18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Depenalizacja marihuany - inicjatywa 'Weed like to talk'

heil $atan • 2014-02-27, 14:20
Ogólnoeuropejska akcja zbierania podpisów w celu zainteresowania Komisji Europejskiej sprawą depenalizacji marihuaen. Akcja wymaga podania danych osobowych, więc jak ktoś się boi niespodziewanego samobójstwa to niech lepiej nie bierze udziału. Policja mówi że będzie grzeczna i nie będzie inwigilować partycypantów inicjatywy. Aby towarzysze sekretarze (tfu!) łaskawie rozpoczęli szersze obrady na temat depenalizacji, potrzebny jest milion podpisów zebranych w państwach członkowskich UE. Na razie najwięcej podpisów zebrano w Polsce, przy wyraźnej przewadze nad innymi krajami. Ciekawe ...






Aby wyrazić swoje poparcie należy odwiedzić stronę inicjatywy. Ze względu na bzdurny regulamin linki do strony są w komentarzach.

Amatorów gównoburz wyprzedzająco pozdrawiam.

PS.1 Gość na zdjęciu to nie ja.
PS.2 Nie mam dobrego zdania na temat funkcjonowania UE, ale mam jeszcze gorsze zdanie na temat naszego państwa sprawiedliwości i dobrobytu.
PS.3 Post może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

https://ec.europa.eu/citizens-initiative/REQ-ECI-2013-000023/public/

https://ec.europa.eu/citizens-initiative/REQ-ECI-2013-000023/public/map.do?lang=pl

teken

2014-02-27, 19:27
internetowa wojna ćpuni vs alkoholicy
3
2
1
.
.
.

buddah

2014-02-27, 20:10
Maryhuana to wspaniała używka dla wyjątkowych alkusow i moczymord, wiem po sobie :D

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-27, 21:04


Jestem wolnościowcem, więc jestem za. Mam w dupie czy ćpuny będą się tarzać po ziemi, czy zdechną. Ich życie ich sprawa, ale nie zgadzam się, żeby alkohol i papierosy, czyli groźniejsze narkotyki, były legalne, a marihuana nie.

rockface123

2014-02-27, 21:21
Ja jestem za, kasa do państwa wpłynie choć i tak ją przepie**olą na nową limuzynę czy pozłacaną deskę klozetową.

petru23

2014-02-27, 22:00
heil $atan napisał/a:




PS.1 Gość na zdjęciu to nie ja.
PS.2 Nie mam dobrego zdania na temat funkcjonowania UE, ale mam jeszcze gorsze zdanie na temat naszego państwa sprawiedliwości i dobrobytu.
PS.3 Post może zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.



:shock:
na wstępie już się tłumaczysz? Co Ty k***a, pedał jesteś?

remi1982

2014-02-27, 22:49
Jestem za. Niech jeszcze zalegalizują. Wtedy lewactwo samo się wykończy i będzie po problemie.

petru23

2014-02-27, 23:56
remi1982 napisał/a:

Jestem za. Niech jeszcze zalegalizują. Wtedy lewactwo samo się wykończy i będzie po problemie.



Bo jak ktoś pali trawę to od razu lewak? :-/

Niby chłopie po trzydziestce jesteś a takie pierdoły gadasz....

silence333

2014-02-28, 01:01
Uważam, że ludzie opowiadający się za legalizacją w naszym kraju są głupi. Kto ma palić i tak to robi, mimo wyolbrzymiania każdego wyroku, tak naprawdę za małe ilości wcale od razu się nie dostaje kilku lat paki tylko najwyżej zawiasy.

Rząd po legalizacji narzuci 75% podatku i tyle z tego będzie. Będziecie mieli po prostu inną perspektywę do napinki w temacie marihuanen :)

Co innego gdyby w każdym kraju na około była dopuszczalna, wtedy byłoby jakieś okólne ograniczenie co do ceny.
Poza tym jak ktoś sobie wkręci i jest debilem to zrobi sobie krzywdę po każdym środku zmieniającym stan psychoemocjonalny.

Nie palę i nie mam w zwyczaju pić alkoholu. Tylko sporadycznie i nie po to żeby się naj***ć jak dzika świnia.

hUghOu

2014-02-28, 01:01
petru23 napisał/a:



Bo jak ktoś pali trawę to od razu lewak? :-/

Niby chłopie po trzydziestce jesteś a takie pierdoły gadasz....



Wiek świadczy tylko o tym ile dana osoba zapie**ala po tym świecie i o niczym innym. Można mieć 11 lat i mieć pod sufitem więcej niżeliby ten, którego cytujesz.

MaczoJuh

2014-02-28, 01:06
Cytat:

internetowa wojna ćpuni vs alkoholicy


Cpun rzadzi twoim panstwem :) poczytaj troche to sie dowiesz, ze Tusk mial najlepsza trawe w akademiku :)

Aha, Obama <PAN tego swiata> rowniez palil.
Pozdtawiam.

popczop

2014-02-28, 01:29
Te j***ne arachidy są wszędzie!!

klint0n

2014-02-28, 01:33
Zapalić i wypić piękna sprawa:) ale faktycznie, jak będzie legalnie to w k***ę drożej... Stać Was na to u nas? Kupić gram za przykładowe 25, a potem za 70, to legal to mija się z celem moim zdaniem.

silence333 dobrze gada! Polać mu i skręcić niech ma!

Moshe

2014-02-28, 01:40
silence333 napisał/a:

mimo wyolbrzymiania każdego wyroku, tak naprawdę za małe ilości wcale od razu się nie dostaje kilku lat paki tylko najwyżej zawiasy.



Ale i tak ktoś musi zapie**alać po sądach, a państwo wydaje kasę na zupełnie nieszkodliwego osobnika z jednym blantem.

Legalizacja... ch*j - depenalizacja marihuanen to jeden z najprostszych sposobów na cięcia budżetowe i odciążenie machiny policyjno sądowniczej, która przestała by się zajmować pierdołami i miała więcej czasu na inne rzeczy.

Jeden ch*j jak kto sobie będzie kupował, sadził czy cokolwiek, ale rozluźnienie portów pod tym względem będzie jednym malutkim krokiem ku lepszemu życiu :P

Zuni

2014-02-28, 01:47
heheh ,boicie się podpisać głupią petycje obawiając się policji ,a nie boicie się palić i ryzykować wyrokiem ,ew zawiasami (to ma sens ,CZUJE WPLYWY PO ). Ahh Ci internetowe bestie ,wszystko źle ,krzyczmy o legalizację ,czekając na obiad u mamy ,połowa krzyczacą o legal pewnie uwaza sie za rastamanow a po chwili pewnie kameleon ,blada ściana .
Ci co mają palić ,bedą palić ,legalizacja zmiejszyła by tylko zanieczysczenie .

czekam na falę hejtu buntownicy ! :)

2UP
klint0n medyczne odmiany być może i były by tyle warte ,ale to nie zmienia faktu,że polepszyłą by się jakość . ;) Spójrz na tablice coffików 8-12 euro za gram ,oczywiscie jeśli podchodzisz do tego jakość < cena . ;)

up
Moshe to o czym mówisz to nie do końca prawda, wystarczy poszukać ,żeby zobaczyć ,że tylko niewielki odsetek spraw kończy się umorzeniem . Każde miasto ma przecież swoją prokurature :D .

Tylko po co legalizować ,skoro pieniadzę zamiast do kasy państwa idą do kieszeni ^^ .

Zmień dilera na rolnika : )

tr3mm0r

2014-02-28, 01:57
Wszelkie uzywki sa dla nieszczesliwego bydla co sie bawic bez "dopalaczy" mie potrafi.