18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy tylko mężczyźni to seksiści

adex69 • 2013-07-09, 08:55
Facetowi wściekła żona obcięła penisa, bo chciał rozwodu, a feminazistki robią sobie z tego żarty.

ilves

2013-07-09, 09:02
Pies ogrodnika, sama nie por*cha to innym nie da, więc upitoliła ptaszka.

Mr.Drwalu

2013-07-09, 10:19
pie**olenie prawiczka... :kawa:

Tco

2013-07-09, 10:35
Feministki to dziwne stworzonka , doskonale wiedza ze zyja tylko dzieki naszej lasce ( lasce meszczyzn) . a mimo wszystko ubzduraly sobie ze jestesmy sobie rowni ?!Suki boja sie jednak glosno szczekac , bo wiedza ze jak stwierdzimy przegiecie , to znowu bedziemy nimi orali pola .

Czary

2013-07-09, 10:37
Tępe dzidy


Tco napisał/a:

Feministki to dziwne stworzonka , doskonale wiedza ze zyja tylko dzieki naszej lasce ( lasce meszczyzn) . a mimo wszystko ubzduraly sobie ze jestesmy sobie rowni ?!Suki boja sie jednak glosno szczekac , bo wiedza ze jak stwierdzimy przegiecie , to znowu bedziemy nimi orali pola .


lasce (w sensie ch*j) czy łasce?

adex69

2013-07-09, 11:18
Tco zgadzam się z tobą, ale te baby z The Talk przegięły i nic im się jakoś nie stało, a powinno.

Ba...........or

2013-07-09, 11:21
te k***y z tv takie madre, uciac im te cyce, szczegolnie tej przemadrzalej i zobaczymy czy bedzie jej do smiechu, dz**kA

sz...........an

2013-07-09, 12:38
wszyscy jesteśmy równo poj***ni

Captain's Burger

2013-07-09, 12:42
Teraz jest moda na bycie feministką. To jeden z tych trendów zmierzających do obniżenia przyrostu naturalnego, razem z pedałami. Naoglądają się takie tych programów, a później by chciały księcia z bajki, każdy facet jest dla nich nieodpowiedni, w każdym coś nie pasuje (tak, zdradziła mnie, po tym jak wyciągnąłem ją z depresji po tym jak.. Jej chłopak ją zdradził. Ironia losu). Znalazła sobie innego i już zasłyszałem, że w tamtym też coś nie odpowiada.

Każda sobie myśli że jest idealna. Nie patrzy na to, że tłuszcz wylewa się spod bluzki bo codziennie żre chipsy i czekolady, ale chłopak zły i ona chce lepszego.

Natomiast te typowe feministki, które wszędzie mówią że są feministkami i głoszą te ich "poglądy". Powinno się zamykać w zakładach psychiatrycznych lub od razu gazować, żeby choroba się nie szerzyła.

Fragless

2013-07-09, 13:14
Gość ma po części rację. Femole chcą równouprawnienia, a za wszelakie przewinienia otrzymują mniejsze wyroki/kary i ogólnie mają ulgi jeżeli chodzi o niektóre sprawy (np. urlopy macierzyńskie).

Wk***ia mnie też paplanina "Zabiłam go bo mnie bił i molestował". Mówi to dorosła, biała kobieta. I mean c'mon... Nie żyjemy w kraju brudackim, gdzie kobiety traktuje się jak najmniej znaczącą formę życia. Są specjalne fundacje, jest policja oraz wiele innych opcji by udaremnić takiego typu incydenty. Baby sobie wmawiają "Bije mnie, ale wciąż go kocham", "Może kiedyś przestanie" - pie**olenie w ch*ja! Oczywiście mężczyzna, który bije kobiete to już nie mężczyzna, ale to inna gadka.

Aczkolwiek, po krótkim namyśle sam mam ochotę obrobić jakiś salon fryzjerski w rosji (pod warunkiem, że pracują tam same fajne panienki).

Ptoon

2013-07-09, 15:02
Przestałem oglądać jak gość powiedział, że program w telewizji jest prawdziwy bo telewizja nazywa się TrueTV. Nie będę słuchał cwe*a, który żyje i emocjonuje się programami nadawanymi dla najgłupszej widowni świata.

ma...........K.

2013-07-09, 15:10
tym k***om z tego programu (a najbardziej tej Osbourne) należało by poobcinać cycki i p*zdy, nagrać to wszystko jak j***na wyje z bólu, cała zalana krwią i jak błaga o litość a następnie wrzucić to na neta tak żeby wszyscy mogliby sobie popatrzeć i też się pośmiać. Ja pie**ole, królewny j***ne.

Incognito1984

2013-07-09, 15:18
Ptoon, on to specjalnie powiedział, żeby pokazać jak bardzo nazwa odbiega od treści (materiały o których mówi były stronnicze)

jacekmatys

2013-07-09, 15:21
Równouprawnienie kończy się gdy trzeba wnieść meble po schodach na 5 piętro.

chłop_małorolny

2013-07-09, 15:29
adex69 napisał/a:

Facetowi wściekła żona obcięła penisa, bo chciał rozwodu, a feminazistki robią sobie z tego żarty.



To niech im też obetnie penisy.