18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czytanie

tony.soprano • 2012-06-30, 22:12
k***a, coś w tym jest :D

kaiel

2012-06-30, 22:20
był blisko, ale jego fizjonomia spieroliła sprawe

Ko...........ę

2012-06-30, 22:32
No trochę racji ma.


Hempsmoker

2012-06-30, 22:36
"Może wtedy odrobinkę przestaniesz być troszeczkę, troszeczkę będziesz troszeczkę mniej głąbem"
O k***a. :mrgreen: Leci piwelo.

TommyTheRipper

2012-07-01, 00:17
@Nerox W GTA V będą. W sumie to typ trochę racji ma, a trochę nie. Bo bądź co bądź czytanie książek w jakiś sposób rozwija, ćwiczy mowę, rozwija słownictwo etc. (przy czym nie mam na myśli "Zmierzchu"). Ale fakt, dobry program dokumentalny, czy edukacyjny da więcej, niż wszystkie tomy HP. Pół piwa dla tego pana.

Sl...........nx

2012-07-01, 02:03
Trochę racji, trochę pie**olenia.
Rację ma, że nie wystarczy czytać byle czego.
A pie**oli, bo czytanie zawsze coś daje. Poszerza zasób słownictwa, uczy lepszego operowania językiem i rozwija wyobraźnie, a co za tym idzie, poszerza horyzonty i rozwija myślenie twórcze.
Konkluzja jest taka, że niedobrze jest czytać byle co, ale lepiej czytać chłam, niż nie czytać wcale.

marcinsud

2012-07-01, 02:07
Książka książce nierówna. Są książki rozrywkowe jak hp i są książki które sprawiają, że człowiek zaczyna myśleć i zastanawiać się. Jak np. nowy wspaniały świat. To samo tyczy się filmów jest masa filmów akcji, ale są też filmy z większym sensem jak np. fanatyk, czy lot nad kukułczym gniazdem.

Cyrk

2012-07-01, 02:58
TommyTheRipper napisał/a:

... czytanie książek w jakiś sposób rozwija, ćwiczy mowę, ...

Musisz czytać na głos, żeby zrozumieć co jest napisane? No to faktycznie musisz czytać więcej...

Sl...........nx

2012-07-01, 03:21
marcinsud napisał/a:

To samo tyczy się filmów jest masa filmów akcji, ale są też filmy z większym sensem jak np. fanatyk, czy lot nad kukułczym gniazdem.



Może to dlatego te filmy są z większym sensem, że np. "Lot nad kukułczym gniazdem" to powieść, a film jest jeno ekranizacją? :-P

NieWeszles

2012-07-01, 05:26
Nie do końca się zgadzam, ale mnie rozbawiło :D
On jest pozytywnie pie**olnięty

BarnabaTheDog

2012-07-01, 06:37
Chciałbym mu wyj***ć z byczka... Bardzo.

Rahib

2012-07-01, 08:31
Ja mam wrażenie że on gada do siebie... (potwierdza to końcowe ogaaaarnij się)
Do tego wręcz bije od niego energia!

Aczkolwiek z całych mych sił wierzę że że koleś se jaja robi i naprawdę tak nie myśli...

1408

2012-07-01, 10:04
Rahib - koleś robi jaja, wystarczy spojrzeć na jego kanał.

Ronoaro

2012-07-01, 10:21
Nie wiem skąd mu przyszło do głowy w jednym ciągu pisarzy obok Umberto Eco i J.R.R. Tolkiena, wymienić Paulo Coelho. Równie dobrz mógłby powiedzieć zdanie: "Nie wiem czemu ludzie noszą biżuterie wysadzane diamentami, szmaragadmi, opalami, końskimi kupami, robinami, opalami?". Jak to mówił kiedyś onetowy myśliciel Jasiu Śmietana- "Bez sęsu"