18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawid Szatarski

NiedźwiedzioGłowy • 2014-11-20, 12:51
Może znacie, pewnie nie, a myślę, że warto pokazać człowieka z konkretnym skillem.

Endżoj.


ZR...........E_

2014-11-20, 13:06
Dobra, poświrował pawiana odwalił taniec godowy

Poświęcił na to 3/4 życia

le...........65

2014-11-20, 13:28
Zajebisty jest. Przeciętny współczesny młody człowiek nie osiągnie nawet 10% tego co on, a i tak dekle będą spinać dupy, że typ traci czas lub się marnuje. ch*j w oko kanapowym ekspertom i krata browca dla Szatarskiego.

Ludzie jak Helio Gracie czy Bruce Lee na początku kariery mieli jazdę z hejterami, a w rzeczywistości kładli na łopatki każdego ku*asiarza z niewyparzoną gębą. Szacunek dla takich ludzi, bo potrafią być zajebistą inspiracją.

casimus

2014-11-20, 13:38
A ja jak byłem dzieckiem to sobie marzyłem przy muzyce, że tak umiem i napie**alam gości. Skończyłem przed kompem.
Teraz też marzę przy muzyce. O tym, że mi do pierwszego starcza.

Re...........ms

2014-11-20, 14:17
będzie w filmach akcji grał jak nic... może Polska kinematografia wejdzie na poziom wyżej

ulifont

2014-11-20, 15:31
Bruce Lee raczej nie napie**alał się na serio, więcej to propaganda w głowach fanów, więc nie porównujcie go do najlepszych wojowników mma bo by zwyczajnie dostał wpie**ol."Poczuj różnice to film, a tu życie...". Gość z filmiku dobrze, że coś robi i świetnie mu to wychodzi.

Po...........ł

2014-11-20, 15:49
legion665 napisał/a:

Zajebisty jest. Przeciętny współczesny młody człowiek nie osiągnie nawet 10% tego co on, a i tak dekle będą spinać dupy, że typ traci czas lub się marnuje. ch*j w oko kanapowym ekspertom i krata browca dla Szatarskiego.

Ludzie jak Helio Gracie czy Bruce Lee na początku kariery mieli jazdę z hejterami, a w rzeczywistości kładli na łopatki każdego ku*asiarza z niewyparzoną gębą. Szacunek dla takich ludzi, bo potrafią być zajebistą inspiracją.



Może być ponad przeciętnego i ćwiczyć całe życie, ale i tak jak każdy z Nas pójdzie do piachu.

ulifont napisał/a:

Bruce Lee raczej nie napie**alał się na serio, więcej to propaganda w głowach fanów, więc nie porównujcie go do najlepszych wojowników mma bo by zwyczajnie dostał wpie**ol."Poczuj różnice to film, a tu życie...". Gość z filmiku dobrze, że coś robi i świetnie mu to wychodzi.



Większych idiotyzmów dawno nie czytałem :homer:

Foodman

2014-11-20, 15:59
E jeszcze dużo mu brakuje do super sajanina :) ale jest na dobrej drodze :P

tigerqaz

2014-11-20, 16:18
Kolega Dawid z Krakowa? Tak jakoś mi na myśl przyszło, nie wiem czemu. :D

bleblebator1

2014-11-20, 16:27
Nie nadział się na nóż.
Nie ma piwa.
Takie materiały na JM

flourishman

2014-11-20, 16:38
Dobry wariat. Przyzwoita dupeczka. Nie pozostaje nic innego jak postawić browara ;)

AmorPatriae

2014-11-20, 16:39
Fajną ma zajawkę, piwko dla niego bo w życiu trzeba odnajdywać głębszy sens niż praca i piwo po pracy. Widać, że dobrze posługuje się nożami. Natomiast tymi kopnięciami to raczej krzywdy by nie zrobił komuś kto trenuje mma.

qucharz69

2014-11-20, 16:39
Dawid srawid , DUPA jest fajna ;D

krzywy75

2014-11-20, 16:42
wystarczy jeden strzał z pistoletu 9mm a typek już nie będzie skakał jak małpisko.

misiej91

2014-11-20, 16:42
i po ch*j mu to?