18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czytanie

tony.soprano • 2012-06-30, 22:12
k***a, coś w tym jest :D

szejq

2012-07-01, 10:26
Za Dębskiego od razu leci piwo. Koleś dobrze gada, jego nauki są dużo więcej warte niż którekolwiek inne. Strasznie go lubie za tą mądrość.
...
...
...
Neeeee no, zdrowo szurnięty! Za to go lubie.

S.O.A.D.

2012-07-01, 10:36
@Slonx

mały błąd. "jeno" znaczy "tylko", a nie "jego"

FunkyKoval

2012-07-01, 11:18
Książki ZAWSZE coś dają. Jeżeli czytasz książkę z głupimi blondynkami i pięknym Antonio w tle i nawet jeżeli jest to jakiś crap, to na pewno napisany poprawnie ortograficznie, więc jeżeli nie wiesz, jak pisze się "wziąć", czy "wziąść", to nawet z gównianych książek się tego nauczysz, a nie z czatów Onetu.

MudPie

2012-07-01, 11:40
Gdzie pie**oli głupoty i ma nie wiele pojęcia o życiu.

cannabis7777

2012-07-01, 12:26
Ten typ chyba myśli, że książki to tylko fabularne ścierwa typu Harry Pottery i gry o tron -.- Cóż za ignorancja.

Sl...........nx

2012-07-01, 12:32
@S.O.A.D. - A co ci niby nie pasuje w zwrocie "film jest tylko ekranizacją"?
"Jeno" pasuje.

Ro...........ce

2012-07-01, 15:40
Następny, k***a, pajac który w życiu jest nikim, nie potrafi zrobić nic fajnego i osiągnąć żadnej satysfakcji, więc żeby chociaż w minimalnym stopniu podbudować swoje marne ego puszcza w internet nagranie w którym pie**oli jakieś oczywiste rzeczy i myśli że jest wielce mądry i inteligentny. Debil j***ny sam pewnie przeczytał 3 książki, pewnie Sapkowskiego i Tolkiena bo takie gnoje, k***a, wszyscy czytają to samo a później się spuszczają nad sobą jacy to oni nie są zajebiści. Sk***iel wygląda jak kupa gówna, stereotypowy leszcz i 30 letni prawiczek i nie ma wstydu żeby wypuszczać swój nachalny obleśny ryj do neta.

Zaraz jakiś fan podobnych śmieci mi wyskoczy że ja to nic nie czytam i pewnie nie rozumiem o czym on mówi, więc uprzedzam od razu ch*j wam na kaptury bo przeczytałem od ch*ja książek (ulubieni autorzy to Murakami, Sheldon, Kundera) ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby tworzyć jakieś wypociny w stylu tego filmiku, coś pie**olić, pouczać i wywyższać się bo jest to udziałem marnych i zakompleksionych ludzików.

Paciuq

2012-07-01, 16:56
Rodzice napisał/a:

Następny, k***a, pajac który w życiu jest nikim, nie potrafi zrobić nic fajnego i osiągnąć żadnej satysfakcji, więc żeby chociaż w minimalnym stopniu podbudować swoje marne ego puszcza w internet nagranie w którym pie**oli jakieś oczywiste rzeczy i myśli że jest wielce mądry i inteligentny. Debil j***ny sam pewnie przeczytał 3 książki, pewnie Sapkowskiego i Tolkiena bo takie gnoje, k***a, wszyscy czytają to samo a później się spuszczają nad sobą jacy to oni nie są zajebiści. Sk***iel wygląda jak kupa gówna, stereotypowy leszcz i 30 letni prawiczek i nie ma wstydu żeby wypuszczać swój nachalny obleśny ryj do neta.

Zaraz jakiś fan podobnych śmieci mi wyskoczy że ja to nic nie czytam i pewnie nie rozumiem o czym on mówi, więc uprzedzam od razu ch*j wam na kaptury bo przeczytałem od ch*ja książek (ulubieni autorzy to Murakami, Sheldon, Kundera) ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby tworzyć jakieś wypociny w stylu tego filmiku, coś pie**olić, pouczać i wywyższać się bo jest to udziałem marnych i zakompleksionych ludzików.



Brawo, napisałeś tego posta tylko po to, żeby pochwalić się autorami, których książki czytasz? Świetnie. Teraz ja powiem Ci za kogo ja uważam Ciebie. Po tym poście stwierdzam, że jesteś internetowym spinaczem, który nie ma za grosz poczucia humoru, nie potrafiącym wyczuć żartu. Pierwszy raz jesteś w internecie, że tak bardzo boli Cię filmik nagrany, przez randomowego gościa? Nie wypowiadaj się na temat Dębskiego (autora filmiku), skoro nie znasz ani trochę tego co robi. Wątpię, żeby on, jak to powiedziałeś, przeczytał 3 książki, z tego co się orientuje, to wydaje komiksy (i jest w gronie zainteresowanych dość ceniony). Po za tym, widzę, że przeszkadza Ci jego wygląd, to akurat najgłupszy punkt o który mogłeś zaczepić, ostatni chwyt gości, nie mających argumentów. Źle Ci z powodu tego, że on puścił w internet nagranie, gdzie wyraża swój pogląd? Nie bądź hipokrytą, też to robisz, piszesz posty, które równie dobrze wkurzą innych, tak, jak Ciebie wkurzył filmik Dema.

A tak wracając do filmiku: świetny, jak każdy z serii 'Ogarnij się'. Dem zawsze na propsie! :-)

Ro...........ce

2012-07-01, 17:37
@up a idź w p*zdu z takimi nagraniami, ch*j tam konkretnie z tym typem (chociaż i tak uważam że jest zj***ny), ale ogólnie irytująca jest tendencja do kręcenia takiego ścierwa w którym te pajace zachowują się tak jak by mieli resztę ludzi za totalnych idiotów a siebie wręcz za nadludzi. tak w ogóle to żal mi ciebie że jarasz się takim gównem i uważasz to za zabawne. to z twoim poczuciem humoru jest coś nie tak, nigga. dla mnie to jest jedna wielka żenada i nic więcej. miłego dnia życzę.

Mishon

2012-07-01, 18:13
@ Rodzice
Chyba któryś temat z rzędu gdzie się spinasz i wrzuty w sucharach :P
"miłego dnia życzę" na końcu nie sprawia,że wszystko wcześniej przyjmę za prawdę objawioną :P
ch*j ci w zad,miłego dnia ;d

Ro...........ce

2012-07-01, 18:38
@up a ch*j cie to interesuje, kiepie ? Jak coś mi się nie podoba to będę o tym pisał. To nie jest fanpage jakiegoś dębskiego czy innego ch*ja tylko sadistic więc japa, plebs.
A wrzuty choć i w sucharach to przynajmniej własnej roboty.

aztek

2012-07-01, 20:42
Jak można Dębskiego nie lubić? Przecież on jest w ch*j śmieszny i sympatyczny, nie wiem czemu niekryty jest popularniejszy

kilas88

2012-07-01, 21:12
Ronoaro napisał/a:

Nie wiem skąd mu przyszło do głowy w jednym ciągu pisarzy obok Umberto Eco i J.R.R. Tolkiena, wymienić Paulo Coelho. Równie dobrz mógłby powiedzieć zdanie: "Nie wiem czemu ludzie noszą biżuterie wysadzane diamentami, szmaragadmi, opalami, końskimi kupami, robinami, opalami?". Jak to mówił kiedyś onetowy myśliciel Jasiu Śmietana- "Bez sęsu"


Że niby taki Tolkien jest lepszy niż Coelho? Jeden i drugi tworzy bajki dla młodzieży, jeden i drugi zbija na tym majątek - nie widzę różnicy.

Zresztą sam też przeczytałem kilka książek Coelho i nie były złe. Tak jak przy filmach czy muzyce, tak i przy książkach mamy różne gatunki na różne okazje (i każde mają swoje zadanie). Jednego dnia lubię poczytać Freuda (żeby dowiedzieć się coś o życiu), innego dnia Coelho (dla rozluźnienia), a jeszcze innego coś z mojej branży (dla zdobycia specjalistycznej wiedzy).

Jeśli ktoś twierdzi, że rap jest lepszy od jazzu, Tolkien od Coelho, a komedie od horrorów to mówiąc najdelikatniej, jest zwykłym ograniczonym na świat tumanem.

oc...........an

2012-07-01, 23:38
k***a, czy tylko mi się wydaje czy gość jest totalnie zjarany, że japie**ole?

Ile razy oglądam jego kanał widzę przed oczami ten obrazek:






A tak na serio to ma on trochę racji, ale i myli się też.

Racji bo niektóre gry opowiadają lepsze historie niż większość książek (trylogia Mass Effect), a na dodatek dają nam wybór jak się potoczy historia.

Myli się, ponieważ czytanie DOBRYCH książek pomaga w rozwoju intelektualnym. Jeśli chcemy pisać poprawie po "polskiemu" (lub angielsku, lub rosyjsku itp.) najłatwiej osiągnąć to poprzez czytanie książek. Po drugie jeśli jesteśmy oczytani to łatwiej i na bogatsze sposoby możemy wyrażać swoje myśli i operujemy większym zapasem słów ;)

Na dodatek jeśli interesujemy się jakimś tematem (w moim przypadku jest to Druga Wojna) to czytanie sprawia nam autentyczną przyjemność i dowiemy się z książek o wieeeele więcej niż z internetów.

Podsumowując, jestem wobec tego filmiku za, a nawet przeciw ;)

hessasin21

2012-07-02, 11:04
@kilas88
Nie jestem maniakiem Tolkiena, ale nie przepuszczę takiego posta...
1 Tolkien już nie tworzy, chyba że ma bardzo dużą trumnę.
2. Nie porównuj opowiadacza oczywistości Coelho, do człowieka który we własnej głowie stworzył cały świat z kompletnymi rasami, ich legendami, językami i modelami zachowań. Człowieka, który znał ponad 30 języków, w tym polski.

Jak bardzo chcesz, to porównaj sobie:
Coelho http://pl.wikipedia.org/wiki/Paulo_Coelho VS J.R.R. Tolkien http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Ronald_Reuel_Tolkien