18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Wy też pijecie w pracy?

MichasQ • 2013-05-17, 12:27


Czy wy też łoicie w pracy i nie macie z tego powodu żadnych konsekwencji? I czy posiadacie bufet w pracy w którym znajduję się alkohol w menu?

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-17, 17:18
Nie chce mi się sprawdzać wieku komentujących wyżej, ale wydaje mi się że albo wczoraj się urodziliście albo mentalnie żyjecie w innej rzeczywistości.
Jak mawiał klasyk "Tu jest Polska, tu się pije".
Kto siedzi w parlamencie? Stare pryki ( w znacznej większości ) które pamiętają jeszcze poprzedni ustrój i ówczesne imprezy.
Ustrój można zmienić, człowieka jużnie tak łatwo. Zanim nie wymienimy tych emerytów przykutych do koryta bo nic innego robić nie potrafią/potrafili to co chwilę będziemy takie "newsy" czytać.


De_Selby

2013-05-17, 17:20
Ojtam, ojtam. To są objawy choroby filipińskiej po prostu. Jest to groźna zakaźna choroba.

H2S04

2013-05-17, 17:36
@straatveger co ma to zdjęcie do tego tematu baranie? A i nie zapomnij mnie wyzwać od "polaczka" bo jak tego nie zrobisz to cię zacznie dupa boleć.

Loaloa

2013-05-17, 17:46
Możecie ich zwolnić. Co prawda tylko raz na cztery lata, ale zawsze. Możecie oddać swój głos choćby na waszego idola - Korwina. Ruszcie dupy sprzed kompów i pomózcie najpierw zebrać podpisy konieczne do rejestracji, a potem organizujie kampanię wyborczą. Zbierajcie nazwisa pijusów i róbcie im antyreklamę w waszych okręgach wyborczych.

Tassadar

2013-05-17, 17:48
@Czy wy też łoicie w pracy i nie macie z tego powodu żadnych konsekwencji? I czy posiadacie bufet w pracy w którym znajduję się alkohol w menu?

Pewnie, a Ty nie?

ox...........tr

2013-05-17, 17:50
tak się bawi szlachta! :-D ale cwaniaczki sobie balują za nasze pieniądze :idzwch*j:

Bluzg

2013-05-17, 17:54
Jak takie mamy elity narodu to ja nie wiem o co ten szum ze Smoleńskiem..

19ahmed22

2013-05-17, 18:17
Tannaim napisał/a:

@Czy wy też łoicie w pracy i nie macie z tego powodu żadnych konsekwencji? I czy posiadacie bufet w pracy w którym znajduję się alkohol w menu?

Pewnie, a Ty nie?



Panie premierze, nie wypada kpić z narodu.

elfieoko

2013-05-17, 19:13
Szybko tego nie wytępimy niestety. Bo dla przeciętnego człowieka cały ten mechanizm polityczny jest na tyle niezrozumiały co dla polonisty całka potrójna nieoznaczona ;]

klint0n

2013-05-17, 19:47

Pamiętajcie o tym. Piwo ma mało witamin, trzeba pić wiecej.

wypizdson

2013-05-17, 22:00
Z którego roku to materiał ? Chyba jeszcze z czasów afer z alkoholem w puszkach od coli, pijanych posłanek i posłów na sali plenarnej.

Byłem w barze poselskim, w części sejmowej i ni ch*j nie widziałem tam piwa czy innego alkoholu w menu.

PS
Swoją drogą w tym barku można się najeść za naprawdę małe pieniądze, a żarcie jest zajebiste. Można zjeść naleśniki, jajecznice z czymkolwiek, zupy, kotlety, że tak powiem tradycyjny polskie dania.

I jeszcze raz, żeby to było jasne...

TAM NIE MA ALKOHOLU W MENU, MATERIAŁ JEST STARY.

Szerokikarq

2013-05-18, 02:26
Jestem ciekaw ile z tych znienawidzonych przez nas ludzi dalej będzie nas doić po kolejnych wyborach... Jak to się dzieje, że niektórzy "rządzą" jeszcze od PRLu!? Nie głosujcie na te same mordy, gorzej nie będzie, a może być znacznie lepiej.