18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmowy całus.

stahkh • 2013-05-17, 16:07
Gość oferuje darmowe całusy. Dostaje. Nie do końca całusa. Ale przynajmniej za darmo. :badyl:



Dla niecierpliwych: akcja od 1:00.

Tomson.

2013-05-17, 16:28
Szkoda tej szyby :D

rockface123

2013-05-17, 16:31
Mam nadzieje że kawałki szyby pocięły twarz tego pedała :D

kaktuz

2013-05-17, 16:32
dobrze mu tak widać ze nie jest do końca biały

bravoteampolska

2013-05-17, 16:53
Co on k***a robi , kozy tam nie znajdzie
Muzlim pie**olony

kolejny

2013-05-17, 16:55
hah zajebiste, nie mogę przestać oglądać, poza tym grubas chyba się nie spodziewał co zrobi.

kontemOK

2013-05-17, 16:59
nawet za taki kawał dostaniesz w ryja i to szybą!
Piwko! :)

pa...........ny

2013-05-17, 17:02
Jakie kozy?, co wy ********!!, słychać język francuski z ust tego podrywacza, a to, że nie zamula jak większość z was w domu i woli coś porobić "odpałowego" i "dla brechtu" to jego sprawa i sposób spędzania czasu.
Wasze przekonania nie godzą się z wiarą muzułmanów ?, to zatrzymajcie to dla siebie, wtedy może ktoś będzie szanował i was, a tak nawiasem pisząc, jeżeli to prawda, że muzułmanie lubią bzykać się z kozami to niech to robią, bo przecież nikt was nie wytyka palcami jak bzyka się facet z facetem, facet z kobietą analnie albo jak kogoś podnieca kobieta robiąca kupę na klatę mężczyzny, nikt was za to nie wytyka, bo o tym się nie mówi, ale wy oczywiście musicie śmiać się z tego jak ktoś inny spędza miło czas.

Ps. Nie jestem homofobem, biseksualistą. Nie wyznaję religii muzułmańskiej. Jestem Katolikiem wierzącym i praktykującym, co lepsze przyznam się Wam, że staram się szanować wszystkich nie zważając na wiarę ani na sposób spędzania czasu. Pozdrawiam.

xarkons

2013-05-17, 17:07
No i gruby mialby wpie**ol :D

Uechtacz

2013-05-17, 17:09
Kamerzyście drewniany ch*j w dupę.
Z drzazgami, piaskiem i kawałkami szkła.

Pierre d'Ollony

2013-05-17, 17:22
Tak może nie bardzo do tematu, bo chodzi o darmowe r*chanko, a nie o całusa.
Kiedyś przeprowadzono badanie społeczne, gdzie zwykły koleś (ponoć niezbyt atrakcyjny dla płci przeciwnej) pytał się laski na ulicy czy nie chcą się z nim po prostu r*chać. O dziwo jakieś 10% kobiet wyraziło od razu chęć na takie igraszki. Więc panowie prawiczki - nie wszystko stracone, wystarczy trochę odwagi :)

androgenius

2013-05-17, 17:26
panpowazny napisał/a:

Jakie kozy?, co wy ********!!, słychać język francuski z ust tego podrywacza, a to, że nie zamula jak większość z was w domu i woli coś porobić "odpałowego" i "dla brechtu" to jego sprawa i sposób spędzania czasu.
Wasze przekonania nie godzą się z wiarą muzułmanów ?, to zatrzymajcie to dla siebie, wtedy może ktoś będzie szanował i was, a tak nawiasem pisząc, jeżeli to prawda, że muzułmanie lubią bzykać się z kozami to niech to robią, bo przecież nikt was nie wytyka palcami jak bzyka się facet z facetem, facet z kobietą analnie albo jak kogoś podnieca kobieta robiąca kupę na klatę mężczyzny, nikt was za to nie wytyka, bo o tym się nie mówi, ale wy oczywiście musicie śmiać się z tego jak ktoś inny spędza miło czas.

Ps. Nie jestem homofobem, biseksualistą. Nie wyznaję religii muzułmańskiej. Jestem Katolikiem wierzącym i praktykującym, co lepsze przyznam się Wam, że staram się szanować wszystkich nie zważając na wiarę ani na sposób spędzania czasu. Pozdrawiam.



A sp***alaj :amused:

wnk

2013-05-17, 17:39
Cytat:

Wasze przekonania nie godzą się z wiarą muzułmanów ?, to zatrzymajcie to dla siebie, wtedy może ktoś będzie szanował i was, a tak nawiasem pisząc, jeżeli to prawda, że muzułmanie lubią bzykać się z kozami to niech to robią, bo przecież nikt was nie wytyka palcami jak bzyka się facet z facetem, facet z kobietą analnie albo jak kogoś podnieca kobieta robiąca kupę na klatę mężczyzny, nikt was za to nie wytyka, bo o tym się nie mówi, ale wy oczywiście musicie śmiać się z tego jak ktoś inny spędza miło czas.

Ps. Nie jestem homofobem, biseksualistą. Nie wyznaję religii muzułmańskiej. Jestem Katolikiem wierzącym i praktykującym, co lepsze przyznam się Wam, że staram się szanować wszystkich nie zważając na wiarę ani na sposób spędzania czasu. Pozdrawiam.



Obrońca uciśnionych się znalazł :lodowka:
Zacznę robić codziennie kupę na środku chodnika przed Twoim domem, bo tak lubię i nie powinno nikomu przeszkadzać, posprzątam po sobie - przetestujemy Twoją tolerancję.

@Pierre d'Ollony
Cytat:

O dziwo jakieś 10% kobiet wyraziło od razu chęć na takie igraszki.


To było w Wielkiej Brytanii, więcej wyjaśnień nie trzeba.

Tassadar

2013-05-17, 17:49
Chytry sposób na napieprzanie kamerką.