18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmowy przejazd dla Greków.

Endiegs • 2013-05-29, 17:15
3 maja, z okazji obchodzonych w prawosławiu Świąt Wielkanocnych, działacze narodowo-rewolucyjnego Złotego Świtu, dokonali przejęcia 12 bramek poboru opłat na terenie całej Grecji. Była to odpowiedź na drastyczne zwiększenie podatku od przejazdu ze strony tzw. rządzącej Trójki, przez co wielu Greków mogło nie być w stanie przetransportować się do swych rodzin na Święta.

Źródło:
nacjonalista.pl

Dobrutro

2013-05-30, 00:18
Do cholery z tymi greckimi pasożytami. Przez 50 lat żyli ponad stan i kantowali jak się dało i potem nagle zaskoczenie. Że nie da się wiecznie na kredyt żyć. Mieli całe tony dodatków, całe tony ulg, całe tony dopłat - czas się obudzić z tego snu i zapie**alać jak inni.

Peter-Norivotset

2013-05-30, 00:20
Grafi_ napisał/a:

kretyńskim działaniom ;) ? zwiększanie podatków itd. ma chyba na celu ratowanie budżetu a nie r*chaniu obywateli ;p A opis chyba trochę przesadzony ;p Wzrost opłat za przejazd uniemożliwił spotkanie się jakiś tam z jakimiś tam;p Kurde skoro mają na samochód i paliwo to chyba znajdzie się też parę centów na bramkę;p no bo chyba nie kosztuje to jakąś fortunę ;p Naprawa bramek pewnie będzie kosztować podatników parę tysięcy euro ;p I jaki tu sens;p


Przeciez zwiekszanie podatkow poglebia kryzys... Zapoznaj she z podstawami ekonom





Dobruto; tak samo bedzie w pl. Jezeli rzad prowadzi do takibh zasad na ktorych opiera rie socjalizm to predzej, czy pozniej upadnie. Grecy robili to na co panrtwo pozwalalo.

Koniecswiata jezeli ludzie z takim zdaniem jak ty(po co obalac rzad, przyjda gorsi) zyliby pare lat temu, to nikt nie bronilby ojczyyny, komuna dalej by byla, bo po co, jeszcze przyjda gorsi, brzydze sie takiego zachowania i wartosci

oldbob

2013-05-30, 00:42
gromislav: nic nie jest złego. No może tylko te trupy, trupy, trupy. Miliony trupów. Także luzik.

vredes

2013-05-30, 00:52
Południowcy czyli Grecy przyzwyczaili się do zarabiania kokosów z niskim wkładem własnym, głównie w turystyce. Polak harujący jak wół przez 8 czy 12h nie ma jak utrzymać rodziny nie buntuje się...a Grecy pomimo panującego przekonania o ich pięknym kraju, starają się nie dawać unijnym wymogom i jeszcze na tym dobrze wychodzą.
Zaznaczę, że choćby się srało i waliło to nie wyjebią ich z UE bo tam politycy z brukseli posiadają wdrożone inwestycje czy też tak jakby kolonie do której moga się udawać w sezonie na wakacje i wypoczynek. Takie pie**ol pie**ol ja posłucham grecy mogą sobie urządzać i tak h*ja nam z tego..



Pavvlak

2013-05-30, 02:49
Wielki plus za akcje.
Wiecie, jak dla mnie najmniejszą rolę odgrywa to, jakimi symbolami posługuje się dane ugrupowanie.
Oceniam pozytywnie takie zjawiska, bo po pierwsze - pokazują co jest ważne i co można zrobić. Po jaką cholerę organizować manifestacje, czy kontrmanifestacje, skoro bankstersko-żydowska telewizja pokaże to z własnego pryzmatu... Czyny się liczą! Media wykreują uczestników powyższej akcji jako bandytów i anarchistów, a nawet przypną im łatkę nazioli, czy innych takich. ...a przeciętny Grek i tak powie "brawo chłopaki, oby tak dalej!".
Po drugie - kreuje się jasny kontrast między ugrupowaniami i ukazuje ich naturę. Jedni walczą z "homofobią", a inni realnie starają się pokazać coś dobrego. Każdy zauważy różnicę. Powtórzę - manifestacje nie są tak ważne jak czyny.

Moja natura brudasa zmusza mnie bym polecił wam kawałek zespołu TYR - Shadow of the swastika.
Próbka tekstu: "Cień Swastyki za długo jest utrzymywany przez strachy głupców". To tyle, zdrowie.

Jendor

2013-05-30, 11:36
nie wiem czemu, ale łezka w oku mi się zakręciła ... czas się przyłączyć do jakiejś organizacji narodowo wyzwoleńczej , tak tak narodowo bo te śmiecie na wiejskiej wyniszczają cały naród

Sz...........jk

2013-05-30, 15:30
@Grafi_

Co do wolności gospodarczej to jesteśmy w ciemnej dupie i wolny rynek w Polsce jest ograniczony masą przepisów. Zobacz sobie rankingi wolności gospodarczej, troche o tym wiem z doświadczenia, nie tyle swojego co moich rodziców. Papierkologia i podatki są zmorą dla małych przedsiębiorstw.

KrnabrnyKrab

2013-05-30, 17:00
ch*jowa akcja, zylem w grecji wiem jak tam jest. Jak czesc z Was tu pisala ze grecy obudzili sie z blogiego nic nie robienia to prawda i prawda jest to ze to sa j***ne nieroby. A najwieksza ujma na honorze greka jest zaplacenie podatku. Tyle na temat nierobow. Z drugiej strony taki entuzjazm przydalby sie u nas ale coz... bluzgac przez internet i robic pseudo manifestacje i strajki (oczywiscie za zgoda wladz) tyle umiemy....