18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawid Szatarski

NiedźwiedzioGłowy • 2014-11-20, 12:51
Może znacie, pewnie nie, a myślę, że warto pokazać człowieka z konkretnym skillem.

Endżoj.


The_Generat

2014-11-20, 16:49
generalnie film dobry, wyciąć kolesia, rozebrać tą dziunię i niech się wygina :) może być nawet z nożami w rękach... albo pałkami

4h...........ch

2014-11-20, 16:50

Lepiej się uczyć używać broni palnej w dzisiejszych czasach

robert12339

2014-11-20, 17:00
Ja mam takie pytaniue , a zna ktos moze filmik w ktorym bylo kilka scen z nim . Byl tam taki czarny jako trener . Ogólnie filmik byl o sztukach walk . Oprócz tego byl tam uzyty jeszcze filmik z takim bezdomnym ktory tez sie uczyl sztuk walk , ze zbieral pieniadze na to i w ogóle . Jesli ktos zna jego nazwe to niech rzuci

ShanTos

2014-11-20, 17:07
Jak myślicie co ten ziomek trenował ze pozwala mu to tak kopać?

Jab7kO

2014-11-20, 17:11
1 kulka w łeb i jego skill pójdzie na marne :D

ulifont

2014-11-20, 17:13
Popiół napisał/a:



Większych idiotyzmów dawno nie czytałem :homer:


Pokaż mi jego walkę, nie ustawione chwyty czy pokazy tylko normalnie jak się w realu napie**ala. Pewnie te świsty pięściami też myślisz, że robił na serio, co? :homer:

Kagemusha

2014-11-20, 17:31
W Krakowie by sobie poradził :D

raven3run

2014-11-20, 17:47
Jak czytam komentarze niektórych to mi się płakać chce...
Ten filmik pokazuje PASJĘ...
Na ch*j się tu rozczulacie czy mu to potrzebne czy nie, czy zajebie komuś kto trenuje mma.
To jest jego pasja, robi to dla SIEBIE, bo to kocha.

A Ci co hejtują to gratuluje gównianego życia bez jakiejkolwiek pasji, bo ludzie z pasją będą podziwiać każdego kto włożył chociaż trochę wysiłku w to co kocha.


ulifont

2014-11-20, 17:58
raven3run napisał/a:

Jak czytam komentarze niektórych to mi się płakać chce...
Ten filmik pokazuje PASJĘ...
Na ch*j się tu rozczulacie czy mu to potrzebne czy nie, czy zajebie komuś kto trenuje mma.
To jest jego pasja, robi to dla SIEBIE, bo to kocha.

A Ci co hejtują to gratuluje gównianego życia bez jakiejkolwiek pasji, bo ludzie z pasją będą podziwiać każdego kto włożył chociaż trochę wysiłku w to co kocha.


Popieram tym bardziej, że autor wrzuty jakoś nie spuszczał się w opisie żeby go gnoić.

TamGdzies

2014-11-20, 18:22
Popiół napisał/a:



Może być ponad przeciętnego i ćwiczyć całe życie, ale i tak jak każdy z Nas pójdzie do piachu.



Większych idiotyzmów dawno nie czytałem :homer:






...to przejrzyj swoje komentarze ;)

Polak1988

2014-11-20, 18:34
legion665 napisał/a:

Zajebisty jest. Przeciętny współczesny młody człowiek nie osiągnie nawet 10% tego co on, a i tak dekle będą spinać dupy, że typ traci czas lub się marnuje. ch*j w oko kanapowym ekspertom i krata browca dla Szatarskiego.

Ludzie jak Helio Gracie czy Bruce Lee na początku kariery mieli jazdę z hejterami, a w rzeczywistości kładli na łopatki każdego ku*asiarza z niewyparzoną gębą. Szacunek dla takich ludzi, bo potrafią być zajebistą inspiracją.




Szczerze,to nigdy nie rozumiałem jak można przejmować się hejtami.W dobie internetu i "anonimowości" w sieci ludzie gadają durnoty cały czas i nie warto się nimi przejmować,bowiadomo,że w oczy nikt by nie miałby odwagi im tego powiedzieć.Osiągnięcia na koncie się liczą a nie jakieś bzdetne opinie zakompleksionych ludzików.Masz coś robić to rób to z pasją i do końca.Ludzie zawsze będą zawistni.


A tak w ogóle to bym naj***ł im wszystkim ;)

4h...........ch

2014-11-20, 18:37
@raven3run chyba kpisz, żaden filmik na yt chyba że przypadkowy nie pokazuje pasji. Pasja to coś dla siebie, coś co cię bawi na tyle aby nie musieć tego pokazywać nikomu, a tym bardziej obrabiać aby ktoś to obejrzał.

Fajnie, że jesteś takim ch*jem że wszystkim zaglądasz do życia, a szczerze możesz mieć co najwyżej lekki wgląd w życie swoich znajomych więc przestań pie**olić że ktoś jest bez pasji bo mówi, że to jest zbędne. Po pierwsze dlatego, że nie wiesz co komentujący robi w życiu, a po drugie że filmik nie pokazuje pasji(ludziom swoją drogą odjebuje wszystka aktywność to nagle pasja - zrobi zdjęcie od czasu do czasu pasjonat-fotograf, chodzi na siłkę pasjonat, chodzi na sporty walki - pasjonat, jebnijcie się :D ) , po trzecie wszyscy co piszą że jest to zbędne i hejtują właśnie to nie gościa jest prawdą.

Kiedy już dorośniesz zapoznaj się z terminami odnoszenia się do osoby i odnoszenia się do sytuacji, hejterzy skupiają się na tym pierwszym i nigdy nie wchodzą do drugiego, z drugiej strony hejterów są j***ni obrońcy którzy też tego drugiego nie tykają. Krytyka odnosi się do sytuacji/tworu i to mamy tutaj w większości i krytyka jest pozytywna jak i negatywna (oczywiście biorąc pod uwagę że wszyscy jesteśmy tu krytykami - oceniającymi)

avic

2014-11-20, 18:38
Ogląda się bardzo przyjemnie. Widać lata treningu, pasję, zaangażowanie. To niepodważalny fakt. Ja jednak sztuki i sporty walki traktuję użytkowo. Coś jak magnezowe krzesiwko w plecaku - fajnie mieć świadomość, że się to ma/umie i oby nigdy tego nie musieć używać w takim celu, w jakim zostało pierwotnie stworzone. Niestety to co gość pokazuje, odzierając z dalekowschodnich ideologii, to właśnie kategoria tzw. xtreme martial arts, o przydatności użytkowej na poziomie ziemniaka.

Zakazszczerosci

2014-11-20, 18:48
Jak by mnie sam Geralt z Rivii z Ip- manem uczyli się napie**alać to też bym tak umiał.