18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmowy przejazd dla Greków.

Endiegs • 2013-05-29, 17:15
3 maja, z okazji obchodzonych w prawosławiu Świąt Wielkanocnych, działacze narodowo-rewolucyjnego Złotego Świtu, dokonali przejęcia 12 bramek poboru opłat na terenie całej Grecji. Była to odpowiedź na drastyczne zwiększenie podatku od przejazdu ze strony tzw. rządzącej Trójki, przez co wielu Greków mogło nie być w stanie przetransportować się do swych rodzin na Święta.

Źródło:
nacjonalista.pl

tytanowy88

2013-05-29, 22:33
Ahhh kocham ten utwór :D




DJ Himmler Deutschland

Grafi_

2013-05-29, 22:34
Lordzik92 napisał/a:



Jesli mowimy o przyszlosci jako o rozwoju i to jedyna droga jest wlasnie wolny rynek, bo narazie to sie cofamy... (Nowe Iphony czy tablety to nie rozwoj). Trend socjalistycznego snu wkoncu zalamie sie jak wykresy gieldowe w 29´... A wtedy wszystko bedzie mozliwe.



Przecież kurna mamy wolny rynek;p
Tak faktycznie cofamy się jak cholera;p Kilkadziesiąt lat temu puste półki w sklepach, dostęp do edukacji w mniejszych miejscowościach prawie żaden, pałująca milicja a atak serca = śmierć.
Dodatkowo dróg asfaltowych mamy w Polsce pewnie coraz mniej i dobrze po przecież samochody coraz gorsze;p Zarobki oczywiście też z roku na rok niższe prawda ;p Budynków nam ubywa. Ech tylko matołów coraz więcej;p

Lordzik92

2013-05-29, 22:40
Koniec Świata napisał/a:



Kiedy przestaniesz żyć utopijnymi wizjami? Może potrzebujesz terapii na schizofrenię utopistyczną?



Tak, będę wychodził na marsze dążące do obalenia władzy, żeby zastąpić ją inną władza, która najprawdopodobniej będzie gorsza i ubierze mnie w brunatny mundurek z wariacją swastyki na rękawie.



Cala obecna wiedza jest zbudowana na klasycyzmie z dodatkiem nowego trendu. Jesli chcesz budowac przyszlosc odcinajac sie od przeszlosci, to jestes skazany na porazke, bo juz wielu probowalo to robic...
Widze ze jestes zwolennikiem stabilizacji, to ze boisz sie gwaltownych zmian, nieoznacza ze sa one niemozliwe.
Tobie polecam terapie odkomuszania.


@Grafi
Wolnego rynku nie mamy, idz sprzedaj cos i nie zaplac podatku od tego, zobaczymy co powiesz...
Polepszenie?To zmiana ustroju i chwilowa hossa tym spowodowana. Czy jest lepiej? W kilku aspektach zapewne tak. Ale nie oceniaj ostatnich 20 lat, gdyz nie wiesz co bedzie za 10... a wszystko na to wskazuje ze bedzie jeszcze gorzej niz za czasow o ktorych piszesz. Zreszta dowody na to same wyplywaja jak ryby w zatrutej rzece... Idealnym przykladem ,,lepszej Polski" jest sprawa tych 5 ryb zlowionych w stawie przez tego dziadka co teraz jest proces. Naprawde idziemy naprzod...

Koniec Świata

2013-05-29, 22:53
Lordzik92 napisał/a:



Cala obecna wiedza jest zbudowana na klasycyzmie z dodatkiem nowego trendu. Jesli chcesz budowac przyszlosc odcinajac sie od przeszlosci, to jestes skazany na porazke, bo juz wielu probowalo to robic...
Widze ze jestes zwolennikiem stabilizacji, to ze boisz sie gwaltownych zmian, nieoznacza ze sa one niemozliwe.
Tobie polecam terapie odkomuszania.



Odcinam się od tych wszystkich martyrologiczno-cierpiętniczych histerii, bo mam już dosyć tego całego ujadania. Jestem zwolennikiem normalności i realistą, a stabilizacja i spokój to stan pożądany. Jak ktoś nie ceni swojego życia to niech umrze za ideały, by ktoś na jego plecach dorwał się władzy. Każdy logicznie myślący człowiek szybko pozbywa się złudzeń, a inni wymach*ją szabelkami i ekscytują się czymś na co tak naprawdę nie mają wpływu. Mnie to nie grzeje.

Walcz z komuną, może nawet uda ci się ją zobaczyć...


90luckypl

2013-05-29, 22:53
Walczcie, Nierobowi Grecy!! Walczcie! Zobaczymy jak walczycie o własną ziemię nieroby j***ne....

Lordzik92

2013-05-29, 23:05
Koniec Świata napisał/a:



Odcinam się od tych wszystkich martyrologiczno-cierpiętniczych histerii, bo mam już dosyć tego całego ujadania. Jestem zwolennikiem normalności i realistą, a stabilizacja i spokój to stan pożądany. Jak ktoś nie ceni swojego życia to niech umrze za ideały, by ktoś na jego plecach dorwał się władzy. Każdy logicznie myślący człowiek szybko pozbywa się złudzeń, a inni wymach*ją szabelkami i ekscytują się czymś na co tak naprawdę nie mają wpływu. Mnie to nie grzeje.

Walcz z komuną, może nawet uda ci się ją zobaczyć...

Obrazek



Twoja utopia o stabilizacji prysnie w ciagu kilku lat. Stabilizacja dlugoterminowa to moze byc w poludniowo amerykanskim plemieniu, gdzie ludzie widuja bialego czlowieka tylko gdy dochodzi do wymiany towarami... Wystarczy ze w zycie wejdzie katastral i nagle okaze sie ze 30% nieruchomosci pojdzie pod mlotek. I ty to nazywasz stabilizacja?
Piszac o gwaltownych przemianach nie mam na mysli Adolfowej wizji swiata... Ale te przemiany nastepuja w kazdej dziedzinie zycia...

Koniec Świata

2013-05-29, 23:09
@Lordzik92

Jeśli coś ma upaść to upadnie. Karma. Wtedy twoje marzenie się spełni. System się zresetuje,

Grafi_

2013-05-29, 23:12
Lordzik92 napisał/a:



Cala obecna wiedza jest zbudowana na klasycyzmie z dodatkiem nowego trendu. Jesli chcesz budowac przyszlosc odcinajac sie od przeszlosci, to jestes skazany na porazke, bo juz wielu probowalo to robic...
Widze ze jestes zwolennikiem stabilizacji, to ze boisz sie gwaltownych zmian, nieoznacza ze sa one niemozliwe.
Tobie polecam terapie odkomuszania.


@Grafi
Wolnego rynku nie mamy, idz sprzedaj cos i nie zaplac podatku od tego, zobaczymy co powiesz...
Polepszenie?To zmiana ustroju i chwilowa hossa tym spowodowana. Czy jest lepiej? W kilku aspektach zapewne tak. Ale nie oceniaj ostatnich 20 lat, gdyz nie wiesz co bedzie za 10... a wszystko na to wskazuje ze bedzie jeszcze gorzej niz za czasow o ktorych piszesz. Zreszta dowody na to same wyplywaja jak ryby w zatrutej rzecze... Idealnym przykladem ,,lepszej Polski" jest sprawa tych 5 ryb zlowionych w stawie przez tego dziadka co teraz jest proces. Naprawde idziemy naprzod...



Jasne że idziemy naprzód ;) dziadek ma proces a kilkaset lat temu poszedł by od razu na ścięcie za kłusowanie na królewskich ziemiach . Takim maruderom jak ty przydała by się twarda szkoła życia ;) Zabrać wszystko co mają i wywieźć do dzungli ;) Pożyją, przeżują to docenią i ocenią czy mamy rozwiniętą cywilizację czy nie ;) A co do tych twoich proroctw to już się ich w zyciu nasłuchałem i nie jeden koniec świata przeżyłem ;) Ten twój upadek cywilizacji też zapewne przeżyje ;p

grunzi

2013-05-29, 23:14
Przecież to jest bez sensu. Przecież płaci się na końcu a nie na pobieraniu biletów. Nic dziwnego, że taki u nich kryzys jak taka tam inteligencja. Tak wogóle to nie ma co się nimi przejmować, nieroby południowe. Same dodatki (za odśnieżanie w zimie w Atenach?!), socjale itp. Teraz boli ich, że trzeba pracować 40 h na tydzień !!!

Lordzik92

2013-05-29, 23:18
Grafi_ napisał/a:



Jasne że idziemy naprzód ;) dziadek ma proces a kilkaset lat temu poszedł by od razu na ścięcie za kłusowanie na królewskich ziemiach . Takim maruderom jak ty przydała by się twarda szkoła życia ;) Zabrać wszystko co mają i wywieźć do dzungli ;) Pożyją, przeżują to docenią i ocenią czy mamy rozwiniętą cywilizację czy nie ;) A co do tych twoich proroctw to już się ich w zyciu nasłuchałem i nie jeden koniec świata przeżyłem ;) Ten twój upadek cywilizacji też zapewne przeżyje ;p



Niepisze o upadku cywilizacji, ale zastanawiam sie ile jeszcze ludzie zniosa. Nowy wspanialy swiat... tam tez ludzie byli szczesliwi...

MrKakao222

2013-05-29, 23:20
Jestem ciekaw jak wrócą :P

Grafi_

2013-05-29, 23:28
Lordzik92 napisał/a:



zastanawiam sie ile jeszcze ludzie zniosa. Nowy wspanialy swiat... tam tez ludzie byli szczesliwi...



Mi tu dobrze i zapewne "zniosę" wszystko co los mi szykuje ;) A jak tobie tak ciężko to zrób coś z swoim życiem a nie marudź ;)

Tylko nakręć to i upoważnij kogoś by wrzucił materiał na hard ;D

Lordzik92

2013-05-29, 23:43
Grafi_ napisał/a:



Mi tu dobrze i zapewne "zniosę" wszystko co los mi szykuje ;) A jak tobie tak ciężko to zrób coś z swoim życiem a nie marudź ;)

Tylko nakręć to i upoważnij kogoś by wrzucił materiał na hard ;D



To co pisalem odnosilo sie do obserwacji kraju i gospodarki a nie sytuacji materialno-fizyczno-psychicznej mojej osoby. Gdyz moja osobista sytuacja jest na tyle dobra by miec czas zajmowac sie takimi pie**olami jak wizja lepszego swiata...

Grafi_

2013-05-29, 23:51
Lordzik92 napisał/a:



To co pisalem odnosilo sie do obserwacji kraju i gospodarki a nie sytuacji materialno-fizyczno-psychicznej mojej osoby. Gdyz moja osobista sytuacja jest na tyle dobra by miec czas zajmowac sie takimi pie**olami jak wizja lepszego swiata...



Myślę że twoja "sytuacja materialno-fizyczno-psychicznej" wpływa na ocenę tego kraju i gospodarki;) Stąd te mroczne wizje ;p

Lordzik92

2013-05-30, 00:06
Grafi_ napisał/a:



Myślę że twoja "sytuacja materialno-fizyczno-psychicznej" wpływa na ocenę tego kraju i gospodarki;) Stąd te mroczne wizje ;p



Moja wiedza i poglady wplywaja na to co pisze o Polsce. Poprostu moglo by byc lepiej... Nie pisze nic co odnosi sie do mojej osoby, gdyz uznalbys to za jeszcze wieksza fantazje ;