18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dawka śmiertelna

CbK • 2015-03-16, 13:06
Wiemy już, że jest możliwe śmiertelne przedawkowanie marihuany.
Wystarczy tylko ją połknąć razem z torebką :-D

tiduss

2015-03-16, 19:26
Zawsze jak słyszę JP-ków szczekających na policję to przypomina mi się sytuacja gdy jeden z ich guru (jakiś WX-40 czy ch*j wie, wszyscy mają pseudonimy jak asortyment sklepu budowlanego) jak mu ziomki opie**oliły studio to pierwsze co zrobił to podkulił ogon i złożył zawiadomienie o kradzieży na komendzie. To się nazywa wierność ideałom!

Tolkemit

2015-03-16, 19:27
można być mu wdzięcznym za to, że sam się wyeliminował
i mieć nadzieję że swych genów nie zdążył przekazać dalej

Pu...........re

2015-03-16, 19:38
Sekcja zwłok wykazała, że przy śmierci nie było ingerencji osób trzecich, więc argumenty pustych JotPeków są bezpodstawne. Niektórym JP cwaniaczkom sprawia problem nawet to, że policja sprawdzi im dowód podczas RK. Ten chłopak zginął przez własną głupotę. Od dawna jarał i wiedział co się z tym wiąże. Wiedział, że kiedyś może dojść do kontroli. Skoro miał 19 lat (jeśli coś pomyliłem to mnie poprawcie) to powinien zachować się jak dojrzały człowiek i powinien liczyć się z konsekwencjami. Najwyżej potem naściemniałby i dostałby zawiasy. A przez własną głupotę nie żyje. Połknął woreczek, bo na filmach to działa a w życiu jak widać nie do końca. Ale jak ktoś jest nieodpowiedzialny i głupi to tak kończy. Czemu np mi to nie grozi? Bo nie noszę ze sobą środków zabronionych prawnie, które musiałbym połknąć żeby uniknąć kary.

kaktus83

2015-03-16, 20:08
A wystarczyło, żeby schował wcześniej ten woreczek w inne miejsce niż w portfelu obok dowodu. Bo przy rutynowej kontroli nikt cię nie trzepie i szpera w kieszeniach i innych zakamarkach odzieży.

Lordzik92

2015-03-16, 20:21
@Kaktus

Pamietaj ze cierpliwy policjant moze posiedziec z toba dopoki nie wysrasz zawartosci, choc te niewdzieczne zadanie przypada raczej sluzba celnym.

A tak btw. to wpadaja nieszczesniki co zyja w swiecie legalnej marihuany, co skutkuje placzem podczas wizyty panow policjantow. Jedynie dla mnie przykre jest to ze zycie takiego ,,ganja ziomka" jest tyle warte co statystyki KPP i premie za skutecznosc.

kszysztoff

2015-03-16, 20:23
kaktus83, w jakim ty kraju zyjesz, bo ja przy każdej "rutynowej kontroli", a miałem ich kilka byłem trzepany od góry do dołu, aż się dziwie, że mi w dupe nie weszli.

Blood14

2015-03-16, 20:31
i co warto dla tego gówna umierać ?

wino666

2015-03-16, 20:32
mogl wsadzic w odbyt... i po problemie.

Ganz11

2015-03-16, 20:50
Myślałem, że na sadolu to więcej myślących ludzi jest. Weź coś przełknij, choćby mielonego, niech ci ktoś w tym samym momencie przygniata krtań a potem wkłada paluchy do gęby, jak chcesz to udawaj że wszystko jest ok, na koniec jeszcze lachę im zrób za przysługę. Sekcja wykazała ciało obce, lecz nie stwierdzono, by było ono przyczyną zatrzymania akcji krążeniowo-oddechowej, czy ch*j jak tam zwał. Są świadkowie, tylko czy to w sądzie wystarczy?

kaktus83

2015-03-16, 20:58
kszysztoff napisał/a:

kaktus83, w jakim ty kraju zyjesz, bo ja przy każdej "rutynowej kontroli", a miałem ich kilka byłem trzepany od góry do dołu, aż się dziwie, że mi w dupe nie weszli.



Widocznie jesteś strasznie przypałowy z wyglądu i zachowania skoro przy rutynowej kontroli każą ci się rozebrać no naga. Normalnie kończy się na spisaniu z dowodu, ew sprawdzenia imei telefonu. Chyba, że zachodzi podejrzenie, że jednak coś tam kitrasz, a takie podejrzenia nie biorą się z niczego.

Krak

2015-03-16, 21:04
Nie ma co dyskutować, to jest twardy dowód na zabójcze działanie.

murzynskapala

2015-03-16, 21:05
A chcieli mu uratować życie, ratując od palenia strasznej marihuaen. Przecież odsiedziałby tylko dwa latka i miał nasrane w papierach do końca życia a po wyjściu by zaczął...
A nie, nie zacząłby normalnego życia. Z plakietką ćpuna ma się cięższy start.

Ot, k***a, logika. Zamykać za roślinę.

teken

2015-03-16, 21:10
PoloniaJuby napisał/a:





życzę ci śmieciu żeby twój syn kiedyś zdechł zabity przez mundurowego.

Co Ci ku*asie powiedzą wyniki śledztwa? To co zawsze, że policjant jest niewinny. Bo j***ne k***y będą go bronić tak jak zawsze. Widać że swoją wiedzę na temat tych wydarzeń czerpiesz z reżymowej telewizji.

Prawda jest taka że policja jest bez karna w Polsce. Ile było przypadków że policjant kogoś zabija? W ch*j. W 95% przypadkach policjant nie pójdzie siedzieć, bo kolega komendant pogada z kolegą sędzią i sprawa umorzona... Mam nadzieję że tym razem ludzie nie odpuszczą temu mordercy. Dziś o 19.30 w Legionowie jest protest, zapraszam.

A teraz zastanówmy się czemu do tego doszło...

Ano dlatego że w Polsce prawo jest IDIOTYCZNE! Każdy człowiek w wolnym kraju powinien móc spożywać to co mu się podoba, jeżeli od tego umrze.. jego sprawa a rząd czy inne służby nie powinny się w to wpie**alać. A teraz za gram marihuany możesz pójść do więzienia na 2 lata... tak jak gwałciciel :)


Jak ja lubię bóldupy ćpunków w temacie z marychą :D
Nie pójdziesz do więzienia za gram, bo by już dawno były przepełnione, dostaniesz zawiasy, prace społeczne czy inne grzywny, żeby ci się odechciało ćpać, a jak to nie poskutkuje to pójdziesz do pierdla za recydywę i będą cie tam w zadek walić.

camson

2015-03-16, 21:17
Wyję z tych, co najgłośniej krzyczą jaka to trawka zła. Dają upust swym emocjom w necie po czym odpalają papierosa (jeden papieros jak powszechnie wiadomo "skraca życie o 5 min."), gdzie jeden szkodzi bardziej niż ten gram sprzęta, za którego zginął ten człowiek i to jeszcze przez sk***ysyna, który mu nawet nie pomógł, gdy ten się dusił. Wk***ia mnie, gdy na "te" tematy wypowiadają się osoby nie mające ŻADNYCH osobistych doświadczeń, a swoje marne i nic nie warte zdanie opierają na historiach typu "brat ojca matki siostry" nawalony odj***ł jakąś manianę. Wszystko jest dla ludzi, a problemy biorą się stąd, że ci sami ludzie nie znają umiaru. Tak samo jak nie każdy kto może pić, pić powinien. Nie chcę też powiedzieć, że trawka jest OK, bo to nie do końca prawda, a coś o tym wiem, ale nie mam zamiaru produkować się dla bandy debili, którzy i tak zaraz będą mnie łapać za słówka. A wszystkim obrońcom policji (czytaj ZOMO, bo tu się nic nie zmieniło i dalej są to najemcy tych, którzy za to płacą) pragnę przypomnieć o małżeństwie, którym psy wjechały na mieszkanie, zostali pobici, komuś tam powybijali zęby (zwykły wjazd na chatę), a to dlatego, że policjanci POMYLILI MIESZKANIE. Czekam, aż się k***a pomylą i za szwajcarski scyzoryk, który będziesz jeden z drugim miał w kieszeni podczas przeszukania, tak was k***a zleją, że zapomnicie którą stroną kupa wypada. Amen.

P.S. A macie jeszcze na dokładkę świerzynkę może to choć trochę wam oczy k***a otworzy: https://www.facebook.com/video.php?v=770962209647885

bolsik

2015-03-16, 21:47
Cytat:

Hue hue jakim trzeba być chytrym zjebem żeby połknąć woreczek z zielskiem.
Co myślał że połknie wysra i wypali? :D

Selekcja naturalna nastąpiła.

Teraz burdy robią za ćpuna że został zamordowany nie czekając na wyniki śledztwa



Mialem kiedys z ziomkiem podobna sytuacje. Kolega połknął woreczek, później na stacje orlen do kibelka litr czy dwa wody, wyrzygał i jeszcze to spalilismy ;) a co