18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darkwood- debiut rodaków.

greenplant • 2013-05-29, 19:55
Witam was sadole, nie wiem czy wiecie ale ostatnio na dosyć popularnym portalu indiegogo (coś jak kickstarter) zadebiutowała grupa Polaków zbierających pieniądze na utworzenie własnej gry.
Oto w jaki sposób chcą zachęcić ludzi do pomocy przy projekcie:

A tutaj link do projektu na wspomnianej stronie:
Darkwood

ku...........ht

2013-05-29, 21:03
k***a brzozy wszedzie

Re...........ms

2013-05-29, 22:37
i dobrze niech chłopaki próbują. Na kickstarterze dostaną kasę, później dogadają się ze Steamem, żeby to sprzedawali po 1€, kupi to kilka milionów ludzi i chłopaki są zarobieni!

Chwała akcją typu kickstarter!

buszta2

2013-05-29, 23:22
Mi się Darkwood kojarzy z Daft Punk i Interstellą 5555

sassysassy

2013-05-29, 23:42
Piwko, bo zawsze warto wspierać swoich, tym bardziej że gra zapowiada się ciekawie. :-)

Dy...........za

2013-05-29, 23:55
Polacy dostali też zgodę od Running With Scissors na zrobienie remake'a Postala 2 na silniku Unreal Engine 3 ;) Będzie się działo!

Dobrutro

2013-05-29, 23:55
Kickstarter to największa bzdura. To tak jak zapłacić Mercedesowi na otwarcie fabryki byś mógł u nich kupić samochód. Jeżeli ktoś wpłaca kapitał początkowy to powinien mieć udział w zyskach, a nie za przysłowiowe dziękuje i koszulkę Made in China.

Zresztą z przedstawionego materiału widać, że styl gry zerżnięty z Dead Frontier.

Dy...........za

2013-05-29, 23:56
@up: Nie mówił byś tak jakbyś to Ty zbierał kasę ;)

op...........ve

2013-05-30, 00:17
k***a co to k***a jest kickstarter :shock:

recelo

2013-05-30, 00:19
Nie wiem jak wy ale ja się cieszę że coraz głośniejsze i lepsze tytuły produkują nasi rodacy :)

Jaco4a

2013-05-30, 00:22
Po screenie myślałem, że to będzie gra o smoleńsku :)

vang

2013-05-30, 00:22
Zgadza się, powinni określić sumę jaką zbierają i zrobić z tego pule akcji, gra ma potencjał, mógłbym zainwestować w zamian za % z zysków :P .

Dobrutro

2013-05-30, 00:22
Widać w cholerę, że sami sobie reklamę zrobili na Sadisticu. Polecam zgłaszać moderacji do kasacji. :P

kombbatant

2013-05-30, 00:35
jakby to byla gra co sie ciapatow zabija to dam 500e bez mydla-serio!

chlopaki dobre i gra ciekawa ale jak wyzej:)

TIwyrywaDRZWI

2013-05-30, 00:42
@-smark-

No i ch*j? To teraz mamy tu wrzucać tylko gotujące się koty, kawały o r*chaniu matek i zdjęcia rozjechanej kozy? Ktoś ma talent nie wiem pomysł jakiś fajny na zrobienie czegoś konstruktywnego a nie siedzenie w domu i sranie pod siebie, to twoim zdaniem gdzie to mamy wrzucać k***a na wp? Typy skaczą na spadochronie wykonują cuda wianki - źle, goście wklejają zajebiste czasem artykuły z pierdyliarda innych stron - źle bo skopiowane, informacje (bo ktoś nie wchodzi na to j***ne wp i inne gówna) albo rzetelne albo wyssane z palca ale zawsze się idzie czegoś dowiedzieć - źle bo za dużo o ciapatych bo się im tylko rozgłos podnosi bo o pedałach znowu bo to bo gówno. Jak chcesz SADOLA z krwi i kości, lesby jedzące gówna i sranie na karłów r*chających osły to zapraszam na harda tam będzie taki pan co się zwie MrDrwalu on cie poprowadzi i pokaże. To jest główna i może od czasu do czasu ktoś chce zobaczyć coś innego, przeczytać suchara z dupy itp itd więc szczym już ryj bo serio się rzygać chce na widok takich zj***nych komentarzu pie**olamento - nie podoba się to jedź dalej albo idź se na jebzdzidy tam też są obrazki jakieś jak ci się nudzi nie? Jak ktoś podrzuci maść na ból dupy to nie pogardze ale komuś przydałaby się bardziej.


PS. Jak wciskasz capsa hejterze to nie trzymaj shifta.