18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dan Bilzerian i M82A1

RapujacyToster • 2014-09-09, 19:10
Barrett m82A1,Dan Blizerian i slow-motion, co prawda stare ale zajebiste :D



RapujacyToster

2014-09-10, 23:32
DUST DEVIL napisał/a:

jebe mnie czy Bilderzan, czy jak mu tam, szczela z karabinu, rzuca k***ą do basenu czy sra do złotego kibla i podciera się polską flagą. Nie jest dla mnie żadnym autorytetem w niczym, a te puste obrazki na których pozuje z drogimi samochodami czy jakimiś k***ami w samolocie nie grzeją mnie i nie ziębi.

Co innego gdyby wykorzystał kasę swojego starego (bo to przecież nie jego szmal) na jakieś badania naukowe czy coś takiego - wtedy szacun. A tak? Szasta kasą na lewo i prawo, co potrafi robić każdy idiota i co tylko uświadcza mnie w przekonaniu, że kasa nie jest jego, ponieważ tylko osoba, która zarobiła pieniądze, zna ich wartość.



Masz http://pl.wikipedia.org/wiki/Dan_Bilzerian :lodowka:

nielotodlot

2014-09-11, 00:05
A jakby tak Putina ze snajperki ściągnąć? hmm? :evil:

Cryo

2014-09-11, 00:31
To jest ten idol gimbów?

Ne...........es

2014-09-11, 12:10
Cryo napisał/a:

To jest ten idol gimbów?



witamy w naszych czasach ;-) :emo:

T0B1

2014-09-11, 12:53
ch*j mu w dupę, miał farta w życiu i nic więcej.

PS
Jestem Polakiem i ze swojej zazdrości jestem dumny!

krawacik3

2014-09-11, 15:37
Jeden nabój pewnie kosztuje tyle co moja dniówka.

T0B1

2014-09-11, 17:50
krawacik3 napisał/a:

Jeden nabój pewnie kosztuje tyle co moja dniówka.


Zarabiasz dziennie około 4 USD ~ 13 PLN? Jeśli tak, to współczuję, że Cię tak dymają :P

oc...........an

2014-09-11, 18:19
unimator, jesteś pewien, że pocisk do tego monstrum kosztuje tylko 4 dolany?

michal199331

2014-09-11, 20:08
Niech się cieszy idiota.Niech taki majątek spadnie z któregoś nas sadoli,to wystarczy że kupilibyśmy dmuchawę do liści i tak skomponowali z tego filmik jak wyzej to bysmy od razu na yt mieli setki tysiecy,miliony wyswietlen bo mamy pieniadze,c&pki,samochody,domy po prostu "ulozone zycie".Tym się karmi świat,jak masz kasy jak lodu i tym się eksponujesz to w szczegolnosci mlodsze spoleczenstwo Cie podziwia,tez chcą tacy być,wolni i bogaci a w rezultacie tacy ludzie to k&urwy z marginesu którzy są niewolnikami dla samych siebie.

Volrath

2014-09-13, 16:41
Coś mi się tu k***a nie zgadza. Ten karabin jest przeznaczony do unieszkodliwiania pojazdów, jego naboje spokojnie przebijają się przez worki z piaskiem, pancerze pojazdów a nawet podobno potrafią podziurawić blok silnika a na 2:20 widać jak nabój wychodząc z gównianej kuli zabawki już jest rozj***ny na 2 części i koziołkuje... WTF?!