18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czym się kończy rozmawianie przez piwnice podczas jazdy

MudPie • 2014-01-14, 18:34
Moim skromnym zdaniem powinien być obowiązek dla pracodawcy aby swojego kierowce wyposażyć w zestaw głośnomówiący.


Kapitan Cena

2014-01-14, 18:37
A moim zdaniem nic tak nie działa na wyobraźnie kierowców jak spore kary finansowe pokroju 20 tys zł za jazdę po pijaku i po 5 tys za przekrocznie prędkości powyżej 50km/h. Punkty każdy ma w dupie, a jak komornik przyjdzie po starego Opla to się oczka otworzą.

MudPie

2014-01-14, 18:40
Kapitan Cena napisał/a:

A moim zdaniem nic tak nie działa na wyobraźnie kierowców jak spore kary finansowe pokroju 20 tys zł za jazdę po pijaku i po 5 tys za przekrocznie prędkości powyżej 50km/h. Punkty każdy ma w dupie, a jak komornik przyjdzie po starego Opla to się oczka otworzą.



No dobra, ale co do czego ? Tutaj mowa o gadaniu przez komórkę, a nie o jeździe po pijaku czy przekroczaniu prędkości.

Kapitan Cena

2014-01-14, 18:44
No bo Twoje rozwiązanie jest bez sensu, dlaczego to pracodawca ma o cokolwiek dbać, pracodawca rozmawia przez telefon i powoduje wypadki na drogach czy kierowca? Może pracodawca ma swojemu kierowcy myć spoconą dupe po każdej trasie? I tak wszystkiemu winny jest Tusk, bo nie wprowadził obowiązku posiadania przez każdego pracodawcę zestawu głośnomówiącego na potrzeby użytkowe swoich kierowców. Idź pan w ch*j.

MudPie

2014-01-14, 18:45
Kapitan Cena napisał/a:

No bo Twoje rozwiązanie jest bez sensu, dlaczego to pracodawca ma o cokolwiek dbać, pracodawca rozmawia przez telefon i powoduje wypadki na drogach czy kierowca? Może pracodawca ma swojemu kierowcy myć spoconą dupe po każdej trasie? I tak wszystkiemu winny jest Tusk, bo nie wprowadził obowiązku posiadania przez każdego pracodawcę zestawu głośnomówiącego na potrzeby użytkowe swoich kierowców. Idź pan w ch*j.


Tak pracodawca zmusza do rozmawiania przez telefon podczas jazdy. Dlatego uważam, że to pracodawca powinien w takim razie za sponsorować zestawy. Bo jak nie odbierzesz to dowiedzenia na twoje miejsce jest 1000 innych.
U mnie tak było i mnie to wk***iało bo mnie rozmawianie przez telefon dekoncentruje, a jeszcze sytuacje, że musisz gadać bez przerwy 30 minut podczas jazdy.
Więc jak takie cwaniaczki i takie wymogi to niech k***a sponsorują zestawy

Kapitan Cena

2014-01-14, 18:52
Jak się podpisuje umowę to są jasno wypisane zasady zatrudnienia jesli masz być dostępny pod telefonem w trasie to jest w Twoim interesie się tym za wczasu zainteresować słuchawka na bluetooth kosztuje 20zł już nie wspominam o tym, że każdy telefon posiada funkcję głośnomówiącą. Jak oczekujesz służbowego Audi i dwóch telefonów z abonamentem za 200zł to chyba pomyliłeś branże.

MudPie

2014-01-14, 18:58
Kapitan Cena napisał/a:

Jak się podpisuje umowę to są jasno wypisane zasady zatrudnienia jesli masz być dostępny pod telefonem w trasie to jest w Twoim interesie się tym za wczasu zainteresować słuchawka na bluetooth kosztuje 20zł już nie wspominam o tym, że każdy telefon posiada funkcję głośnomówiącą. Jak oczekujesz służbowego Audi i dwóch telefonów z abonamentem za 200zł to chyba pomyliłeś branże.


Nie było nic w umowie o tym, ani przed podjęciem pracy nie było takiej informacji. Tak się składa że nie każdy posiada funkcje głośnomówiącą, która notabene i tak wymaga trzymania telefonu.

Nie wiem co ma do tego jakim samochodem się jeździ i jaki abonament, już pomijając fakt, że praca kierowcy zazwyczaj wymaga jeżdzania autami do przewozu towarów a nie przedstawiciel pod krawatem co dostaje samochód osobowy służbowy dla siebie na 24/7, zarabia kilka tysięcy na rękę i dostaje najnowsze telefony za kilka kafli.
masz ewidentnie o coś ból dupy, tylko nie wiem o co..

Odnoszę wrażenie że w ogóle nie znasz życia, i nigdzie nie pracowałeś i masz jakieś założenia co jak powinno wyglądać, które niestety nijak mają się do rzeczywistości.

Kapitan Cena

2014-01-14, 19:12
Nie po prostu mam tendencję do rozwiązywania swoich problemów we własnym zakresie tym bardziej jak sprowadzają się do zawiezienia dupska pod najbliższy market i wydania 19.90zł a nie wylewania swoich żali na forum.
Naprawdę chciałbym mieć w życiu takie problemy jak Ty.

MudPie

2014-01-14, 19:24
a z jakiej racji ja mam ponosić koszta dodatkowe ? może jeszcze paliwo mam ze swoich płacić za to co się w pracy jeździ ? Pff nie za takie pieniądze i warunki, zaś czas po pracy jest czasem dla mnie. Może ty lubisz się dawać r*chać przez każdego, ale na pewno nie ja.

Ja żali żadnych nie wylewam, przedstawiam swoją opinie nt tego dlaczego pracodawcy powinni zapewniać narzędzia do pracy. w tym przypadku zestaw głośnomówiący co bezpośrednio nawiązuje do tematu. To ty tutaj masz ból dupy i robisz offtopic.

Kolro

2014-01-14, 19:25
a kto? a kto? Turek a jak

Kapitan Cena

2014-01-14, 19:35
Z racji takiej, że jak Ci coś nie pasuje to na Twoje miejsce jest jak wyżej napisałeś 1000 innych kandydatów. I na pewno znajdzie się taki który umie w swoim telefonie włączyć zestaw głośnomówiący i nie będzie robil takich problemów.

MudPie

2014-01-14, 19:38
Miałeś kiedyś telefon w ręku.. glośnomówiący w telefonie jeżeli w ogóle jest, również wymaga trzymania telefonu i to blisko siebie, zwłaszcza w sporym hałasie.. to że ty słyszysz więcej nie znaczy że zwiększa się czułość mikrofonu. Pisałem już o tym nie pasuje do twojej wizji.. przykro mi.

Rozumiem, że jak do pracy potrzebowałbyś na przykład wiertarki, to też byś poleciał do sklepu i sobie taką kupił, zamiast wymagać od pracodawcy, to nic że poniosę koszta, stracę czas, ważne że sam rozwiązuje problemy dopłacając do swojej pracy..

Przez ludzi z takim podejściem w Polsce jest jak jest bo dają się r*chać na każdym kroku i biorą każdą pracę nie ważne za ile a potem płacz że mało płacą że wykorzystują.. no jak się na to godzicie.. ty nie pójdziesz to przyjdzie na twoje miejsce pajac co mu coś takiego będzie odpowiadać.

protos

2014-01-14, 20:14
I po h*j te komórki nam wszystkim ? Pracodawca dzwoni, żona dzwoni, starzy dzwonią.

Lu...........87

2014-01-14, 23:11
Karma za flage w tle, nie wiem czego on oczekiwał :)

outsider_max

2014-01-15, 08:03
Czym się kończy rozmawianie przez piwnice podczas jazdy.

Translator gógl?