18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dakar 2013

okar19 • 2013-01-08, 16:26
Wypadek Hołowczyca

Połamał sobie żebra

Achajos

2013-01-08, 23:38
@Up

Hołowczyca na bank wk***ił wypadek, natomiast Adam Małysz również ma prawo do dzierżenia "megawk***u" - samochód mu się zakopał czy rozk***ił niewiele przed metą, no dosłownie kolega z teamu mu powiedział że "za tą górką masz metę"...No zajebiście :D

kajas2

2013-01-08, 23:41
@up
700m przed metą.


Szkoda Hołka, znowu w tym roku nic... A lata lecą..

Drags0n

2013-01-09, 00:23
Cenię Hołka , dobry kierowca .
Ale ostatnio zaczął mnie wk***iać , dlaczego ?
Bo powtarza : skręć w prawo , za trzysta metrów trzymaj się lewej , jesteś u celu .

Zdzichu_Siekiera

2013-01-09, 01:27
komputer11 napisał/a:

Ale sie musiał wk***ić, skonczyc wyscig przez taki incydent, już nie mówiąc o tym jak bardzo musi wk***iać go małysz który jedzie dalej...



Gdyby to przytrafiłoby się Małyszowi, ten wyladąwalby z telemarkiem i pojechal dalej ;-)

garnek

2013-01-09, 07:37
Małysz zwyczajnie lepiej wyszedł z progu wydmy.

dziaad

2013-01-09, 08:49
Może i nazdobywał tytułów mistrzowskich, ale ma straszne parcie na szkło i to ch*j i buc zarozumiały. Jakiś czas temu by mnie pie**olnął na pasach palant j***ny (jechał land cruiserem v8, pasażerka blondyna, holował jacht). Jak wpada subaryną na olsztyńskie ulice to k***a lepiej na chodnik zjechać, bo ograniczenia prędkości dla tego pana nie istnieją i szlaczkiem pomiedzy samochodami zapie**ala nie patrząc na nikogo innego, bo skilla ma j***ny. Żeby mnie dobrze zrozumiano: szacun za osiągnięcia sportowe (bo jeździć umie co nie raz pokazał) i promowanie polski, siarczysty ch*j w dupę za styl jazdy po publicznych drogach i ogólne nadęcie.

B-B

2013-01-09, 18:25
@dziaad
Ale ty bajki wymyślasz .....
Zazdrość widzę się z dupska wylewa ...
A para Hołek/Wiślak to idole mojego dzieciństwa więc sp***ALAJ oglądać mecz !

Ps. Największy buc zarozumiały wśród rajdowców to Kuzaj.
Do tego kiepski rajdowiec.

Ramsey007

2013-01-09, 20:11
B-B napisał/a:

@dziaad
Ale ty bajki wymyślasz .....
Zazdrość widzę się z dupska wylewa ...
A para Hołek/Wiślak to idole mojego dzieciństwa więc sp***ALAJ oglądać mecz !

Ps. Największy buc zarozumiały wśród rajdowców to Kuzaj.
Do tego kiepski rajdowiec.



Kuzaj to polski Colin. Najbardzie to nie lubię tego cepa upalacza... Pieczarki, borowika... Czy jak mu tam... innego grzyba ;)

dziaad

2013-01-10, 09:02
@B-B
Jebnij się w ten pusty łeb.
Kulig śmigał jak pocisk, Kuzaj śmiga jak pocisk, a Hołek ryj w tvnie tylko lansuje. I jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wyoddalaj sie pośpiesznie doedukować się!

Ramsey007

2013-01-10, 15:27
dziaad napisał/a:


Kuzaj śmiga jak pocisk



o ile dojedzie, a to akurat zdarza mu się "od święta" :)

dziaad

2013-01-10, 19:12
no Hołek pokazał jak dojeżdża...