18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Wy też pijecie w pracy?

MichasQ • 2013-05-17, 12:27


Czy wy też łoicie w pracy i nie macie z tego powodu żadnych konsekwencji? I czy posiadacie bufet w pracy w którym znajduję się alkohol w menu?

Laaska

2013-05-17, 12:31
Marihuana to narkotyk, ale naj***nemu w pracy nad państwem to można być

Su...........r0

2013-05-17, 12:34
Że rządzi nami stado baranów i złodziei to wiedziałem dawno. Ale, że są tak bezczelni, że nawet nie próbują się ukryć aby nikt ich nie zobaczył nietrzeźwych, to jest po prostu jasny przekaz dla społeczeństwa, że po wyborach mają nas głęboko w dupie.

Ravager

2013-05-17, 12:35
Czy picie w pracy albo "tylko" bycie pod wpływem alkoholu nie jest czasem podstawą do zwolnienia dyscyplinarnego?

MichasQ

2013-05-17, 12:42
Tylko jak ich zwolnić?

orzeszwmorde

2013-05-17, 12:43
Zwykła świetlica wiejska, to co się dziwić.

CYPRIAN

2013-05-17, 13:46
to państwo to parodia i tak nas traktują inne państwa,ale nie ma się co dziwić

black88

2013-05-17, 14:02
jesteś szefem to se łoisz. takie trudne?

mo...........et

2013-05-17, 14:44
rozj***ć ten cyrk czy tam sejm w p*zdu, ziemię zaorać i na cześć ludzi którzy tam pracowali zasiać buraki

kutasso

2013-05-17, 15:19
Naj***ne buraki...
Ale co się dziwić skoro już jeden z ''prezydętów'' pokazywał się publicznie na bani

mo...........et

2013-05-17, 15:34
black88 napisał/a:

jesteś szefem to se łoisz. takie trudne?

Poseł jest pracownikiem społeczeństwa i jak pracownik powinien być traktowany. Jest opłacany ze społecznych pieniędzy, przez społeczeństwo wybierany i wybiera się go po to żeby pracował na rzecz tego społeczeństwa. To my jako pracodawcy tej swołoczy jesteśmy niekonsekwentni, każdy zainteresowany życiem w tym kraju powinien truć dupę posłom,radnym w swoim mieście bo oni są dla nas nie my dla nich. Dopóki społeczeństwo się nie zmieni i nie będzie rozliczało tych sk***ieli z tego co w tym kraju rozj***li i dalej będzie wybierało te same ryje to Polska dalej będzie pogrążała się w apatii. Władza jest dla ludzi, nie ludzie dla władzy. To my tworzymy ten kraj i to my wybieramy sobie przedstawicieli do władzy i do póki nie będziemy im truć dupy o każdą nierozliczoną obietnicę, zj***ną sprawę to nic się nie zmieni, tak jak pisałem potrzeba zaangażowania społecznego, trzeba namolnie odwiedzać te sk***iałe ryje w swoim mieście i pytać dlaczego, po co, kiedy? Do tego dobra pamięć i pomijanie skompromitowanych parchów i nierobów w kolejnych wyborach. Ale to społeczeństwu, właścicielom tego kraju musi się chcieć, a niestety wiadomo jak z tym jest.

Smutas

2013-05-17, 15:36
Ja pierdziu. Chcecie aby posłowie byli przedstawicielami narodu? No to piją, jedzą i srają jak reszta narodu. Czego od nich chcecie? Totalnej abstynencji? A który z was, buce, nie pije???

mo...........et

2013-05-17, 15:38
@up,w pracy nie zdarza mi się naj***nym chodzić, po pracy proszę, hulaj do woli.

!Timon

2013-05-17, 17:17
pie**olenie kotka za pomocą młotka. Jakby ludziom to nie pasowało to głosowaliby na inne partie. No chyba, że są idiotami i nie wiedzą, że tak mogą zrobić.