18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2020-05-07, 09:18
Jak następni ukraińcy spadną to nie widzę problemu

35i

2020-05-07, 09:40
Poznań, miasto doznań.

silwerbalk

2020-05-07, 09:49
Ja jebie norma na budowie BHP to tylko teoria i papiery... Jak ktoś się sp***oli na dół to wtedy też nic max to papiery przegrzebią czy są pozwolenia, aktualne badania itp.... I tyle :lol:

bachi1997

2020-05-07, 09:54
Wiedzmin? Ty tutaj? :D

Lolekmko11

2020-05-07, 10:08
Ukrainiec to nie człowiek tylko gadzina o h*j mu chodzi?

emperorzbigniew

2020-05-07, 10:25
Czy tylko ja nie mogę słuchać kolesia, co mówi więcej razy k***a niż treści?

pppmix

2020-05-07, 10:48
Za mało k***a,k***a, więcej k***a,k***a.

Kwiatuchna

2020-05-07, 10:51
Bzdura totalna ten materiał....

Legion666

2020-05-07, 10:56
Nie takie rzeczy się robiło na budowie, było nieraz znacznie niebezpieczniej. Jeśli się cykasz stać na czymś takim to faktycznie powiedzą, że jesteś nierób i z roboty łatwo wylecieć. Nie dość, że za niecałe 3 tyś się robiło i to jeszcze na czarno, nieraz się ryzykowało zdrowie a nawet życie, to jeszcze nieraz opie**ol był jak czegoś nie chciało się zrobić a faktycznie było spore zagrożenie zrobienia sobie krzywdy. Ale jak nie było nigdzie innej pracy to wyjścia nie było i lepsze było to niż mieszkanie na świeżym powietrzu. Najczęściej dzieje się tak u prywaciarzy. Bywa też tak, że duże firmy biorą na duże budowy podwykonawców, też prywaciarzy i też są podobne cyrki. Jak pojawia się BHP to nagle wszystko staje się jak pan Bóg kazał, a jak znikną to robi się jak kierownik kazał. Czasem i BHP ma gdzieś co się robi na budowie, byle było dobrze zrobione i szybko.

Kwiatuchna

2020-05-07, 10:58
Nie oglądać, nikt nie spadnie, nic się nie stanie...

b3nti

2020-05-07, 10:59
k***a zamiast przecinków. piękne.

LaChupacabra

2020-05-07, 11:06
Legion666 napisał/a:

Nie takie rzeczy się robiło na budowie, było nieraz znacznie niebezpieczniej. Jeśli się cykasz stać na czymś takim to faktycznie powiedzą, że jesteś nierób i z roboty łatwo wylecieć. Nie dość, że za niecałe 3 tyś się robiło i to jeszcze na czarno, nieraz się ryzykowało zdrowie a nawet życie, to jeszcze nieraz opie**ol był jak czegoś nie chciało się zrobić a faktycznie było spore zagrożenie zrobienia sobie krzywdy. Ale jak nie było nigdzie innej pracy to wyjścia nie było i lepsze było to niż mieszkanie na świeżym powietrzu......



Właśnie ludzie tacy jak ty to problem. Przez takie osoby słowo "Polska" jest utożsamiane ze słowem "bylejakość". Osobiście znam takich ludzi jak ty typu "ja nie zrobię", "cykasz się?", "dam radę szybciej", a później pełno takich frajerów na zbiórka.pl (czy jakoś) czy pomagamy.pl, w ogóle mi was kórwa nie szkoda. Casem rzucę tylko groszem bo żałuję tylko waszych rodzin.

realface

2020-05-07, 11:06
Nie takie rzeczy na budowach się widziało. Niech postawi tą kamerkę może coś się nakreci :mrgreen: