18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darmowy całus.

stahkh • 2013-05-17, 16:07
Gość oferuje darmowe całusy. Dostaje. Nie do końca całusa. Ale przynajmniej za darmo. :badyl:



Dla niecierpliwych: akcja od 1:00.

JH...........DS

2013-05-17, 17:56
biedna szyba

Robot

2013-05-17, 17:56
Bez tej kamery, to może i by dostał całusa, tak dziewczyny widzą, że wszystko na pokaz i " dla jaj ", to nie przejdzie. ;)

XtravaganZa

2013-05-17, 18:04
panpoważny: no i co, że gadają po francusku? To i tak j***ny brudas, a ten drugi brudas, co mu szybę na ryju roztrzaskał był po prostu wk***iony, że mu kozę kiedyś wymacał. :amused:

reynolds

2013-05-17, 18:20
To zabawne bo jest gruby :D

pa...........ny

2013-05-17, 18:27
Żałuję, że napisałem w tym temacie posta, to jak mówić do ściany.

le...........ce

2013-05-17, 18:53
androgenius napisał/a:



A sp***alaj :amused:



Jest k***a! W końcu dostaniesz bana :facepalm: :amused:

orzeszwmorde

2013-05-17, 20:25
A.J.K.S napisał/a:



Jest k***a! W końcu dostaniesz bana :facepalm: :amused:


Dziewica się odezwała.

qwased

2013-05-17, 22:24
To się zdziwił pie**olony :amused:

Leonido

2013-05-18, 01:18
"Jakie kozy?, co wy ********!!, słychać język francuski z ust tego podrywacza, a to, że nie zamula jak większość z was w domu i woli coś porobić "odpałowego" i "dla brechtu" to jego sprawa i sposób spędzania czasu.
Wasze przekonania nie godzą się z wiarą muzułmanów ?, to zatrzymajcie to dla siebie, wtedy może ktoś będzie szanował i was, a tak nawiasem pisząc, jeżeli to prawda, że muzułmanie lubią bzykać się z kozami to niech to robią, bo przecież nikt was nie wytyka palcami jak bzyka się facet z facetem, facet z kobietą analnie albo jak kogoś podnieca kobieta robiąca kupę na klatę mężczyzny, nikt was za to nie wytyka, bo o tym się nie mówi, ale wy oczywiście musicie śmiać się z tego jak ktoś inny spędza miło czas.

Ps. Nie jestem homofobem, biseksualistą. Nie wyznaję religii muzułmańskiej. Jestem Katolikiem wierzącym i praktykującym, co lepsze przyznam się Wam, że staram się szanować wszystkich nie zważając na wiarę ani na sposób spędzania czasu. Pozdrawiam." .....

Co to za pedał pisał -pewnie ma mamę i tatę oboje z ciulikami,a na dobranoc zamiast bajki srają mu na klatę.Szkoda "cyklona"na takie dziwadła.

XtravaganZa

2013-05-18, 07:43
@UP kryptoallahowiec, praktykujący katolik, same shit
:trollencjusz:

pa...........ny

2013-05-18, 12:47
Leonido napisał/a:

"Jakie kozy?, co wy ********!!, słychać język francuski z ust tego podrywacza, a to, że nie zamula jak większość z was w domu i woli coś porobić "odpałowego" i "dla brechtu" to jego sprawa i sposób spędzania czasu.
Wasze przekonania nie godzą się z wiarą muzułmanów ?, to zatrzymajcie to dla siebie, wtedy może ktoś będzie szanował i was, a tak nawiasem pisząc, jeżeli to prawda, że muzułmanie lubią bzykać się z kozami to niech to robią, bo przecież nikt was nie wytyka palcami jak bzyka się facet z facetem, facet z kobietą analnie albo jak kogoś podnieca kobieta robiąca kupę na klatę mężczyzny, nikt was za to nie wytyka, bo o tym się nie mówi, ale wy oczywiście musicie śmiać się z tego jak ktoś inny spędza miło czas.

Ps. Nie jestem homofobem, biseksualistą. Nie wyznaję religii muzułmańskiej. Jestem Katolikiem wierzącym i praktykującym, co lepsze przyznam się Wam, że staram się szanować wszystkich nie zważając na wiarę ani na sposób spędzania czasu. Pozdrawiam." .....

Co to za pedał pisał -pewnie ma mamę i tatę oboje z ciulikami,a na dobranoc zamiast bajki srają mu na klatę.Szkoda "cyklona"na takie dziwadła.



Szkoda mi ciebie i kozy, którą pukasz co poranek.

rusofil

2013-05-18, 18:32
Oberwał za głupotę. Musiało boleć.

Leti

2013-05-28, 16:44
mogę tak bez końca ... :amused: