie same zakazy...


garota

2013-07-19, 09:08
Karenz88 napisał/a:

A co jak jakiś "artysta " postanowi przebrać się za hitlera pod Auschwitz-Birkenau ?
albo pod meczetem za świnie , odj***li by go na miejscu
Mielibyśmy skandal ogólno światowy .
Ale pod kościołem można ...



Ja jebię, stawiasz obok siebie kościoły, i obozy koncentracyjne. Napiszę Ci tak. Szatan to postać która ma pilnować w piekle złe dusze. Postaci z obozów konetracyjnych jak i meczetów między innymi gwałcili, mordowali bardzo często z pobudek religijnych. Nawet naziści walczyli dla Boga. Więc jak widzisz to wszystko jest pięknie połączone. I każdy kto przesadza z wiarą, i wszystko wyolbrzymia jest k***a po prostu debilem. Ale co ja pie**olę, pozwalają żebrać rumunom i innym ścierwom, a jak ktoś chce ZAROBIĆ na siebie to najlepiej go uj***ć. BO TO JEST k***A POLSKA!!!!!!!!! Pełna zakompleksionych debili którzy podtrzymują stereotypy. Jak będziecie tacy k***a religijni to niebawem zaczniecie ZNÓW zabijać dla waszego Boga.

Qwertyliusz

2013-07-19, 21:04
Znam faceta. Niesamowity jajcarz. Przebieral sie za upiora bialej damy jeszcze. Chyle czola, bo facet juz conajmniej 8 lat zarabia tym na zycie. Ave!