18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czym się kończy rozmawianie przez piwnice podczas jazdy

MudPie • 2014-01-14, 18:34
Moim skromnym zdaniem powinien być obowiązek dla pracodawcy aby swojego kierowce wyposażyć w zestaw głośnomówiący.


misio

2014-01-16, 00:57
Jak najbardziej kierowcy do ktorych szefostwo co po chwile dzwoni ( jakies 99%) powinni miec zamontowane zestawy glosnomowiace w samochodach.

Kto nie jezdzil zawodowo ten naprawde nie ma pojecia o co chodzi.

Najgorzej jak jest sie kierowca lokalnym, w dodatku w miescie, a szefostwo dzwoni niezliczona ilosc razy.

Sluchawka Bt co po niektorzy mowili - ma sporo wad.
- nie kazdy czuje sie komfortowo z tym badziewiem na uchu
- jedno ucho jest przytkane, wiec dziwnie sie slyszy dzwieki otoczenia, szczegolnie w miescie
- wyglada sie jak procownik sluzb krzysia R.


Inna sprawa, ze gdyby nie przepisy wymagajace od pracodawcy zapewnienia chocby czesci srodkow i sprzetu potrzebnego do pracy, to niedlugo wymagano by od pracownikow, aby sami przynosili lopaty, sami kupili laptopy a kierowcy mieli wlasne ciezarowki.


A na koniec bledne kolo na wlasnym przykladzie.

- jade rowerem - wk***iaja mnie tiry, osobowki, nie mowiac juz o autobusach
- jade osobowka - wk***iaja mnie wlekace sie tiry i rowerzysci
- jade ciezarowym - wk***iaja mnie wszedobylscy rozwerzysci ktorzy najchetniej by i pod autem przejezdzali i wskakujace przed maske osobowki.

Kapitan Cena

2014-01-16, 03:06
misio napisał/a:

Sluchawka Bt co po niektorzy mowili - ma sporo wad.
- nie kazdy czuje sie komfortowo z tym badziewiem na uchu
- jedno ucho jest przytkane, wiec dziwnie sie slyszy dzwieki otoczenia, szczegolnie w miescie
- wyglada sie jak procownik sluzb krzysia R.


:lodowka:
To sobie kup kabelek aux z mikrofonem i wepnij do radia w samochodzie, na allegro kosztuje chyba 25zł. Czytając posty w tym temacie mam wrażenie jakbym miał do czynienia z małymi dziewczynkami. Ucho masz przytkane biedaku no i jeszcze źle przy tym wszystkim wyglądasz idź k***a grabić liście w parku zamiast jeździć samochodem i nie zawracaj nikomu dupy :facepalm:

mare30ks

2014-01-16, 12:47
dmnkzl napisał/a:

MudPie, jaki k***a obowiązek? O czym Ty w ogóle pie**olisz? Dawniej ludzie telefonów nie mieli, a ciężarowymi jeździli, więc dlaczego teraz się nie da? Jak telefon dzwoni to zjeżdżasz na pobocze i odbierasz, a jeśli nie ma miejsca to nie odbierasz i oddzwaniasz jak tylko znajdziesz miejsce, albo w ogóle tego nie robisz.



zapomniales albo nie wiedziales, bo moze nie interesuje cie to ale kierowcy ciezarowek, przynajmniej w pl, czesto maja w umowach obowiazek odbierania od szefunciow telefonow pod grozba solidnej kary. ale to przeciez socjalizm a nie wspanialy ukochany wolny rynek narzuca ludziom co maja robic a czego nie

misio

2014-01-16, 23:02
Kapitan Cena napisał/a:

To sobie kup kabelek aux z mikrofonem i wepnij do radia w samochodzie


No popatrz, kto by sie spodziewal, ze tak mozna :mrgreen:
A tak na serio, to nie wiem czym i gdzie jezdzisz, ale chyba niczym duzym w zatloczonym miescie, bo bys co innego pisal.

Kapitan Cena napisał/a:

Czytając posty w tym temacie mam wrażenie jakbym miał do czynienia z małymi dziewczynkami


I to takimi z kogardkami u wlosow.

Kapitan Cena napisał/a:

idź k***a grabić liście w parku zamiast jeździć samochodem i nie zawracaj nikomu dupy


Sam se idz.

Mnie jezdzenie bardzo dobrze wychodzi i tego sie bede trzymal.

Jak juz masz pie**olic jakies glupoty, to przynajmniej argumenty by sie przydaly, a nie tresci rodem z poczatkowych klas systemu nauczania.