18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dawka śmiertelna

CbK • 2015-03-16, 13:06
Wiemy już, że jest możliwe śmiertelne przedawkowanie marihuany.
Wystarczy tylko ją połknąć razem z torebką :-D

SamSobieBogiem

2015-03-16, 13:14
bo sie k***a statystyka nie zgadzała

smieju1

2015-03-16, 13:24
Hue hue jakim trzeba być chytrym zjebem żeby połknąć woreczek z zielskiem.
Co myślał że połknie wysra i wypali? :D

Selekcja naturalna nastąpiła.

Teraz burdy robią za ćpuna że został zamordowany nie czekając na wyniki śledztwa

SamSobieBogiem

2015-03-16, 13:42
Połyka się dlatego, żeby nie wsadzili Cię za posiadanie paru gramow. Połknięcie powoduje to, że najczęsciej odpuszczają.

gramwto2014

2015-03-16, 13:43
Piti1234555 napisał/a:

Połyka się dlatego, żeby nie wsadzili Cię za posiadanie paru gramow. Połknięcie powoduje to, że najczęsciej odpuszczają.



lubisz łykać woreczki foliowe ? :D

szmatlawiec

2015-03-16, 13:59
up
lubi lykac ale co innego

freaky

2015-03-16, 14:04
szmatlawiec napisał/a:

lubi lykac ale co innego


Kolega, więc pewnie wie co mówi :ok:

man_of_steel

2015-03-16, 14:08
smieju1 napisał/a:

Hue hue jakim trzeba być chytrym zjebem żeby połknąć woreczek z zielskiem.
Co myślał że połknie wysra i wypali? :D

Selekcja naturalna nastąpiła.

Teraz burdy robią za ćpuna że został zamordowany nie czekając na wyniki śledztwa



Bo lepiej jest przesiedzieć 3 lata za recydywę niż później wyrzygać woreczek. Twarda logika :facepalm:

PoloniaJuby

2015-03-16, 14:15
smieju1 napisał/a:

Hue hue jakim trzeba być chytrym zjebem żeby połknąć woreczek z zielskiem.
Co myślał że połknie wysra i wypali? :D

Selekcja naturalna nastąpiła.

Teraz burdy robią za ćpuna że został zamordowany nie czekając na wyniki śledztwa





życzę ci śmieciu żeby twój syn kiedyś zdechł zabity przez mundurowego.

Co Ci ku*asie powiedzą wyniki śledztwa? To co zawsze, że policjant jest niewinny. Bo j***ne k***y będą go bronić tak jak zawsze. Widać że swoją wiedzę na temat tych wydarzeń czerpiesz z reżymowej telewizji.

Prawda jest taka że policja jest bez karna w Polsce. Ile było przypadków że policjant kogoś zabija? W ch*j. W 95% przypadkach policjant nie pójdzie siedzieć, bo kolega komendant pogada z kolegą sędzią i sprawa umorzona... Mam nadzieję że tym razem ludzie nie odpuszczą temu mordercy. Dziś o 19.30 w Legionowie jest protest, zapraszam.

A teraz zastanówmy się czemu do tego doszło...

Ano dlatego że w Polsce prawo jest IDIOTYCZNE! Każdy człowiek w wolnym kraju powinien móc spożywać to co mu się podoba, jeżeli od tego umrze.. jego sprawa a rząd czy inne służby nie powinny się w to wpie**alać. A teraz za gram marihuany możesz pójść do więzienia na 2 lata... tak jak gwałciciel :)

kaktus83

2015-03-16, 14:24
PoloniaJuby napisał/a:





życzę ci śmieciu żeby twój syn kiedyś zdechł zabity przez mundurowego.

Co Ci ku*asie powiedzą wyniki śledztwa? To co zawsze, że policjant jest niewinny. Bo j***ne k***y będą go bronić tak jak zawsze. Widać że swoją wiedzę na temat tych wydarzeń czerpiesz z reżymowej telewizji.



A ty skąd bierzesz swoją wiedzę jak nie z telewizji ? Z autopsji ? Kilkukrotnie w życiu miałem na pieńku z policją, i nigdy nie przytrafiło mi się aby policjant był agresywny lub wykazywał jakieś patologiczne zachowania. Może za komuny policjanci pałowali, ale teraz dawno pozmieniały się pokolenia i żaden sobie nie pozwoli na takie zachowania.
A konsument marihuany miał pecha. Zamiast zawiasów czy grzywny wolał wpie**olić woreczek i połknął nie tą dziurką co trzeba. Śmierć następuje w kilka minut więc nawet szybki przyjazd karetki mógłby go nie uratować. Więc proszę bardzo odpie**olić się od polskiej policji, bo najwięcej narzekają na nich ci co mają nawięcej na sumieniu.

PoloniaJuby

2015-03-16, 14:47
kaktus83 napisał/a:



A ty skąd bierzesz swoją wiedzę jak nie z telewizji ? Z autopsji ? Kilkukrotnie w życiu miałem na pieńku z policją, i nigdy nie przytrafiło mi się aby policjant był agresywny lub wykazywał jakieś patologiczne zachowania. Może za komuny policjanci pałowali, ale teraz dawno pozmieniały się pokolenia i żaden sobie nie pozwoli na takie zachowania.
A konsument marihuany miał pecha. Zamiast zawiasów czy grzywny wolał wpie**olić woreczek i połknął nie tą dziurką co trzeba. Śmierć następuje w kilka minut więc nawet szybki przyjazd karetki mógłby go nie uratować. Więc proszę bardzo odpie**olić się od polskiej policji, bo najwięcej narzekają na nich ci co mają nawięcej na sumieniu.





No to ciesz się że trafiasz na porządnych ludzi. Ale nie pie**ol że policja jest zawsze taka nie winna i żaden nie pozwoliłby sobie na takie zachowanie, bo to jest bzdura.

Policja jest agresywna, policja bezpodstawnie używa środków przymusu bezpośredniego i łamię prawo. A robią to dlatego że czują się poza prawem, zobaczy jeden z drugim że za zabicie chłopaka nie będzie żadnych konsekwencji to inny policjant, w innym mieście będzie napie**alał zatrzymanych no bo przecież tamtemu nic nie zrobili za zabicie, to ja mogę sobie pobić.

No niestety, ale od czasów komuny policjanci niewiele się zmienili.


Grzywna za posiadanie marihuany? w jakim ty świecie żyjesz, chłopie.

Wpisz Sobie w google, " policjant zabił człowieka " a szybko zmienisz zdanie na temat policji.

CbK

2015-03-16, 14:51
PoloniaJuby napisał/a:



Wpisz Sobie w google, " policjant zabił człowieka " a szybko zmienisz zdanie na temat policji.



A co to da? Ktoś na drugim końcu Polski wpisze "Policjant uratował człowieka" i wyjdzie na zero :roll:

PoloniaJuby

2015-03-16, 15:01
CbK napisał/a:



A co to da? Ktoś na drugim końcu Polski wpisze "Policjant uratował człowieka" i wyjdzie na zero :roll:





Tylko że ratowanie ludzi to jego obowiązek, i nie powinno być to niczym wyjątkowym.

PoloniaJuby

2015-03-16, 17:01
smieju1 napisał/a:

PoloniaJuby@ Kolejny cwaniak jp100%, palenie zioła zajebiste.
A wpie**ol dostaniesz to lecisz na Policje i ze skruchą w dupę włazisz.

Co do mojego syna, to się odpi**dol małolacie.

Często bywam w sądach i myślisz że Policja zwłaszcza jakiś krawężnik ma znajomości wsądzie u biegłych sądowych? Myślisz że będą dla niego preparować dowody? Czy cie Po**bało?

Co do rodziców, to gdzie byli jak dzieciak przychodził zaćpany, robił sobie foty z flagami jointami i jak pokazywał ze jaranie jest ok?
W moich czasach jakbym fajke do gęby wziął stary by mi wpier**l spuścił aż by mi się odwidziało. TO własnie przez takie k*rwy jak ty ten Kraj się stacza.

A jak ci sie prawo nie podoba to wypie**alaj do Hollandii i sobi epal zioło z pedałami.





Typowy kretyn, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.


Po 1.

Gdzie ja kretynie napisałem że palę marihuane?! Napisałem że zakazywanie spożywania czegokolwiek jest poj***ne, będę k***a chciał to sobie pie**olnę setkę rtęci a tobie i rządowym pedałom ch*j do tego.

Po 2.

Nie broń swoich koleżków mundurowych, bo i tak każdy dobrze wie że wygranie sprawy przeciwko policji jest mało realne, bo k***y się bronią nawzajem.

Po 3.

Jeżeli tobie się podoba prawo jakie panuje w Polsce i tak Ci się podoba policja to dalej głosuj na Komora to NA PEWNO nic się nie zmieni :amused:

Po 4.

Kraj się stacza przez kretynów którzy nie widzą nic złego w tym że kara za posiadanie drobnych ilości nie szkodliwego narkotyku jest taka sama jak za zgwałcenie twojej żony.

Po 5.

ch*j cię interesuje gdzie byli jego rodzice jak on jarał? z tego co wiem ten chłopak był dorosły więc co oni mają do tego? To że Ciebie mamusia nie wypuszczała z domu po 21 do 25 roku życia nie jest powodem dla którego wszyscy inny mają tak żyć :krejzi:


Po 6.

Ciekawy jestem co byś ku*asie zrobił jakby tam naprawdę był twój syn, dalej byś krzyczał w internetach że policja taka dobra? że takie dobre mamy w Polsce prawo? Weź chłopie ty się zastanów czasem co piszesz. :dead:

Po 7.

:wytrysk:

satan696

2015-03-16, 17:47
Znow pedaliada o trawke. Zakazywac i sie nie jebac z tym. A cpunow ? Tropic. Lapac. Deportowac. Policje lekko poluzowac ale ogolnie to wiekszosc jest ok... tylko jotpe na 100procent zawsze maja bul dupy a pozniej jak przyjdzie bieda to sami ide do pana wladzy i prosza pomoc. A co do kandydata na nagrode darwina... policja przeciez mu tego do japy nie pakowala z reszta mogl wyjarac bo za bycie podwplywem nie karaja tylko za posiadanie :)