18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debata po szczycie klimatycznym w Kopenhadze

Jan3k600 • 2010-01-24, 19:31


W końcu się doczekałem, ktoś się odważył i powiedział co myśli.

Mu...........ny

2010-01-24, 22:05
Ten gość jest z UKiP, czyli Partiii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa. Jej członkiem jest także Nigel Farage, którego można znaleźć na JewTube u użytkownika odDymarkow.

A co do globalnego ocieplenia, jak draaxx powiedział - jest to całkowicie cykliczne, czego przykład można znaleźć np. w serialu Wędrówki z Dinozaurami, także na JewTube.

pa...........ix

2010-01-24, 23:46
~BueR_MadasS, masz rację, im zimniej, tym klimat bardziej się ociepla.

Google

2010-01-25, 00:14
Gdyby z mapy świata zniknęły Chiny, Rosja, Stany, to problem by się rozwiązał.

lufekk

2010-01-25, 00:41
Tu już nie chodzi o same grube miliardy (chociaż też). Chodzi o to, żeby ludzie mieli jakiegoś wroga, jak za komuny. Np. Stonka ziemniaczana zrzucana przez Amerykanów, czy amerykańska broń sejsmiczna...

Hans Olo

2010-01-25, 02:12
W ogóle to szkoda, że nie transmituje się w Polsce obrad z PE. Jest tam sporo ciekawych głosów. Polecam sprawdzić w YT także nazwisko Nigel Farage.

W

2010-01-25, 08:28
draaxx napisał/a:

jako student geologii powiem Wam, ze wulkany, srajace krowy na lakach i nie tylko one oddaja do atmosfery wiecej CO2 niz cala gospodarka swiata. Poza tym zmiany klimatu sa cykliczne - zalezne jest to od kata miedzy osia ziemi a sloncem ( wacha sie od 22 -24 stopni ). I kolejna rzecz - zmniejszajac ilosc CO2 w atmosferze likwidujemy naturalna powloke, ktora nie dopuszcza do tego, aby cieplo, ktore otrzymujemy z promieni slonecznych opuszczalo glob i przez to planeta sie wyziebila, albo dlatego nastepuja te "anomalie" ( zima w Polsce - cos nowego - jej brak jest bardziej nienaturalny niz aktualne mrozy ).



no wreszcie ktoś, kogo uczą tego, co i mnie ;)

Rafq

2010-01-25, 13:29
ten gościu zawsze mówi głośno o tym że globalne ocieplenie to ściema. Tylko zawsze go trzymają cicho.

To jest alternatywa wiary, jeżeli ludzie nie wierzą, nie boją się boga, to trzeba ich jakoś inaczej przestraszyć, ptasia/świńska grypa, wściekłe krowy, globalne ocieplenie, itd...

to...........es

2010-01-25, 17:12
~BueR_MadasS, teraz coś powiedz, broń swojej teorii, że globalne ocieplenie to nie wymysł ekoświrów, wyjaśnij, o jakich anomaliach mówisz, bo pamiętam, iż swego czasu kłóciłem się z Tobą o tym na SB, i wtedy również napisałeś to co teraz, dodatkowo obrażając mnie.

butlonosy

2011-04-03, 00:46
nie wiem czy te filmiki dobrze zrozumiałem... według tego kolesia niema globalnego ocieplenia? wkurzają mnie matoły manipulujące mediami i mówiący "wszystko jest w porządku nic się nie dzieje" i mających ludzi za bezrozumne bydło które "szama kima tyra"

a poza tym globalne ocieplenie to wzrost temperatury przede wszystkim ziemi a później ogólnego klimatu (powietrza itd) więc niech tępak nie wmawia bzdur skoro wyraźnie z satelity widać że lodowiec się skurczył dwukrotnie...

ehhhh... całe życie z debilami